Marsz Niepodległości 2013

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: sircharles » 03.08.2013, 20:34




polo44
Posty: 154
Rejestracja: 05.03.2007, 20:34

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: polo44 » 03.08.2013, 21:24

Niech mi jeszcze ktoś powie że należny glosować na Pis takie same śmiecie jak Po i reszta spadkobiercy komuny i członkowie tamtego porozumienia.A jeszcze tan pajac z pisu jak broni policji.

Hazardzista
Posty: 32
Rejestracja: 09.09.2012, 20:56

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Hazardzista » 04.08.2013, 12:09

No to juz wiemy co Tusk chce zrobic ,prawdziwa wojne.

[link]

energyy
Posty: 310
Rejestracja: 02.05.2007, 13:08
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: energyy » 04.08.2013, 12:16

wiadomo każdy ma swoje zdanie na temat Jarka - ale w tej kwestii ma racje - przecież to typowo prowokacyjnie zrobione z tym szczytem akurat na 11 listopada, wiadomo co się tam będzie działo przez to a i o to im chodzi.

PATRIOTIC
Posty: 18
Rejestracja: 04.10.2012, 22:15
Lokalizacja: Rdm

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: PATRIOTIC » 04.08.2013, 12:29

Dokładnie frajerowi tylko o to chodzi by wszcząc zamieszki więc nie wiem jaki to będzie miało sens czy dac się znowu sprowokować i Marsz znowu będzie nielegalny czy może nic z tym nie robić ja jestem osobiście za opcją 1 tyle żeby nie schodzić już z ulic dopóki nie nadejdzie koniec tuska.

polo44
Posty: 154
Rejestracja: 05.03.2007, 20:34

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: polo44 » 04.08.2013, 12:32

"O tym, że 11 listopada w Warszawie odbędzie się szczyt klimatyczny, jako pierwsza poinformowała "Gazeta Polska Codziennie". W gazecie można było przeczytać, że Warszawa musi szykować się na "rozlew krwi", bo na ulicach będą ścierać się alterglobaliści i anarchiści z polskimi narodowcami, którzy będą świętować Dzień Niepodległości."


Czyli lewaki z całego świata przyjadą nas bić :) trzeba przyłożyć się do treningu.Wszyscy na Marsz

linkinx
Posty: 128
Rejestracja: 08.06.2011, 10:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: linkinx » 04.08.2013, 13:43

Polska! Młodość! Niepodległość! - zapraszamy na Marsz Niepodległości 2013

Przyjaciele!

11 listopada 2013 r. ulicami Warszawy po raz czwarty przejdzie największa, doroczna manifestacja narodowa – Marsz Niepodległości. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy na nią wszystkich Polaków, dla których suwerenność naszego państwa, opartego na 1000-letniej tradycji i tożsamości narodowej, to wartości pierwszorzędne.

Inicjatywa Marszu Niepodległości otwarta jest dla każdego, kto podpisuje się pod hasłem w pełni niepodległej Polski niezależnie od przynależności ideowej czy politycznej. Biało-czerwona, potężna manifestacja narodowa ma jak co roku pokazać jedność i determinację Polaków do walki o Niepodległą Rzeczpospolitą. Zwłaszcza teraz, gdy Unia Europejska trzeszczy w podstawach, sztuczna waluta euro pogrąża kolejne gospodarki, a Polsce i wielu innym państwom narzuca się dławiące nasz rozwój ograniczenia, takie jak „pakiet klimatyczny”. W takiej sytuacji opinia publiczna w naszym kraju i poza jego granicami musi usłyszeć mocny, jednoznaczny głos, głos opowiadający się za suwerennością: polityczną, kulturalną, gospodarczą. Ma to być klarowny głos społeczeństwa, przeciwstawiony mętnym, niejednoznacznym i bojaźliwym wypowiedziom przedstawicieli klasy politycznej i rządzących Polską elit.

Z wielkim zadowoleniem obserwujemy, że Marsz Niepodległości w ciągu minionych lat pobudził do aktywności patriotycznej i narodowej setki środowisk w całym kraju. Gratulujemy wszystkim inicjatywom, których długa lista pokryła mapę Polski. Cieszymy się z każdego sygnału narodowej aktywności, dobiegającego z najmniejszego zakątka naszej Ojczyzny. Zachęcamy wszystkich, którzy tą swoją lokalną działalnością chcą uczcić Święto Niepodległości, by zorganizowali swoje manifestacje w jego „wigilię”, w niedzielę 10 listopada 2013 r.

Natomiast 11 listopada po południu, tradycyjnie już, spotkajmy się wszyscy na corocznej, największej manifestacji w Warszawie. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pracuje nad jego przygotowaniem przez cały rok, organizatorzy wyjazdów z całego kraju powinni pomyśleć o nich zaraz po wakacjach. Pamiętajcie również o potrzebach związanych z organizacją Marszu – środkach finansowych i zgłoszeniach do Straży Marszu Niepodległości. Jeśli zbyt późno zdecydujecie się na wsparcie materialne, lub zbyt późno wyślecie zgłoszenie do Straży, Wasz wysiłek i chęci nie będą mogły być dobrze spożytkowane.

Podsumowując:
- zachęcamy do organizacji uroczystości lokalnych w niedzielę 10 listopada 2013 roku
- apelujemy o dołączanie do Straży Marszu Niepodległości ([email protected])
- zwracamy się z prośbą o wsparcie organizacji tegorocznego Marszu ([link])
- do zobaczenia 11.11.13 w Warszawie!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości
Młodzież Wszechpolska
Obóz Narodowo-Radykalny
Czyli prosta sprawa, 10 listopada organizujemy kilkutysięczne lokalne uroczystości we własnych miastach, a 11 listopada widzimy się wszyscy w Warszawie na kilkusettysięcznym Marszu Niepodległości!

zMS
Posty: 71
Rejestracja: 06.09.2010, 19:02

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: zMS » 04.08.2013, 16:30

Takie wydarzenia poowdują tyle, że w tym roku frekwencja na Marszu znowu porządnie skoczy mimo braku oszołomów z PISu. Kibice też pewnie znów dobrze się zbiorą a anarcholi i innych antifiarzy pewnie znów bedzie garstka bo obejsraja się ciężko przed przyjazdem do naszej Stolicy.
ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !!

PierszePierdolnięcie
Posty: 788
Rejestracja: 26.09.2010, 23:32

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: PierszePierdolnięcie » 04.08.2013, 23:16

Nie chcę siać pesymizmu, ale jestem niemal pewny że tegoroczne Święto Niepodległości to będzie jedna wielka prowokacja i chęć sprawdzenia policji przez rząd. Najpierw ustawa o zgromadzeniach, rozszerzenie praw służb pacyfikacyjnych, teraz ta farsa ze szczytem klimatycznym i osobny marsz pisu. Media pewnie na miesiąc przed będą nakręcać spirale, z jednej strony nazjeżdża się trochę wynalazków, wspartych rodzimymi lewakami, z drugiej strony "żądni krwi" narodowcy- dla pismaków temat na pierdolenie przez miesiąc, a dla rządu idealny pretekst wdrożenia w życie ustawy o zgromadzeniach.
Dla mnie scenariusz jest prosty: Marsz pisu przechodzi bez echa, na spokojnie, pokazany jako marsz moherów i oszołomów- nawet nie trzeba tego źle przedstawiać, bo ludzie już mają wyrobioną opinię. Nasz marsz "zupełnie przypadkowo" przecina się lub przechodzi gdzieś obok pikiety antyfaszystów i reszty towarzystwa, kilku sprinterów z anty-mydła spina się zza kordonu, zaczyna się zadyma- psy rozpoczynają trening- zawijają kilku lewaków, a nas pacyfikują. Marsz rozjebany. Znów można mówić o łysych bandytach i odradzającym się faszyzmie.
Mam nadzieje że nikt nie da się tego dnia sprowokować- zadyma to powinna być ostatnia rzecz na którą szykuje się osoba które chce tego dnia świętować w Warszawie. To że wiara obije kilku policjantów czy wyrwie trochę chodnika w żadnym stopniu nie pomaga Ruchowi Narodowemu. A jeśli ktoś się łudzi że na ulicach stolicy dogoni jakiegoś lewaka to rozwiewam marzenia- oni spierdalają szybciej niż zebry przed lwem.
Co do "lewicowych i antyfaszystowskich aktywistów" którzy podobno nienawidzą tego rządu, wiem że czytacie ten temat: wiedzcie że 11.11 będziecie tylko pożytecznymi idiotami władzy, która wykorzysta was do wywołania zamieszek.
Obrazek

walka_o_przetrwanie
Posty: 58
Rejestracja: 24.03.2013, 21:18

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: walka_o_przetrwanie » 05.08.2013, 14:31

No to rzeczywiście problem że chuligany będą rzucać kamieniami w policje , tylko dla kogo to jest problem ? :) Poza tym Ruch chyba nie powinien się wypowiadać o Polskim święcie niepodległości,przecież wy plujecie na Polske,to nie wasz dzień

Ten_Typ_Tak_Ma
Posty: 93
Rejestracja: 11.10.2012, 03:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Ten_Typ_Tak_Ma » 05.08.2013, 16:14

w Tym roku naprawdę za priorytet obrać powinniśmy, że nie damy się sprowokować. Chociaż wiem, że to będzie zadanie trudne. Jednak to najlepszy liść w pysk dla Tuska, TVN i Gówno Prawdy....

Maraton uśmiechu
Posty: 244
Rejestracja: 04.04.2013, 19:50
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Maraton uśmiechu » 05.08.2013, 18:13

walka_o_przetrwanie pisze:No to rzeczywiście problem że chuligany będą rzucać kamieniami w policje , tylko dla kogo to jest problem ? :) Poza tym Ruch chyba nie powinien się wypowiadać o Polskim święcie niepodległości,przecież wy plujecie na Polske,to nie wasz dzień
To jest problem przede wszystkim dla Ruchu Narodowego, to święto dla tych którzy chcą je uczcić w godny sposób i wyrazić sprzeciw wobec tego co dzieje się w kraju. Święto zarówno dla kibiców jak i innych ludzi. Jakakolwiek rozróba to ostatnia rzecz jaka jest nam obecnie potrzebna zwłaszcza, że RN prężnie się rozwija i nabiera zaufania wśród ludzi. Jeżeli ktoś chce tego dnia jechać tam tylko po to aby najebany rzucić kamieniem w psy przy pierwszej lepszej okazji to niech lepiej zostanie w domu, bo takich ludzi tego dnia tam nie potrzeba.

Albo napiszę to w inny sposób aby czasem kogoś nie urazić :) Jeżeli liczy się dla kogoś dobro tego kraju to tego dnia będzie zachowywał się godnie. Ruch Narodowy nie potrzebuje wokół siebie rozrób zwłaszcza tego dnia, całkowity spokój będzie dla Tuska, GW i TV porażką. I tak za wszelką cenę będą szukali oznak faszyzmu.
„Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań.”

.::noktowizor::.
Posty: 67
Rejestracja: 03.12.2012, 21:23

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: .::noktowizor::. » 05.08.2013, 18:29

Tusk i jego banda przygotowala niezla POlicyjna Prowokacje, aby miec kolejny mocny argument do zaostrzenia prawa o zgromadzeniach publicznych, aby mocniej kontrolowac i inwigilowac spoleczenstwo polskie.
Rzady Tuska coraz mocniej uderzaja w polskiego obywatela lamiac prawo do publicznego i swobodnego wyrazania swojego zdania oraz opini o rzadzie lub prezydencie.
Pamietajmy o tym ze:
Pomysł przygotowania zmian w Prawie o zgromadzeniach powstał po zajściach (celowych prowokacjach slużb mundurowych i porządkowych) w stolicy w związku z obchodami Święta Niepodległości 11 listopada 2011 r. Przyjęta w czerwcu 2012 r. przez Sejm nowelizacja - której projekt przedłożył prezydent Bronisław Komorowski - daje m.in. możliwość zakazania organizacji dwóch lub więcej zgromadzeń w tym samym miejscu i czasie, jeśli może to prowadzić do naruszenia porządku.
Obrazek .::Chłopak i Dziewczyna - Normalna Rodzina::. Obrazek

Spierdalaj88
Posty: 1293
Rejestracja: 20.09.2009, 10:56

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Spierdalaj88 » 06.08.2013, 09:51

Ten_Typ_Tak_Ma pisze:w Tym roku naprawdę za priorytet obrać powinniśmy, że nie damy się sprowokować. Chociaż wiem, że to będzie zadanie trudne. Jednak to najlepszy liść w pysk dla Tuska, TVN i Gówno Prawdy....

to jest niemożliwe, byle pies dojebie komuś pałą czy powiną kogoś za sikanie pod bramą to wystarczy tylko kamera, a obraz będzie pokazywany przez miesiąc we wszystkich pseudo stacjach
NARODOWE SIŁY ZBROJNE NSZ
NAPIERDALAM PROJEKTY GRAFICZNE - PW

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Dario1916 » 06.08.2013, 11:10

Sprawa jest oczywista. Prowokacje są knute od dnia zakończenia poprzedniego Marszu. Dlatego trzeba robić selekcje w ekipach i dopilnować żeby na Marsz jechali sami ogarnięci. Jedna iskra i starania wielu osób psu w d***. I nie dajcie się nabrać na tanie prowokacje.
(L)

debiutant
Posty: 724
Rejestracja: 15.01.2012, 09:52

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: debiutant » 06.08.2013, 11:17

,,Podsumowując, czy na 11 listopada wyjdziemy na ulice, czy nie – media i tak dalej będą trąbić o „spadkobiercach Hitlera” w Polsce. Dlaczego więc mielibyśmy odpuścić jedyną datę w roku, kiedy realnie możemy pokazać swoją siłę i determinację? Osobiście nie widzę ku temu żadnych powodów.''
Cytat znaleziony w sieci.
Obrazek

CiVi
Posty: 169
Rejestracja: 13.04.2012, 17:05

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: CiVi » 06.08.2013, 12:04

po prostu chodzić w swojej grupie i rozglądać sie uważnie bo wiadomo, że poprzebierane psiaki maja jakaś część ubioru taką samą, nie ubiorą białych kominiarek bo ich zagazują jak reszte, dlatego ubierali ciemno-zielone bo nikogo innego w takiej zobaczyć raczej nie można było

Cyklon
Posty: 124
Rejestracja: 18.01.2013, 19:05

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Cyklon » 06.08.2013, 14:51

Cokolwiek będzie się działo to TV nie pokaże tego w pozytywny sposób. c*** wie czego wy grzeczne chłopaki się spodziewacie.
Najlepiej też celtyków nie brać bo w TV ukażą negatywnie ten symbol i znowu będzie marsz faszystów.
Biały front

Spierdalaj88
Posty: 1293
Rejestracja: 20.09.2009, 10:56

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Spierdalaj88 » 06.08.2013, 15:09

dokładnie, ciekaw jestem jak to będzie załatwione z racami. Obecnie są nakładane olbrzymie kary na organizatora za piro, a nie wierzę w to, że nikt nie odpali ani jednej racy, taki tłum jest nie do opanowania
NARODOWE SIŁY ZBROJNE NSZ
NAPIERDALAM PROJEKTY GRAFICZNE - PW

Barnet
Posty: 1629
Rejestracja: 10.01.2010, 21:47

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Barnet » 06.08.2013, 20:08

ludzie nie chodzi o żadne zaostrzenie prawa, chodzi o wywołanie zadymy i przypisanie wszystkiego prawicy czyt. Kaczyńskiemu i kolejne upodlenie go, oraz jego partii w oczach obywateli, z drugiej strony rzad się odwdzięczy swoim ochroniarkom (Policji) za ich wierna służbę, sprowadzając im w jednym dniu i jednym miejscu MN, oraz ten cały zjazd klimatyczny, nie będą wiedzieli gdzie łapy wsadzić, taki będzie młyn
Obrazek

tMK.
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 23:09

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: tMK. » 06.08.2013, 21:42

Szukam nuty, która była wklejana rok temu? miała tytuł "11.11.11" nie znam wykonawcy ale bardzo fajna nuta, wie ktoś o co chodzi ? (Nie chodzi mi o Encehe)
TVN - NIE OGLĄDAM!
GW - NIE CZYTAM!
PO - NIE GŁOSUJĘ!

Msc14
Posty: 62
Rejestracja: 02.03.2013, 10:25

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Msc14 » 06.08.2013, 22:00


debiutant
Posty: 724
Rejestracja: 15.01.2012, 09:52

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: debiutant » 07.08.2013, 10:38

Dokładnie,a jesli się boimy nagonki tvn-u,to moze najlepiej siedzmy w domach i nic nie róbmy...rok temu nagonka trwała z pare tygodni i pytam się jakie to ma dzisiaj znaczenie?Czujecie sie słabsi?Bo powinno być wręcz przecwinie,gł.media zawsze będą przecwiko nam,zwłaszcza dopóki będzie taka władz ajaka jest,zrozumcie to,nawet jak dajmy przykładowo będzie spokojnie to oni i tak coś wkleją z 2011 czy jakieś innej zadymy i zrobią z nas po raz 65 faszystów i będziemy tematem zaspępczym,ludzie,przeciez w tym kraju,nawet zakłócenie wykładu w 20 osób,staje sie tematem dnia,nie dajmy się zwariować.
Obrazek

Spierdalaj88
Posty: 1293
Rejestracja: 20.09.2009, 10:56

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Spierdalaj88 » 07.08.2013, 11:31

jedzejfza pisze:Co raz bardziej mi się wydaje,że cały nasz ruch notuje tendencje spadkową i się coraz to bardziej uspołeczniamy.
Nie do pomyślenia kiedyś było to,aby ktoś oficjalnie nawoływał do zachowania spokoju i panikował aby nie odpalać racy itp.dziś to widać wstydu nie przynosi,choć nadal jesteśmy środowiskiem bardzo spontanicznym i kreatywnym.Co do samych rac to nie wyobrażam sobie aby mogło ich zabraknąć,zresztą sam gwarantuję co nie którym tutaj,że pojadę trzeci raz tam i trzeci raz odpalę race!
Co do zadym to nie powinniśmy się tym za bardzo przejmować,bo jak się pojawią jacyś agresywni lewacy to się ich sklepie po prostu i będzie to normalne i to bardziej niż to,że jakiś RN próbuje okiełzać ruch Kibolski i go ugrzecznić!
Naprostuję tu od razu,że popieram tworzenie prawicy alternatywnej do PIS i z tego co obserwuję to idą dobra droga,ale chodź zbierają największy elektorat w śród kibiców to nie powinni wpływać na nas,a my nie powinniśmy dać się w to wciągać za bardzo!
Co do prowokacji POlicji to cóż na pewno tak owe będą w mniejszym lub większym stopniu i nie mamy na to wpływu,ale tak samo jest przecież na wyjazdach w co drugim mieście!
Nie dajmy się zwariować i zostańmy sobą!Wszystkim dookoła zależy aby nas ugrzecznić i abyśmy się tu może określali,że będzie cisza i spokój,ale w moim przekonaniu to nie tędy droga,jak RN tego nie akceptuje to najlepiej niech się odetnie od nas już teraz aby nie przykleiła się im etykieta na stałe,bo my się nie zmienimy tym bardziej,że nie jadą tam same ekipy na które jako taki wpływ ktoś tam ma,na marszu jest pełno wariatów którzy i tak zrobią co chcą i nie sądzę aby to się kiedykolwiek zmieniło!
nie trzeba być kozakiem by odpalić racę w stu tysięcznym tłumie, chodziło mi o kary nakładane na organizatorów w postaci kilku tysięcy zł ZA JEDNĄ RACĘ
NARODOWE SIŁY ZBROJNE NSZ
NAPIERDALAM PROJEKTY GRAFICZNE - PW

adw
Posty: 64
Rejestracja: 23.07.2013, 22:47

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: adw » 07.08.2013, 12:56

Spierdalaj88 pisze:chodziło mi o kary nakładane na organizatorów w postaci kilku tysięcy zł ZA JEDNĄ RACĘ
Myślisz , że jak zostanie odpalone 300 rac to kara będzie w setkach tysięcy ?

tMK.
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 23:09

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: tMK. » 07.08.2013, 15:27

Msc14, dzięki o to mi właśnie chodziło.
TVN - NIE OGLĄDAM!
GW - NIE CZYTAM!
PO - NIE GŁOSUJĘ!

mar!o
Posty: 17
Rejestracja: 08.08.2013, 08:04

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: mar!o » 08.08.2013, 10:01

Jak dotąd nie byłem na żadnym Marszu Niepodległości, ale w tym roku też zamierzam brać udział w tym marszu i jeszcze wezmę 5 osób do mojego T4 Multivana, które też nigdy nie uczestniczyły w tym marszu.
Pozdrawiam z okolic Konina czołem.

Ultra-Projects
Posty: 162
Rejestracja: 15.05.2010, 19:30

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Ultra-Projects » 08.08.2013, 10:54

mar!o pisze:Jak dotąd nie byłem na żadnym Marszu Niepodległości, ale w tym roku też zamierzam brać udział w tym marszu i jeszcze wezmę 5 osób do mojego T4 Multivana, które też nigdy nie uczestniczyły w tym marszu.
Pozdrawiam z okolic Konina czołem.
Nie pożałujecie, w mojej opinii atmosfera jaka panuje na marszu przewyższa nawet tą którą daje sie odczuć na wyjazdach za swoim klubem.

11.11.13 Wszyscy do Stolicy !
Obrazek
http://ultra-projects.manifo.com/
Profesjonalne projektowanie graficzne

www.grafikakibica.com - największe i najlepsze forum dot. grafik kibicowskich w sieci

adw
Posty: 64
Rejestracja: 23.07.2013, 22:47

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: adw » 08.08.2013, 10:54

mar!o pisze:Jak dotąd nie byłem na żadnym Marszu Niepodległości, ale w tym roku też zamierzam brać udział w tym marszu i jeszcze wezmę 5 osób do mojego T4 Multivana, które też nigdy nie uczestniczyły w tym marszu.
Podaj jeszcze silnik i rok produkcji jak możesz. Z góry dzięki.

mar!o
Posty: 17
Rejestracja: 08.08.2013, 08:04

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: mar!o » 08.08.2013, 11:11

adw pisze:Podaj jeszcze silnik i rok produkcji jak możesz. Z góry dzięki.
Proszę bardzo rocznik 1991 pojemność 2400 cm3 Diesel, a dokładnie 2370 cm3, stary ale nie narzekam świetnie się sprawdza jako auto rodzinne a przede wszystkim aż tak dużo nie przepala ropy w mieście czy na trasie.
Ultra-Projects pisze:
Też tak myślę do zobaczenia na Marszu.

Maniek_1980
Posty: 67
Rejestracja: 15.12.2012, 15:29
Lokalizacja: Tychy

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Maniek_1980 » 08.08.2013, 16:03

I szykuje się jeszcze większa prowokacja niż rok temu.

Trzeba w końcu zrobić porządek z tym antypolskim rządem.Doskonała okazja będzie właśnie 11 listopada,bo będzie tam kilkadziesiąt tysięcy osób wkurwionych tym co się dzieje.Trzeba zrobić wielki antyrządowy protest,bo w żaden inny dzień już tyle ludzi się nie zbierze.
Znowu jesteśmy zniewoleni przez obce państwa(UE) i Rosję oraz 'polski' rząd,który działa na szkodę Ojczyzny.Dlatego właśnie w ten dzień trzeba zrobić z tymi kurwiszonami porządek.
j**** POlicję,tylko Bóg może nas sądzić...

Emigrant44
Posty: 9
Rejestracja: 05.05.2013, 03:36

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Emigrant44 » 08.08.2013, 16:26

jedzejfza pisze:Co raz bardziej mi się wydaje,że cały nasz ruch notuje tendencje spadkową i się coraz to bardziej uspołeczniamy.
Nie do pomyślenia kiedyś było to,aby ktoś oficjalnie nawoływał do zachowania spokoju i panikował aby nie odpalać racy itp.dziś to widać wstydu nie przynosi,choć nadal jesteśmy środowiskiem bardzo spontanicznym i kreatywnym.Co do samych rac to nie wyobrażam sobie aby mogło ich zabraknąć,zresztą sam gwarantuję co nie którym tutaj,że pojadę trzeci raz tam i trzeci raz odpalę race!
Co do zadym to nie powinniśmy się tym za bardzo przejmować,bo jak się pojawią jacyś agresywni lewacy to się ich sklepie po prostu i będzie to normalne i to bardziej niż to,że jakiś RN próbuje okiełzać ruch Kibolski i go ugrzecznić!
Takie teksty wydają mi się jakby były pisane przez prowokatora, których nie będzie mało na marszu. A 3 posty i nowe konto podwyższają jeszcze to prawdopodobieństwo. Wiadomo, że my kibice zawsze będziemy stali twardo murem za naszymi wartościami, nie damy żadnym antifiarzom polskim czy niemieckim deptać polskiej flagi - a jak to zrobią, to spotka ich sprawiedliwa kara. Ale trzeba też uszanować organizatorów i nie zachowywać się jak szczeniaki, wywołując zadymy bez powodu a potem winą obarczać innych ludzi, którzy mogą mieć kary na dziesiątki tysięcy złotych albo i nawet kary więzienia... To jest wiadome, że na Marszu będą odpalane race, to jest wiadome, że kibolskie ekipy nie zatracą też swoich wartości, nikt nikogo nie będzie uspołeczniać, okiełznywać i ugrzeczniać. Szczególnie jeśli w post jedzejfza wkrada się próba skłócenia RN z kibicami - wydaje się to ewidentne i żenujące. Przecież to RN organizuje ten marsz we współpracy z kibicami. Każdy kto próbuje skłócać między sobą grupy narodowe i patriotyczne jest po prostu najprawdopodobniej prowokatorem, bo zyskuje na tym tylko PO i pseudoelity rządzące Polską od "obalenia" komuny. Gazeta Polska bojkotuje Marsz Niepodległości, bo jego organizatorzy nie poparli oficjalnie PiSu i powiedzieli, że nie są za żadną partią, tylko tworzą ruch społeczny? To bardzo dobrze, niech bojkotuje, my zbojkotujmy ich. PiS powiedział, że stworzy własny Marsz Niepodległości 11-ego, ponieważ nie chcą mieć nic wspólnego z narodowcami? To bardzo dobrze, my też zbojkotujemy tę okrągłostołową fałszywą prawicę, która jak dotąd nie miała problemu maszerować w MN. A pójdziemy ramię w ramię z MW, ONR, NSZ, UP, PF, UPR, KL, KSD, Solidarnosc, LOS, OWP, Niklot, FR, KZM, innymi organizacjami, wieloma znanymi postaciami z mediów, świata muzyki i filmu, kibicami z Warszawy, Krakowa, Białęgostoku, Wrocławia, Gdynii i setek innych miast. To jest siła, o której partiom politycznym się jeszcze nie śniło. Wyłapujmy prowokatorów i jednostki, które chcą to wszystko zniszczyć. Wiadomo, że trzeba być przygotowanym na Antifę. Ale wiadomo też, że większym sukcesem będzie jeśli to będzie największa manifestacja narodowa od kilkunastu lat, a POlicji nie uda się nas sprowokować. Przecież szczyt klimatyczny w Wawie tego dnia oznacza jedno - oni chcą konfrontacji, chcą by winą za ewentualne zamieszki obarczyć narodowców, a następnie wprowadzić nowe prawo zakazujące już w ogóle jakichkolwiek marszy...

11.11.13 - Będziemy!

johnywdresie
Posty: 131
Rejestracja: 19.04.2011, 13:45

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: johnywdresie » 08.08.2013, 18:26

Tysiące lewaków z całego świata , osobny marsz pisu i bronka ,masa prowokatorów , naćpana-agresywna prewencja ,tajniacy milicyjni i setki pismaków,którzy zrobią wszystko żeby nas oczernić cokolwiek by się nie działo. I tak Nas nie zniszczycie bo MY jesteśmy siłą o jakiej wam k**** się nigdy nie śniło !!!
Mimo tego jestem pewien,że w tym roku padnie rekord frekwencji.Widzimy się w Warszawie nie ostatni raz,nie pierwszy !!!

11 listopada ważna w Naszych dziejach data,tak jak kiedyś taki i teraz : pójdzie brat za brata !!!

Ciekawski
Posty: 483
Rejestracja: 26.02.2007, 18:29

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Ciekawski » 09.08.2013, 09:23

dobry tekst Emigrant
Obrazek

PATRIOTIC
Posty: 18
Rejestracja: 04.10.2012, 22:15
Lokalizacja: Rdm

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: PATRIOTIC » 09.08.2013, 10:02

Dokładnie, więc tak jak to było rok temu prowokatorzy rzucają się od razu w oczy a w tamtym roku było od nawalenia ludzi z kamerami i aparatami także w straży marszu Niepodległości ale co zrobimy jeśli złapiemy takiego psa na gorącym uczynku zaprowadzimy go do jego kolegów ? Najważniejsze jest to aby wszystkie ich czynności były nagrywane non stop bez żadnych przerw. W tym roku będzie jeszcze ciekawiej niż w zeszłych latach także mobilizacja na maxa.
Pozdrawiam

Ten_Typ_Tak_Ma
Posty: 93
Rejestracja: 11.10.2012, 03:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Ten_Typ_Tak_Ma » 09.08.2013, 11:25

Emigrant chyba wszystko pięknie wyjaśnił. Trzeba się pilnować i każda ekipa powinna w swoich szeregach ogarniać by nie dać się sprowokować. Wiele razy udaje się na meczach olać prowokacje to wiem, że na MN też się uda. Tylko pewnie wiele band będzie się chciało pokazać przed innymi: "co to nie My" . Mam nadzieję, że się uda.

A co Marszu PiSu... c*** z nimi, skończą jak Bronek... w tym roku jakoś cicho więc ten jego "orzeł już nie może" :)

11.11.13 cała Polska do Warszawy!

WS8
Posty: 415
Rejestracja: 26.02.2007, 17:49

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: WS8 » 10.08.2013, 11:12

www.facebook.com/szycieflag
Obrazek
Kontakt: [email protected], gg: 35111396
SKS WIGRY SUWAŁKI 1947

tomek.pf
Posty: 43
Rejestracja: 10.03.2007, 00:30

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: tomek.pf » 11.08.2013, 14:44


olech
Posty: 1
Rejestracja: 17.08.2013, 11:13

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: olech » 17.08.2013, 11:29

Dobry filmik :)
http://pl.dr-thiel.net/

JBwhite14
Posty: 85
Rejestracja: 22.11.2009, 14:06

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: JBwhite14 » 23.08.2013, 13:48

http://www.youtube.com/watch?v=tMezxJhcYU4

Nowa konkretna białostocka Rewolucyjna nuta !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: LevVy, NiebieskiDaf, powazny, roman71, StefanBatory i 171 gości