www.warhouse.pl

Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
sww
Posty: 92
Rejestracja: 15.07.2009, 08:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sww » 08.01.2010, 13:01

Wystarczy kolegow podpytac..<>

Nr.1 w Grudziadzu jest obecny tam Widzew. JEst GKM ktory obecnie raczej nie ma nic do powiedzenia,zdetronizowany przez WFCG. Miedzy Olimpia a Wfcg sa obecnie neutralne stosunki tak samo jak miedzy Olimpia a GKMem. Gkm kiedys mial lepszy sklad i mogl bardziej sie stawiac z tego co wiem teraz duzo zakazow sie u nich posypalo,i na miescie raczej wiele do powiedzenia nie maja, Olimpia niby jest ale raczej wiele nie dziala, Sa w tej 2lidze niby sie ruszylo u nich mozna to zauwazyc,mieli 2 rekordowe przyzwoite wyjazdy na Baltyk i do TOrunia(choc 100-120osob nie wiem czy to taka dobra liczba na najblizszy wyjazd,i unikanie konfrontacji), czasem pokazuja ze potrafia sie pobawic, choc wiele do tej pory nie zdzialali. ,po za tym raczej o nich nie slychac, wiele nie dzialaja ostatnio z Drweca sie skumali i wpieraja sie w niewielkich liczbach.

Mysle ze to tka obiektywnie,moze ktos mnie poprawic,moze sie myle.



cwaniak z PKSu
Posty: 2138
Rejestracja: 31.12.2008, 15:59
Lokalizacja: POLSKA a nie ku*** jakaś zjednoczona Europa

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: cwaniak z PKSu » 08.01.2010, 21:18

miejski patriota pisze: Wolne żarty. :)

Qurdwanów to przewaga Wisły, Pasy rozsiane po osiedlu z przewagą na Witosa oraz koło zajezdni tramwajowej, gdyby nie aktywność JG w tym rejonie myślę, że i tam mogli by mieć nieciekawie.
Hehe, potwierdzam. Żona wynajmowała tam mieszkanie z koleżankami. Jak wyprowadzały psa (bullteriera) to ci młodzi agresywni Cracoviacy spod sklepu zaczęli im mówić "dzien dobry" ;] I naprawdę dziwnie podzielone osiedle, kilkaset metrów dalej Wisła.
Obrazek

weyoun
Posty: 2
Rejestracja: 28.10.2009, 17:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: weyoun » 08.01.2010, 22:12

kevinKSG. pisze:Jak wygląda sytuacja w Brzostku (Podkarpackie). Jest tam jakieś życie kibicowskie czy te miasto można określić pustynią kibicowską?
Wlepki Igloopol, pozatym jednostki Czarni Jasło. Ale żadnej organizacji.

OP1983
Posty: 46
Rejestracja: 13.09.2009, 16:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: OP1983 » 09.01.2010, 14:36

Jaka ekipa w Kwidzyniu ?
A.C.A.B.

kciuk
Posty: 112
Rejestracja: 13.07.2009, 14:43

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kciuk » 09.01.2010, 14:56

Legia

ostrykrokodylec
Posty: 170
Rejestracja: 30.10.2009, 14:47

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ostrykrokodylec » 09.01.2010, 15:01

KartofelSStaszica pisze: zapytam też o Czaple,Smroków, Szczepanowice,Gołcza, Wysocice i pobliskie wiochy-
kogo więcej Cracovii czy Wisły...może inne kluby?
Cracovii tam raczej nie ma więc pewnie Wisła

Nemo
Posty: 312
Rejestracja: 18.03.2007, 08:37
Lokalizacja: Huta

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Nemo » 09.01.2010, 15:37

ostrykrokodylec pisze:
KartofelSStaszica pisze: zapytam też o Czaple,Smroków, Szczepanowice,Gołcza, Wysocice i pobliskie wiochy-
kogo więcej Cracovii czy Wisły...może inne kluby?
Cracovii tam raczej nie ma więc pewnie Wisła
Bez kitu pytac sie o takie pipidówy...

mateusz1325
Posty: 72
Rejestracja: 13.09.2009, 02:13

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mateusz1325 » 09.01.2010, 15:46

Jak jest na linii Odra W. - Piast Gliwice
[link] zapraszamy !

dmn
Posty: 226
Rejestracja: 29.09.2009, 06:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: dmn » 09.01.2010, 16:00

mateusz1325 pisze:Jak jest na linii Odra W. - Piast Gliwice
Było kilka stron wcześniej. Do niedawna neutralnie. Teraz Piast nie przepada za Odrą za rzekome akcje krojenia Wodzisławian na pikników GKSu, w okolicach stadionu Odry.
Żaba pisze:
Chuliganzr pisze:Czy to prawda, że wśród ekip w Warszawie, był Ruch Chorzów, który ogólnie jak wszyscy wiemy na reprze się nie udziela?
Tak byli, grali w makao z Niemcami.

hejhej
Posty: 230
Rejestracja: 01.01.2009, 21:56

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: hejhej » 09.01.2010, 23:27

Mixi pisze:Ja mam pytanie o Rzeszów miedzyinnymi o Zalesie, oraz Rejtana na Rejtana spotkalem sie z napisami pro Stalowskimi natomiast na zalesiu to juz roznie raz Stal raz Sovia

Ta strona miasta należy zdecydowanie do Stali zarówno Rejtana jak i Zalesie.

NOWY(L)
Posty: 640
Rejestracja: 17.03.2007, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: NOWY(L) » 10.01.2010, 18:05

OP1983 pisze:Jaka ekipa w Kwidzyniu ?
W Kwidzynie.

OP1983
Posty: 46
Rejestracja: 13.09.2009, 16:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: OP1983 » 10.01.2010, 18:21

sory za błąd, ale nei wiedziałem czy pisze sie Kwidzyniu czy [link]... wujek google wykazuje oby dwie formy jako poprawne.
A.C.A.B.

halodrol
Posty: 772
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: halodrol » 10.01.2010, 21:23

ostatni raz o Kurdwanowie (może nie dostanę ostrzeżenia)
tam obszarowo jest centralnie 50/50. KSC - Halszki, Witosa, połowa Stojałowskiego i połowa Wysłouchów. TSW - druga połowa Wysłouchów i Stojałowskiego, Bojki, Kordiana, małe uliczki w stronę Piasków. Na ZUmi możecie zobaczyć tę granicę połówek Stojałowskiego i Wysłouchów, znajduje się w miejscu gdzie jest szkoła.

Zabierzów - ta aktywność Cracovii na murach o której pisał Torca1950 to pewnie napisy na dworcu PKP widoczne dla każdego a zrobione przez lekko upośledzonych braci, któzy mieszkają właśnie w tych budynkach i któzy swego czasu dostali w******* po czym polecieli na psy, w związku z czym teraz nikt ich nie rusza a oni czują się bezkarni. Irytująca sytuacja,ale cóż...

godefroy
Posty: 64
Rejestracja: 28.10.2009, 19:05

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: godefroy » 10.01.2010, 21:25

sww pisze:Wystarczy kolegow podpytac..<>

Nr.1 w Grudziadzu jest obecny tam Widzew. JEst GKM ktory obecnie raczej nie ma nic do powiedzenia,zdetronizowany przez WFCG. Miedzy Olimpia a Wfcg sa obecnie neutralne stosunki tak samo jak miedzy Olimpia a GKMem. Gkm kiedys mial lepszy sklad i mogl bardziej sie stawiac z tego co wiem teraz duzo zakazow sie u nich posypalo,i na miescie raczej wiele do powiedzenia nie maja, Olimpia niby jest ale raczej wiele nie dziala, Sa w tej 2lidze niby sie ruszylo u nich mozna to zauwazyc,mieli 2 rekordowe przyzwoite wyjazdy na Baltyk i do TOrunia(choc 100-120osob nie wiem czy to taka dobra liczba na najblizszy wyjazd,i unikanie konfrontacji), czasem pokazuja ze potrafia sie pobawic, choc wiele do tej pory nie zdzialali. ,po za tym raczej o nich nie slychac, wiele nie dzialaja ostatnio z Drweca sie skumali i wpieraja sie w niewielkich liczbach.

Mysle ze to tka obiektywnie,moze ktos mnie poprawic,moze sie myle.
nie o to mi chodziło kto wiedzie prym w mieście i jakie sa relacje... bo je znam... chodzi mi raczej o podział miasta .. jakie dzielnice/ ulice to Olimpia a jakie to WFCG czy GKM? (poprostu wybieram sie w tamte rejony niedługo i chciałbym wiedziec na jakich dzielnicach może byc "gorąco" w barwach Elany)

kibicGDZ
Posty: 47
Rejestracja: 15.07.2009, 11:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibicGDZ » 10.01.2010, 22:41

Grudziądz to stosunkowo niewielkie, choć dosyć specyficzne miasto. Kibiców Widzewa, Olimpii czy GKMu możesz spotkać praktycznie wszędzie, wszystko zależy od czasu, przypadku itd. Wiadomo, że są tereny z miażdżącą przewagą danej ekipy, ale za dużo by się rozpisywać. Jeśli nie będziesz czuł się pewnie w barwach to po co ryzykować ? Jak co to na PW podaj konkretne ulice.

pinki1905
Posty: 57
Rejestracja: 26.02.2007, 23:32
Lokalizacja: RZESZÓW

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: pinki1905 » 11.01.2010, 10:43

hejhej pisze:
Mixi pisze:Ja mam pytanie o Rzeszów miedzyinnymi o Zalesie, oraz Rejtana na Rejtana spotkalem sie z napisami pro Stalowskimi natomiast na zalesiu to juz roznie raz Stal raz Sovia
Ta strona miasta należy zdecydowanie do Stali zarówno Rejtana jak i Zalesie.
Co do Rejtana masz racje a jesli chodzi o Zalesie nie jest tak kolorowo jakbyscie chcieli i sami o tym dobrze wiecie.

hejhej
Posty: 230
Rejestracja: 01.01.2009, 21:56

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: hejhej » 11.01.2010, 11:05

Są też Resoviacy, ale czy liczba 10 sprawia ze nie ma tam zdecydowanej przewagi Stali?

Mixi
Posty: 37
Rejestracja: 14.07.2009, 23:47

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mixi » 11.01.2010, 15:12

hejhej pisze:Są też Resoviacy, ale czy liczba 10 sprawia ze nie ma tam zdecydowanej przewagi Stali?
właśnie to mnie ciekawi bo od niedawna tu mieszkam i myslalem ze ta strona miasta to Tylko Stal a na Zalesiu jest ładna "wojna" na murach wiem że to nei jest główny wyznacznik ale daje do myślenia. Dzięki z odp.

pinki1905
Posty: 57
Rejestracja: 26.02.2007, 23:32
Lokalizacja: RZESZÓW

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: pinki1905 » 11.01.2010, 21:01

[/quote]

właśnie to mnie ciekawi bo od niedawna tu mieszkam i myslalem ze ta strona miasta to Tylko Stal a na Zalesiu jest ładna "wojna" na murach wiem że to nei jest główny wyznacznik ale daje do myślenia. Dzięki z odp.[/quote]

Ta strona miasta nie nalezy tylko do Stali :)

1979!
Posty: 15
Rejestracja: 02.10.2009, 23:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 1979! » 12.01.2010, 11:32

Postaram się opisać Grudziądz procentowo.
Centrum-dzielnica w której reaktywowana została ekipa GKMu obecnie najwięcej osób jeździ stąd na wyjazdy wydawane były bluzy i vlepki.GKM-80% Olimpia 20% WfcG-raczej jakieś niezidentyfikowane jednostki.
Śródmieście-niegdyś najlepiej zorganizowane osiedle teraz jest o wiele słabiej jednakże: GKM-70% Olimpia 30% Widzewa raczej tu uświadczyć nie idzie..
Tarpno-można podzielić je na nowe tarpno,stare tarpno i wielkie tarpno
Nowe Tarpno to praktycznie sama Olimpia sporo młodych z potencjałem GKM-10% Olimpia 90% Widzewa nie stwierdzono
Stare Tarpno-nie zbyt wiele tu akcentów kibicowskich jest GKM i Olimpia.50% GKM 50% Olimpia
Wielkie Tarpno-dość zamożna dzielnica Grudziądza generalnie same domki i parę bloków.Jest tu trochę GKMu,Olimpia również a z Widzewa bodajże jednostka.GKM-60% Olimpia 40%
Wyzwolenia-okolica przy stadionie GKMu z przewagą Widzewa,GKM to praktycznie sami młodzi.30% GKM 60% WFCG
Kopernika-całkitem niedawno osiedle zdominowane przez GKM teraz troszkę ludzi odpuściło i dominuje tam Widzew,jest też GKS.GKM-30% WfcG 60% Olimpia 10%
Batorego-dzielnica w 100% biało-zielona i nie ma tu co rozkminiać po zarówno po stronie GKMu jak i Widzewa są to śladowe jednostki które nie mają nic do powiedzenia.Olimpia 100%
Owczarki-dawny bastion Legii pewnie jeździ tam ktoś jeszcze od nich ale raczej w konspiracji.Obecnie GKM-50% Olimpia 50%
Mniszek-ciężko stwierdzić bo znaczna część tamtejszych mieszkańców identyfikuje się tylko ze swoim osiedlowym klubem Stal Grudziądz ale jak już to jest to tu GKM i Olimpia o proporcje procentowe naprawdę ciężko.
Mały Rudnik,Ruda-okolica w 100% żółto-niebieska.GKM 100%
Strzemięcin-100% Widzew.Nie ujawniające się jednostki GKMu i Olimpii.
Rządz-Dominacja Widzewa ale jest tu też GKM i Olimpia.GKM 15% WfcG 70% Olimpia 15%
Lotnisko-dawniej bastion GKMu teraz sporo Widzewa.GKM 40% WfcG 50% Olimpia 10%
Stare Lotnisko-sporo starszyzny chodzącej na GKM aczkolwiek już generalnie na spokojniejszych warunkach niż dawniej o innych mi nie wiadomo ale na pewno jest tu też Widzew.GKM 70% WfcG 30%

Warto dodać że podział procentowy nie oddaje w pełni tego co się dzieje w mieście.Widzew to generalnie stara ekipa a GKM to praktycznie sama młodzież której ciężko jest stawić opór takiej sile.Na dodatek dochodzą zakazy stadionowe,sporo starszych zakłada rodziny i sprawy kibicowskie schodzą na bok.Jeśli chodzi o kose na mieście to aktualnie jest spokojnie aczkolwiek pewnie na sezon liczba ataków wzrośnie.GKM skupił się na wyjazdach i szerszym działaniu niż bieganiu po stosunkowo małym mieście gdzie przypał od strony mundurowych jest oczywisty.

Jeśli o czymś zapomniałem to dopiszcie myślę że relacja jest jak najbardziej obiektywna.jeśli ktoś ma więcej pytań to postaram się odpowiedzieć na PW

Mr Roman
Posty: 1
Rejestracja: 10.01.2010, 18:48

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mr Roman » 12.01.2010, 14:20

jak wygląda sytuacja na Świerklańcu, Orzechu i Nowym Chechle?

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 1925 » 12.01.2010, 20:17

Katowice ul. Pszczyńska ? :)
:arrow:

1928UT
Posty: 59
Rejestracja: 15.07.2009, 07:40

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 1928UT » 12.01.2010, 20:36

Mam pytanie odnośnie Słupska:

Wiadomo że od czasu tragicznej śmierci Przemka Czai do dnia dzisiejszego trwa układ między Czarnymi a Gryfem a jak było wcześniej? do momentu tego tragicznego wydarzenia?. Jak dziś przedstawia się procentowo sytuacja w mieście?.
Czy Czarni dopingują drużynę koszykówki??

Pęku
Posty: 20
Rejestracja: 12.01.2010, 20:51

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Pęku » 12.01.2010, 20:54

Jak wygląda sytuacja w Grójcu?

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Troublemaker » 12.01.2010, 21:11

Pęku pisze:Jak wygląda sytuacja w Grójcu?
Fan-club Legii, który działa również na miejscowym Mazowszu....tak pokrótce pisząc.
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Troublemaker » 12.01.2010, 21:27

Sevi pisze:
Troublemaker pisze:
Pęku pisze:Jak wygląda sytuacja w Grójcu?
Fan-club Legii, który działa również na miejscowym Mazowszu....tak pokrótce pisząc.
Obecnie nie dziala na miejscowym Mazowszu. Grojec badz jego okolice to kilku-kilkunastu kibicow Lodzkiego Widzewa.

Co do Grudziadza. Jaki jest okolo podzial %owy nie na poszczegolne dzielnice ale na cale miasto? I jaki udzial ma w tym Grudziadzka Legia?
Zastanawiałem sie właśnie nad użyciem czasu przeszłego w swoim zdaniu, ponieważ nie miałem co do obecnej sytuacji stuprocentowej pewności.
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

MzksCzarni
Posty: 62
Rejestracja: 18.04.2007, 19:01
Lokalizacja: SŁUPSK

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: MzksCzarni » 12.01.2010, 21:28

1928UT pisze:Mam pytanie odnośnie Słupska:

Wiadomo że od czasu tragicznej śmierci Przemka Czai do dnia dzisiejszego trwa układ między Czarnymi a Gryfem a jak było wcześniej? do momentu tego tragicznego wydarzenia?. Jak dziś przedstawia się procentowo sytuacja w mieście?.
Czy Czarni dopingują drużynę koszykówki??
A więc tak, przed smiercia Przemka w mieście trwały niemalże codziennie walki. Jak to sie mówiło że Czarni rządzili w mieście Słupsk, a Gryf w byłym województwie słupskim.
Teraz Czarni czyli stara ekipa nie chodzi na kosza, poniewaz nas tam nie chcieli komercja itp. powstał tam klub kibica, z którym sie nie utozsamiamy. Sa to kibice sukcesu a mianowicie nie klubu MZKS Czarni tylko Energii. Czasami przejdziemy sie na jakis mecz koszykówki z ciekawszym przeciwnikiem, ale tylko w pewnym celu.
Powstała równiez młoda grupka kibiców, którzy chca pielęgnować tradycje prawdziwego klubu Czarnych. Chodzą na siatkówkę (II liga kobiet) i prowadzą tam doping.
My zaś wspieramy naszych przyjaciół z Gdańska na każdym ich meczu.

Jeśli chodzi o ilość pseudokibiców w Słupsku, to przewaza Gryf, gdyz my nie mamy juz własnego klubu i nie mamy gdzie sie pokazać. Jeśli chodzi o wszystkich kibiców w mieście to Energa Czarni przeważa i to znacznie na kazdym meczu widzów około 3000 tysiecy a na Gryfa przychodzi około 1500.
Dzisiaj między MZKS Czarni (stara ekipą) a Gryfem jest układ, czasami ich wspieramy na wyjazdach. Z kibicami Energii już taki układ nie istnieje, często na miescie kibice Gryfa wyzywają ich i wysmiewaja.

BezimiennyCzłek
Posty: 469
Rejestracja: 12.01.2010, 19:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BezimiennyCzłek » 12.01.2010, 21:34

Jak wygląda sytuacja w Świeciu ?
Jest tam piłkarska Wda , z tego co wiem to czasem dopingują i zbierają się na mecze.
Jest też koszykarski KK Świecie , grający w 3 lidze .
I FC Zawiszy .
Wiadomo , że Wda [ zapewne ] jest lepszą ekipą od KK ale czy są tą jakiś spory czy raczej neutralne stosunki ?
c*** z podpisem

freeway
Posty: 18
Rejestracja: 12.01.2010, 13:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: freeway » 12.01.2010, 22:02

Wtrące sie co do tematu 'Zagłebie'..

Nie siejcie propagandy ze w Będzinie,DG czy Czeladzi wszyscy sa za Zagłębiem.
Osobiście znam gostka co ma karnet na Widzew.Znajomi ze szkoły jezdza regularnie na Ruch,GKS bądz Wisłe.


Zaraz ktos napisze ze fałsz bo w barwach ich nikt nie widział.Proporcje sa mniej więcej 75-25 dla Zagłębia.Poprostu duzo osób nie chce sie ujawniac za kim jest z obawy przed represjami na osiedlu,

pozdro

wu_
Posty: 392
Rejestracja: 28.10.2009, 17:55

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: wu_ » 12.01.2010, 22:21

freeway pisze:Wtrące sie co do tematu 'Zagłebie'..

Nie siejcie propagandy ze w Będzinie,DG czy Czeladzi wszyscy sa za Zagłębiem.
Osobiście znam gostka co ma karnet na Widzew.Znajomi ze szkoły jezdza regularnie na Ruch,GKS bądz Wisłe.


Zaraz ktos napisze ze fałsz bo w barwach ich nikt nie widział.Proporcje sa mniej więcej 75-25 dla Zagłębia.Poprostu duzo osób nie chce sie ujawniac za kim jest z obawy przed represjami na osiedlu,

pozdro
A moim zdaniem , proporcje są 79,43 do 21,57 ... Zaprzeczysz?
Fajnie że znasz gostka co ma karnet na Widzew z Zagłebia Dąbrowskiego, ja znam gościa z Legnicy co ma karnet na Widzew, ile to będzie procent? Jak jego siotra była 2 razy na meczu to liczyć ją jako pół procenta czy ćwierć?
I już tak na serio: darujcie sobie takie posty, nigdzie, nawet w Poznaniu nie ma przysłowiowych 100%, wszedzie znajdą się wyjątki, a to ktoś się przeprowadził, a to ktoś ma rodzine 200km dalej i zaczął kibicować innej druzynie bo akurat wtedy dobzre grała. Tylko co dadzą takie gadki? Nikt się nie pokazuje w barwach więc jest TYLKO ZAGŁĘBIE. Inaczej zaraz przeczytamy o 2,34% Lecha we Wrocławiu, 4,53% Lechii w Szczecinie, 2,33% Górnika w Chorzowie itd itd...
Darujcie sobie, to forum naprawde może trzymać poziom...

radogks
Posty: 335
Rejestracja: 04.07.2007, 21:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: radogks » 12.01.2010, 23:28

sorry ale nie wiem , czy to byla ukryta ironia ? -> 79,43 do 21,57=101%

1979!
Posty: 15
Rejestracja: 02.10.2009, 23:14

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 1979! » 12.01.2010, 23:33

Sevi pisze:
Troublemaker pisze:
Pęku pisze:Jak wygląda sytuacja w Grójcu?
Fan-club Legii, który działa również na miejscowym Mazowszu....tak pokrótce pisząc.
Obecnie nie dziala na miejscowym Mazowszu. Grojec badz jego okolice to kilku-kilkunastu kibicow Lodzkiego Widzewa.

Co do Grudziadza. Jaki jest okolo podzial %owy nie na poszczegolne dzielnice ale na cale miasto? I jaki udzial ma w tym Grudziadzka Legia?
W takim mieście jak Grudziądz nie idzie zrobić podziału procentowego jak chcesz to pododawaj sobie procenty i wysnuj jakąś hipotezę ale jest to zupełnie nie logiczne.Widzew to fan club który zrzesza w okół siebie konkretnych ludzi w konkretnym celu a GKM i Olimpia to kluby miasta Grudziądz z którymi utożsamiają się nie tylko hooligani i ultrasi ale też zwykłe pikniki.

Co do Legii owszem istnieje parę osób,mają nawet swoją flagę i gadżety ale nie są oni zorganizowani pod żadnym względem.Ot tak jeżdżą sobie na mecze w charakterze ultras utrzymują kontakty z chłopakami ze Sparty Brodnicy,Legii Chełmża czy Rodła Kwidzyn które są fan clubami Legii.Dawniej w Grudziądzu podział Legia/Widzew był praktycznie 50/50 dzisiejsze rewiry Widzewa to dawna Legia i osoby które dzisiaj są "trzonem" w ekipie WFCG dawniej śmigały jako Legia.Na tym właśnie polega specyfika tego miasta wiele osób się przerzuca na Widzew z różnych względów.Warto dodać że kupę lat temu istniały również osoby jeżdżące na Lechię i Zawiszę ale to już umarło bardzo dawno temu.

Okropny Dolores
Posty: 26
Rejestracja: 30.01.2009, 11:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Okropny Dolores » 12.01.2010, 23:46

1925 pisze:Katowice ul. Pszczyńska ? :)
ul.Pszczyńska przebiega przez Giszowiec,gdzie od kilku lat dużą przewagę ma GieKSa. Kiedyś dobra grupa Ruchu.

radogks
Posty: 335
Rejestracja: 04.07.2007, 21:29

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: radogks » 13.01.2010, 00:21

Widzew tak po prostu przyjmuje ex legionistow ? Co to w ogole za pomysl,zeby przerzutow akceptowac?

Rajtuzy w lodówce
Posty: 41
Rejestracja: 10.01.2010, 14:35
Lokalizacja: Chłodziarko-zamrażalnik od Tadzia Drozdy

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Rajtuzy w lodówce » 13.01.2010, 00:36

Mógłby ktoś opisać Ełk?
[link]

19R08
Posty: 30
Rejestracja: 11.01.2010, 21:48
Lokalizacja: z miasta Łodzi się pochodzi !

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: 19R08 » 13.01.2010, 00:50

1979! pisze:
Dawniej w Grudziądzu podział Legia/Widzew był praktycznie 50/50 dzisiejsze rewiry Widzewa to dawna Legia i osoby które dzisiaj są "trzonem" w ekipie WFCG dawniej śmigały jako Legia.
Jeżeli to prawda, to strasznie mnie dziwi postawa Widzewa..

a żeby nie odbiegać od tematu mam pytanie jak wygląda sytuacja w Pobierowie..

Kotwica_KoLobrzeg
Posty: 1
Rejestracja: 21.11.2009, 14:26

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kotwica_KoLobrzeg » 13.01.2010, 00:55

Pogoń, Legia

bartekas
Posty: 8
Rejestracja: 11.07.2007, 23:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: bartekas » 13.01.2010, 01:02

Jak wyglada sytuacja w Bydgoszczy? Na jakich osiedlach mozna jeszcze spotkac Polonistow? prosilbym o wypowiedzenie sie kogos z Zawiszy oraz Polonii. Pozdro bez napinki

RKS RAKOW

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: RKS RAKOW » 13.01.2010, 03:57

19R08 pisze:
1979! pisze:
Dawniej w Grudziądzu podział Legia/Widzew był praktycznie 50/50 dzisiejsze rewiry Widzewa to dawna Legia i osoby które dzisiaj są "trzonem" w ekipie WFCG dawniej śmigały jako Legia.
Jeżeli to prawda, to strasznie mnie dziwi postawa Widzewa..

a żeby nie odbiegać od tematu mam pytanie jak wygląda sytuacja w Pobierowie..
To nic nowego dla nich...W latach 90 fcw w Czestochowie to glownie przerzuty z RAKOWA moze kilka procent tamtego ogolu niebyla nigdy zwiazana z RAKOWEM

T.ZS
Posty: 12
Rejestracja: 26.09.2009, 10:38

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: T.ZS » 13.01.2010, 09:40

freeway pisze:Wtrące sie co do tematu 'Zagłebie'..

Nie siejcie propagandy ze w Będzinie,DG czy Czeladzi wszyscy sa za Zagłębiem.
Osobiście znam gostka co ma karnet na Widzew.Znajomi ze szkoły jezdza regularnie na Ruch,GKS bądz Wisłe.


Zaraz ktos napisze ze fałsz bo w barwach ich nikt nie widział.Proporcje sa mniej więcej 75-25 dla Zagłębia.Poprostu duzo osób nie chce sie ujawniac za kim jest z obawy przed represjami na osiedlu,

pozdro
Ręce opadają. Proporcje są takie, że jest tylko Zagłębie. Jednostki za innymi klubami, jak w każdym większym mieście. 25%... odstaw klej.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bugi2017, Diamentowy, kumitsu i 544 gości