Jak wygląda sytuacja w ?

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
katowice64
Posty: 17
Rejestracja: 13.09.2009, 22:32

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: katowice64 » 14.01.2010, 19:27

na Załężu Ruch to bloki przy Wiśniowej i ul.Pokoju.
reszta to w większości GieKSa. z barw - wcześniej różnie, dzisiaj najwięcej można zobaczyć trójkolorowych czapeczek, szczególnie od ul. Bocheńskiego w stronę centrum.
spora walka na murach, zwłaszcza na Bocheńskiego, głównej ulicy przelotowej oraz po drodze z Dworca PKP Załęże na Bukową i Stadion Śląski. zmienia się to tam jak w kalejdoskopie, żadna ze stron nie ma widocznej przewagi pod tym względem w tych okolicach, w innych częściach więcej napisów pro-GKS.
jakiś czas temu GieKSa z Załęża przeprowadziła bardzo owocną Akcję Szkoła w podstawówce, ogólnie bajtle wybierają GKS.

opis całkowicie obiektywny, bez napinki.



xzz
Posty: 12
Rejestracja: 14.01.2010, 19:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: xzz » 14.01.2010, 19:31

A ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja w Bochni Brzesku i Rzezawie (miejscowość między tymi miastami) bo jadąc pociągiem widziałem ludzi w jakiś barwach ale było ciemno i nie przyjrzałem się

miejski patriota
Posty: 78
Rejestracja: 21.11.2009, 13:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: miejski patriota » 14.01.2010, 19:33

Kobierzyn pisze:Tutaj klub wybiera się w zależności w jakim znajdzie się towarzystwie/osiedlu.

Jako że jestem z Wisły rywali nie będę oceniał i powiem szczerze że tzn. patologie,chuligani itd nie chodzą na mecze a jeśli chodzą to w zamierzonym celu. W Wiślackim młynie (bardziej na koszu) większosc osób to tzw. lamusy i dzieci które chcą sie przylansowac koledze czy dziewczynie. Wielu po paru latach odpuści.

Mnie ta sytuacja bardzo żenuje. Szczerze mówiąc Wiśle sprzydał by się upadek do 3 ligi minimum żeby kibice sukcesu odeszli i zostali tylko prawdziwi.
Proszę Cię nie bierz już więcej udziału w żadnej dyskusji na tym forum, nie jako osoba kibicująca Wiśle Kraków.
Piszesz bzdury, po których widać ze na Reymonta dawno nie byłeś.
Już kilka stron temu dostałeś propozycję od chłopaczka z Hutnika abyś zamilkł. Weż sobie to do serca, wyjdź na balkon i ochłoń.

Co do zadanego pytania. Wisły w Krakowie jest więcej chodziarz Cracovia "kontroluje" więcej osiedli. Dlaczego? Bo sporo osób chodzących na Wisłę mieszka na osiedlach kojarzonych z Pasami ( do pewnego okresu praktycznie cały Kraków był zdominowany przez Wisłę póżniej przyszła moda na zmianę barw w latach 90 i po pamiętnej Basztowej w 2002_np Kurdwanów).

flinston91
Posty: 21
Rejestracja: 19.09.2009, 19:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: flinston91 » 14.01.2010, 20:06

Dzielnica Stare Miasto:

Kleparz - Wisła
Piasek - Wisła
Groble - Cracovia
Stradom - Cracovia
Kazimierz - Cracovia (Wisła na zachód od Krakowskiej)

Dzielnica Grzegórzki:

Wesoła - Cracovia
Stare Grzegórzki - Cracovia
Nowe Grzegórzki - Wisła
Dąbie - Cracovia
Olsza I - Wisła

Dzielnica Prądnik Czerwony:

Olsza II - Wisła
Wieczysta - Wisła
Ugorek - Wisła
Akacjowa - Wisła
Prądnik Czerwony - Wisła

Dzielnica Prądnik Biały:

Prądnik Biały Zachód - Wisła
Prądnik Biały Wschód - Wisła
Azory - Wisła
Krowodrza Górka - Cracovia (Wisła między Opolską, a Krowoderskich Zuchów)
Siemaszki - Cracovia

Dzielnica Łobzów:

Łobzów - Wisła (Cracovia na północ od Wrocławskiej)
Nowa Wieś - Wisła
Czarna Wieś - Wisła

Dzielnica Bronowice:

Bronowice - Wisła
Widok - Wisła

Dzielnica Zwierzyniec:

Salwator - Cracovia

Co do osiedli domków to Wisła na Woli Justowskiej i Bielanach, Cracovia w Przegorzałach i Olszanicy.

Dzielnica Dębniki:

Dębniki - Wisła
Podwawelskie - Cracovia (Wisła na Słomianej)
Ruczaj 1 - Wisła
Ruczaj 2 - Wisła
Ruczaj 3 - Cracovia

Dzielnica Łagiewniki:

Łagiewniki: Wisła
Borek Fałęcki: Wisła

Dzielnica Swoszowice:

Same osiedla domków. Cracovia w Jugowicach, Swoszowicach, Opatkowicach. Wisła w Wróblowicach.

Dzielnica Wola Duchacka:

Wola Duchacka Zachód: Cracovia (Wisła między Turniejową i Trybuny Ludów)
Wola Duchacka Wschód: Cracovia
Piaski: Cracovia
Kurdwanów: Wisła (Cracovia na Witosa)

Dzielnica Prokocim-Bieżanów:

Kozłówek: Cracovia
Prokocim: Cracovia
Rżąka: Cracovia
Bieżanów: Wisła

Dzielnica Podgórze:

Podgórze: Wisła
Płaszów: Wisła

Z innego forum...Z tego wynika że lekka przewaga Wisły, oczywiście nie jest tu uwzględniona Nowa Huta gdzie proporcje są porównywalne.

Inna sprawa że zbaczacie z tematu, bo chłopak pytał o młode pokolenie, które dopiero zacznie coś znaczyć.

Morginhio
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 95
Rejestracja: 22.03.2007, 20:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Morginhio » 14.01.2010, 20:41

dmn pisze:
indianadzon pisze:Katowice - Załęże ??
GKS Katowice / Ruch Chorzów

Nie rozpisuję się o procentach bo zacznie się niepotrzebna debata, której nikt tutaj nie chce czytać.

Obie grupy działają, widać to chociażby w okolicach drogi na giełdę (targ?) po wielokrotnie przekreślanych i zmienianych napisach zarówno propagujących jak i potępiających nazwy obu klubów. Na niewielkim osiedlu w okolicach Gliwickiej kilka razy (może 3, czy 4) chadzałem wieczorną porą w koszulce z herbem i losu nie skusiłem, mimo, że na każdym bloku widnieje napis propagujący nielubianą przeze mnie drużynę.
sory za OT ale leże i kwicze:D


ktoś kto ma minimalne pojęcie o Załężu wie o co chodzi:)

Mariensztat
Posty: 7
Rejestracja: 13.01.2010, 18:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Mariensztat » 14.01.2010, 20:53

Na poprzedniej stronie ktoś się pytał o Żyrardów. Otóż z tego co mi wiadomo miasto podzielone na Widzew i Legię(z przewagą tych pierwszych). Podobno kilka chłopaków z DHW, na murach(PKP) w stronę Warszawy jeszcze rok temu dość pokaźna praca Legionistów, ale jak jest teraz to nie jestem do końca pewien. Jeżeli coś pomyliłem to niech ktoś mnie poprawi.

PS. Dzięki za opis sytuacji w MMz.

PrawdziwySkurwiel
Posty: 7
Rejestracja: 14.01.2010, 14:17
Lokalizacja: Alabama

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PrawdziwySkurwiel » 14.01.2010, 21:19

Są kibice jakiś innych klubów oprócz Siarki w Tarnobrzegu ??
Per Aspera Ad Astra

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 14.01.2010, 21:52

Jak wygląda sytuacja w Radomsku?Zostali jeszcze jacyś Widzewiacy?Jak to się zmieniało na przestrzeni lat?

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: halodrol » 14.01.2010, 22:05

miejski patriota - pouczasz tego kwiatka z Kobierzyna a sam się mijasz w sprawach historycznych. Masowe przerzucanie się na Cracovię było do połowy lat 90, ich złoty okres. Praktycznie cała huta, prawie wszystko co było na Podgórzu itd.
Basztowa 2002 to przecież czasy gdy po totalnej dominacji KSC do roku powiedzmy 1999 Wisła już dawno wróciła na właściwe tory.

baca_acab zadał fajne pytanie i wydaje mi się, że bez napinki można z dwóch punktów [link] odpowiedzieć. Mój wiślacki jest taki, że prawie wszystkie dzieciaki interesujące się piłkarzami, meczami i całym tym cyrkiem kibicują Wiśle, ale i tak najlepsze osiedla KSC są nie do ruszenia. Jakieś Oświecenia czy Kozłówek czy Wola czy XXX-lecia nigdy się nie zmienią chuligańsko i chłopaki z ławek zawsze będą po stronie tej którą obrali przez starszych kolegów, nawet jak nie będą chodzić na mecze. Co nie zmienia faktu, że "spokojnych kibiców" jest masa wszędzie i przykładowy pasiak z przykładowego Kozłówka w życiu by nie uwierzył, że stamtąd jeździ pewnie z 50 osób na TSW.

a tak na marginesie to mam wrażenie,że po okresie kibicowskiego dołowania Cracovii następuje ponowna aktywizacja młodych i zamiast być coraz słabsi to są coraz mocniejsi ;-/

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: halodrol » 14.01.2010, 22:11

paraoli pisze:[link]

co za sciema!!!!!!!!!
weź baw się w to z kolegami z podstawówki gnoju pierdolony

Tuwimianin

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Tuwimianin » 14.01.2010, 23:40

PrawdziwySkurwiel pisze:Są kibice jakiś innych klubów oprócz Siarki w Tarnobrzegu ??

Kilka lat wstecz była grupa kibiców Cracovii z Tarnobrzegu (wydali chyba nawet vlepki) . ale czy jeszcze działają to tego nie wiem.

kibicGDZ
Posty: 47
Rejestracja: 15.07.2009, 11:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibicGDZ » 14.01.2010, 23:54

i pyt do Grudziądza-ta cała Stal-są kibice?działają?
W przypadku Stali Grudziądz to bardziej chodzi o osiedlowe bandy działające na tamtym rejonie (Mniszek). Teraz już oczywiście nie tak jak dawniej, ale jeszcze parę lat temu chłopaki z tamtych terenów potrafili się zebrać w krótkim czasie w naprawdę konkretnej liczbie.

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 15.01.2010, 00:02

To mnie zaintrygowałeś-a chodzili na mecze?mieli szale?tzn. zbierali się jako Stal?A jak to wyglądało w ich stosunkach z Olimpią,Widzewem,GKM?

kibicGDZ
Posty: 47
Rejestracja: 15.07.2009, 11:37

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: kibicGDZ » 15.01.2010, 00:27

To mnie zaintrygowałeś-a chodzili na mecze?mieli szale?tzn. zbierali się jako Stal?A jak to wyglądało w ich stosunkach z Olimpią,Widzewem,GKM?
Tutaj chodzi o lokalny osiedlowy patriotyzm. Nie ważne za kim jesteś, ważne dla tych osób że nie jesteś z Mniszka. Zdarzały się przypadki grubo kilkudziesięciu osób (ze sprzętem) napadających na mniejsze grupki.
Myślę, że pozostałe osoby udzielające się tu z Grudziądza ze mną się zgodzą, Mniszek ma duży potencjał, ale nie działa kibicowsko i dlatego nie jest o nich głośno, ale sam fakt że nie rządzi tam ani Olimpia, ani Widzew, ani GKM daje dużo do myślenia.

miejski patriota
Posty: 78
Rejestracja: 21.11.2009, 13:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: miejski patriota » 15.01.2010, 00:34

[quote="halodrol"]miejski patriota - pouczasz tego kwiatka z Kobierzyna a sam się mijasz w sprawach historycznych. Masowe przerzucanie się na Cracovię było do połowy lat 90, ich złoty okres. Praktycznie cała huta, prawie wszystko co było na Podgórzu itd.
Basztowa 2002 to przecież czasy gdy po totalnej dominacji KSC do roku powiedzmy 1999 Wisła już dawno wróciła na właściwe tory.[quote/]

Czytaj posty ze zrozumieniem zanim będziesz je komentował. Okres Basztowej to wielka zmiana na Kurdwanowie ( część Wysłouchów i Stojałowskiego->min. S. I M. o którym było dość głośno kilka miesięcy temu , a który był stałym gościem na Reymonta, posiadał tatuaż Wisły po czym brał udział w Basztowej i po tym wydarzeniu stał sie jednym z dobrych "Gumbasów"-KMWTW i gwiazdę przekreślił.) W tym okresie doszło tez do pewnych zmian w Śródmieściu i na Starej Krowodrzy..

Apropo Wisła już nigdy nie wróciła na właściwe tory...

miejski patriota
Posty: 78
Rejestracja: 21.11.2009, 13:18

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: miejski patriota » 15.01.2010, 00:35

Nie mam opcji edytuj
mam małe pytanie do Inowrocławia
KOmu kibicuje Waszka G??

Matpaw
Posty: 403
Rejestracja: 27.02.2007, 00:06
Lokalizacja: Łodz

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Matpaw » 15.01.2010, 01:04

opisze ktos Katowice? z tego co kojarze jeszcze chyba nie byly opisywane

sysysy
Posty: 79
Rejestracja: 13.01.2010, 17:02

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: sysysy » 15.01.2010, 01:35

Ja mam pytanie w zasadzie zbiorcze do chłopaków z Czuwaju,Igloopolu i Stali Rzeszów-zawsze mnie interesowało jak jest u was z bujaniem się po rynku- w końcu to centrum miasta, ale opanowane przez rywali

Domyślam się że w Rzeszowie to mniejszy problem bo większe miasto itd.,ale Dębica? Raczej szybko mogą was wyczaić

Chodzicie tam czy raczej wolicie bujać się po osi?
Nie chcę prowokować napinki, po prostu jestem ciekaw...

Fenomen
Posty: 351
Rejestracja: 13.09.2009, 22:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Fenomen » 15.01.2010, 01:48

Matpaw moim zdaniem po Twoim poście pojawi się x odpowiedzi i zacznie się napinka.

Żeby nie było OT

W jakim mieście (poza Śląskiem) znajduję się najwięcej FC różnych klubów ?
Oraz jak wygląda sytuacja w Kruszwicy ?

Nemo
Posty: 312
Rejestracja: 18.03.2007, 08:37
Lokalizacja: Huta

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Nemo » 15.01.2010, 06:40

Fenomen pisze:Matpaw moim zdaniem po Twoim poście pojawi się x odpowiedzi i zacznie się napinka.

Żeby nie było OT

W jakim mieście (poza Śląskiem) znajduję się najwięcej FC różnych klubów ?
Oraz jak wygląda sytuacja w Kruszwicy ?
Jaworzno, Warszawa...

BezimiennyCzłek
Posty: 469
Rejestracja: 12.01.2010, 19:42

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: BezimiennyCzłek » 15.01.2010, 09:36

Fenomen pisze:Matpaw moim zdaniem po Twoim poście pojawi się x odpowiedzi i zacznie się napinka.

Żeby nie było OT

W jakim mieście (poza Śląskiem) znajduję się najwięcej FC różnych klubów ?
Oraz jak wygląda sytuacja w Kruszwicy ?
Gopło , które czasami zbiera się na mecze w liczbach od 20 - 50 .Są FC Zawiszy Bydgoszcz . Chyba są też tam jednostki Lecha .
c*** z podpisem

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: patriota85 » 15.01.2010, 12:09

xzz pisze:A ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sytuacja w Bochni Brzesku i Rzezawie (miejscowość między tymi miastami) bo jadąc pociągiem widziałem ludzi w jakiś barwach ale było ciemno i nie przyjrzałem się
Bochnia - FC Wisły.Mają swoją flagę.Nie wiem w jakich liczbach jeżdżą na mecze, jak są zorganizowani.Chuligańsko dno.Jak były mecz miejscowego BKS-u z Unia Tarnów to Wisła z Bochni wspierała Unię we własnym mieście w liczbach 2-5 osób.

Brzesko - Okocimski, pewnie znajdą się jednostki innych klubów.Kiedyś Okocimski wydał jakąś vlepkę "dedykową" fanom innych klubów z Brzeska.Z tego co pamiętam były tam herby Wisły, Cracovii, Legii i jeszcze kogoś.Parę lat wstecz niektórzy fani OKS-u jeździli na Wisłę.Chociaż dzisiaj oficjalnie odcinają się od Wisły.

Rzezawa - to pustynia kibicowska


Przy okazji Brzeska pytanie do kogoś z Okocimskiego lub Wisły.Odkąd pamiętam Wisła zawsze podawała, że ma FC w Brzesku.Czy FC Wisły w Brzesku to były zupełnie inne osoby niż Okocimski, czy to właśnie grupa fanów OKS-u jeżdżą na Wisłę była uważana za FC ?

LukaszGDZ
Posty: 270
Rejestracja: 11.05.2007, 18:21

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: LukaszGDZ » 15.01.2010, 12:22

kibicGDZ pisze:
To mnie zaintrygowałeś-a chodzili na mecze?mieli szale?tzn. zbierali się jako Stal?A jak to wyglądało w ich stosunkach z Olimpią,Widzewem,GKM?
Tutaj chodzi o lokalny osiedlowy patriotyzm. Nie ważne za kim jesteś, ważne dla tych osób że nie jesteś z Mniszka. Zdarzały się przypadki grubo kilkudziesięciu osób (ze sprzętem) napadających na mniejsze grupki.
Myślę, że pozostałe osoby udzielające się tu z Grudziądza ze mną się zgodzą, Mniszek ma duży potencjał, ale nie działa kibicowsko i dlatego nie jest o nich głośno, ale sam fakt że nie rządzi tam ani Olimpia, ani Widzew, ani GKM daje dużo do myślenia.
Stal nie miała i nie ma żadnej ekipy. Mniszek to osiedle leżące na uboczu miasta, a ludzie z tamtych rejonów jeśli szukają okazji do awantury to nie działają pod żadnym szyldem kibicowskim. W zeszłym sezonie na meczu A-klasy Stal - Olimpia II, młodzież z Mniszka próbowała dopingować Stal, a po meczu szukała okazji do awantury z grupką kibiców Olimpii ;) Tak to mniej więcej wygląda. Oczywiście nie znaczy to, że na tym osiedlu nie ma kibiców innych ekip.
[link]

ostrykrokodylec
Posty: 170
Rejestracja: 30.10.2009, 14:47

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ostrykrokodylec » 15.01.2010, 12:23

Miałem okazję kiedyś podróżować z tym FC z Brzeska. 10-15 osób. W okolicach kozłówka pada hasło chować szaliki bo mogą się czaić. Taki to FC.

xzz
Posty: 12
Rejestracja: 14.01.2010, 19:27

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: xzz » 15.01.2010, 12:46

patriota85 pisze:Rzezawa - to pustynia kibicowska
hmm możliwe ale przeglądając dzisiaj szaliki FC klubów z małopolski natrafiłem na właśnie ten [link] więc wskazywałoby to że jednak coś się dzieje ktoś wie więcej na ten temat ?

Kobierzyn
Posty: 48
Rejestracja: 13.01.2010, 18:46
Lokalizacja: Krk/Kbn

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kobierzyn » 15.01.2010, 13:13

Skoksowany świniak pisze:
Nemo pisze:
Fenomen pisze:Matpaw moim zdaniem po Twoim poście pojawi się x odpowiedzi i zacznie się napinka.

Żeby nie było OT

W jakim mieście (poza Śląskiem) znajduję się najwięcej FC różnych klubów ?
Oraz jak wygląda sytuacja w Kruszwicy ?
Jaworzno, Warszawa...
Co za bzdura z tym Jaworznem.Jest GieKSa i Ruch na OTK.Tyle.No i Szczakowianka,bo Victorii praktycznie nie widać.A jeśli liczycie POJEDYNCZYCH przedstawicieli różnych klubów,to pewnie Warszawa i Kraków,bo tam najwięcej studentów.
Na Śląsku to na pewno Żory.W Małopolsce stawiam na Olkusz.

Zbanować tego cymbała.

Gieksa , Ruch , Wisła , Zagłębie mają normalne fan cluby
Oprócz tego Szczakowianka i Victoria którą widać (zaliczyli nawet pare wyjazdów w tym sezonie). Jednostki to Cracovia , Hutnik, Legia, Widzew i Pogoń
Wisła Kraków

Normandzki
Posty: 1057
Rejestracja: 15.01.2010, 11:11

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Normandzki » 15.01.2010, 13:18

Pytanie do osób z Lublina. Jak to jest po między Motorem a Lublinianką? Lublinianka ma jakichś kibiców? Jeśli ma to jaki są stosunki do kibiców Motoru?

PrawdziwySkurwiel
Posty: 7
Rejestracja: 14.01.2010, 14:17
Lokalizacja: Alabama

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: PrawdziwySkurwiel » 15.01.2010, 13:24

miejski patriota pisze:
halodrol pisze:miejski patriota - pouczasz tego kwiatka z Kobierzyna a sam się mijasz w sprawach historycznych. Masowe przerzucanie się na Cracovię było do połowy lat 90, ich złoty okres. Praktycznie cała huta, prawie wszystko co było na Podgórzu itd.
Basztowa 2002 to przecież czasy gdy po totalnej dominacji KSC do roku powiedzmy 1999 Wisła już dawno wróciła na właściwe tory.
[quote/]
Czytaj posty ze zrozumieniem zanim będziesz je komentował. Okres Basztowej to wielka zmiana na Kurdwanowie ( część Wysłouchów i Stojałowskiego->min. S. I M. o którym było dość głośno kilka miesięcy temu , a który był stałym gościem na Reymonta, posiadał tatuaż Wisły po czym brał udział w Basztowej i po tym wydarzeniu stał sie jednym z dobrych "Gumbasów"-KMWTW i gwiazdę przekreślił.) W tym okresie doszło tez do pewnych zmian w Śródmieściu i na Starej Krowodrzy..
Apropo Wisła już nigdy nie wróciła na właściwe tory...
Mógłbyś coś więcej na ten temat naskrobać czy KMWTW ??
Per Aspera Ad Astra

ziomek
Posty: 326
Rejestracja: 26.04.2007, 18:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: ziomek » 15.01.2010, 13:46

Bogdan Adamiec pisze:(...)
grzesiek KK pisze że jest FC Ruchu w Zakopcu bo ma ich wlepki w domu.W dzisiejszych czasach zrobić sobie wlepke FC Masaczjuset nie jest żadnym problemem,pobazgrać po ścianie trzeba tylko chcieć.Ja chciałbym wiedzieć w jakich liczbach jezdzili i czy widać ich na mieście.To chyba byłby bardziej miarodajny sposób patrzenia na to czy dane osiedle,miasto to FC jakiejs drużyny.Nie przecze że ich tam nie ma...
(...)
Temat fc istniejących w Zakopcu był ostro wałkowany w temacie o fc. O ile nic nie pochrzaniłem to dyskusja na ten temat rozpoczyna się od tego miejsca: KLIK
[link]

mr_who
Posty: 245
Rejestracja: 27.02.2007, 21:19

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: mr_who » 15.01.2010, 14:35

Normandzki pisze:Pytanie do osób z Lublina. Jak to jest po między Motorem a Lublinianką? Lublinianka ma jakichś kibiców? Jeśli ma to jaki są stosunki do kibiców Motoru?

Obecnie na Lubliniankę chodzą same dziadki, kiedyś jakaś młodzież próbowała coś działać (wydali vlepki) ale na chęciach się skończyło

Makary
Posty: 15
Rejestracja: 07.03.2007, 01:08
Lokalizacja: Wschód

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Makary » 15.01.2010, 14:39

mr_who pisze: Obecnie na Lubliniankę chodzą same dziadki
Wypraszam sobie ;)

Zawsze Wierny
Posty: 42
Rejestracja: 15.01.2010, 15:28

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Zawsze Wierny » 15.01.2010, 15:52

Może ktoś przedstawić sytuacje w Pińczowie? Wiem że jest tam Wisła i mają swoją flaga,a są tam jeszcze inni kibice ?

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Troublemaker » 15.01.2010, 15:57

Zawsze Wierny pisze:Może ktoś przedstawić sytuacje w Pińczowie? Wiem że jest tam Wisła i mają swoją flaga,a są tam jeszcze inni kibice ?
Ponadto są tam kibice miejscowej Nidy.
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

Toledo
Posty: 149
Rejestracja: 14.09.2009, 16:03

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Toledo » 15.01.2010, 16:07

info telefoniczne pisze: Później Maza była jeszcze przez kogoś atakowana, jak wracała z wyjazdu, jednak nie mogę znaleźć, ale wydaje mi się, że była to Victoria
Mazovia była nie raz i nie dwa atakowana, sporo tego było. Jeśli kogoś interesuje, niech poczyta sobie relacje z meczów Mazovii na [link] .Była też strona i forum kibiców Mazovii, ale obecnie nie działają

Mariensztat - jesteś z jakiejś miejscowości na wschód od Warszawy?

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: patriota85 » 15.01.2010, 17:26

xzz pisze:
patriota85 pisze:Rzezawa - to pustynia kibicowska
hmm możliwe ale przeglądając dzisiaj szaliki FC klubów z małopolski natrafiłem na właśnie ten [link] więc wskazywałoby to że jednak coś się dzieje ktoś wie więcej na ten temat ?
To mnie zaskoczyłeś;).Można wiedzieć gdzie znalazłeś ten szal ?

Nie ma co szukać sensacji szale może wydać każdy.W Rzezawie nigdy nie było żadnego FC Wisły i pewnie nigdy nie będzie.

Okropny Dolores
Posty: 26
Rejestracja: 30.01.2009, 11:58

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Okropny Dolores » 15.01.2010, 18:10

Kobierzyn pisze:

Zbanować tego cymbała.

Gieksa , Ruch , Wisła , Zagłębie mają normalne fan cluby
Oprócz tego Szczakowianka i Victoria którą widać (zaliczyli nawet pare wyjazdów w tym sezonie). Jednostki to Cracovia , Hutnik, Legia, Widzew i Pogoń
Sam jesteś cymbał. Zajmij się lepiej podziałem Krakowa,a nie wypisuj bredni,które przeczytałeś na innym forum,albo nawet w tym temacie kilka stron wcześniej.

Jak wygląda obecnie sytuacja w Libiążu?

Walker
Posty: 842
Rejestracja: 26.02.2007, 22:56
Lokalizacja: Texas

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Walker » 15.01.2010, 18:25

W Libiążu pierwszą siłą jest Gornik Zabrze, potem Wisła i GKS
Ponadto kibice miejscowego Górnika Libiąż

Kobierzyn
Posty: 48
Rejestracja: 13.01.2010, 18:46
Lokalizacja: Krk/Kbn

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Kobierzyn » 15.01.2010, 19:40

Okropny Dolores pisze:
Kobierzyn pisze:


Sam jesteś cymbał. Zajmij się lepiej podziałem Krakowa,a nie wypisuj bredni,które przeczytałeś na innym forum,albo nawet w tym temacie kilka stron wcześniej.

Jak wygląda obecnie sytuacja w Libiążu?
To dziecko też zbanować bo zaśmieca forum
Wisła Kraków

Fenomen
Posty: 351
Rejestracja: 13.09.2009, 22:10

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Fenomen » 15.01.2010, 21:41

Warszawa,Warszawa ale mi chodzi o ludzi którzy tam mieszkają od zawsze a nie przyjechali za chlebem z całej Polski,ze swoim klubem w sercu.

Larkson1908
Posty: 128
Rejestracja: 14.01.2010, 14:17

Re: Jak wygląda sytuacja w ?

Post autor: Larkson1908 » 15.01.2010, 22:10

Kolego po szalu z Kobierzyna możesz dać na luz?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: A.C.A.B 1312, absnet, aszamo, Dario1916, fiatbrava, RedRum, SturmgewehR 44, Tom07, yurez i 243 gości