Stare Zgody ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
eMka_
Posty: 344
Rejestracja: 28.02.2007, 21:38

Re: Stare Zgody ...

Post autor: eMka_ » 30.09.2013, 23:44

Po GKS Tychy 'przejechał się' razem z Zagłębiem w dość sporo przewagą
.



tralalala188
Posty: 3
Rejestracja: 30.09.2013, 23:00

Re: Stare Zgody ...

Post autor: tralalala188 » 30.09.2013, 23:57

eMka_ pisze:Po GKS Tychy 'przejechał się' razem z Zagłębiem w dość sporo przewagą
akurat pisałem o inne, świeższej sytuacji.

zigi
Posty: 31
Rejestracja: 03.08.2013, 22:54

Re: Stare Zgody ...

Post autor: zigi » 01.10.2013, 00:18

[quote="tralalala188"]Nie da się czytać tej napinki, ze strony ZSBKS.

Po pierwsze na zdjęciach i filmikach z Rzymu po stronie koalicji widać osoby, które nie są fanatykami, kto jest kumaty wie o kogo bardzo znanego np. chodzi. Po drugie polecam przejrzeć zdjęcia obu ekip z wyjazdów i na wyjazdach BKSu 85% to gimnazjum a ZS liczbami nie zachwyca jak na taką ligę,
Po trzecie jak macie takie super bandy to dlaczego ZS na trasie zostało tyle razy obite a BKS, raz został obity raz przez Górala i Polonie, raz przejechał czekające Tychy a raz po frajersku zachował się jak na trasie czekało Jastrzębie. Nie wspominając innych porażek jak np. na jedną ekipę się ustawili i ponieśli porażkę, jak się nie mylę był to Góral.

Jak jakiś mod ma zamiar to kasować, wzorując się na komunistach to niech potem sobie urbana wytatuuje.

Nie jestem z Pogoni.[/quot

Jezeli czynnie sie udzielasz masz prawo do porazki a ty jestes pewnie z ekipy z przed monitora:)i masz same wygrane:)

ps procz wklejonego zdjecia ZS i Bks nie widac napinki chyba,ze zdjecie tak kuje cie w oczy.takich zdjec tutaj wklejanych jest mnostwo.zal dupe sciska pewnie i strasznie cie to boli bo koloryzujesz.

I tez nie jestem z ZS&Bks

Kuba Bielsko
Posty: 118
Rejestracja: 26.10.2008, 17:18

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Kuba Bielsko » 01.10.2013, 00:51

tralalala188 pisze:Nie da się czytać tej napinki, ze strony ZSBKS.

Po pierwsze na zdjęciach i filmikach z Rzymu po stronie koalicji widać osoby, które nie są fanatykami, kto jest kumaty wie o kogo bardzo znanego np. chodzi. Po drugie polecam przejrzeć zdjęcia obu ekip z wyjazdów i na wyjazdach BKSu 85% to gimnazjum a ZS liczbami nie zachwyca jak na taką ligę,
Po trzecie jak macie takie super bandy to dlaczego ZS na trasie zostało tyle razy obite a BKS, raz został obity raz przez Górala i Polonie, raz przejechał czekające Tychy a raz po frajersku zachował się jak na trasie czekało Jastrzębie. Nie wspominając innych porażek jak np. na jedną ekipę się ustawili i ponieśli porażkę, jak się nie mylę był to Góral.

Jak jakiś mod ma zamiar to kasować, wzorując się na komunistach to niech potem sobie urbana wytatuuje.

Nie jestem z Pogoni.

Widać boli Cię ten BKS i to strasznie, Góral i Polonia trafiają Nas w liczbach 45 vs 80 na ich korzyść, przejechane Tychy to sytuacja z Naszego wyjazdu do Psar kiedy nie staje kierowca i nie skutkuje nawet ręczny, późniejsze stracie na stacji już było na korzyść, i nie było to wcale wcześniej przed walką bandami, owa sytuacja jest z 2010 jak nie wcześniej.Jastrzębie robiące akcje i samemu nie potrafiące się zgrać na trasie oraz atakujące w 50 osób 28 to rzeczywiście frajerstwo w c***, z Góralem na początku proporcje było wyrównane, po czasie dobiegła ich reszta i było już 48vs 150 więc to też żaden wstyd, tydzień później już palili wrotki
BKS STAL

Marker
Posty: 22
Rejestracja: 27.01.2010, 17:24

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Marker » 01.10.2013, 01:26

Kuba Bielsko pisze:
tralalala188 pisze:Nie da się czytać tej napinki, ze strony ZSBKS.

Po pierwsze na zdjęciach i filmikach z Rzymu po stronie koalicji widać osoby, które nie są fanatykami, kto jest kumaty wie o kogo bardzo znanego np. chodzi. Po drugie polecam przejrzeć zdjęcia obu ekip z wyjazdów i na wyjazdach BKSu 85% to gimnazjum a ZS liczbami nie zachwyca jak na taką ligę,
Po trzecie jak macie takie super bandy to dlaczego ZS na trasie zostało tyle razy obite a BKS, raz został obity raz przez Górala i Polonie, raz przejechał czekające Tychy a raz po frajersku zachował się jak na trasie czekało Jastrzębie. Nie wspominając innych porażek jak np. na jedną ekipę się ustawili i ponieśli porażkę, jak się nie mylę był to Góral.

Jak jakiś mod ma zamiar to kasować, wzorując się na komunistach to niech potem sobie urbana wytatuuje.

Nie jestem z Pogoni.

Widać boli Cię ten BKS i to strasznie, Góral i Polonia trafiają Nas w liczbach 45 vs 80 na ich korzyść, przejechane Tychy to sytuacja z Naszego wyjazdu do Psar kiedy nie staje kierowca i nie skutkuje nawet ręczny, późniejsze stracie na stacji już było na korzyść, i nie było to wcale wcześniej przed walką bandami, owa sytuacja jest z 2010 jak nie wcześniej.Jastrzębie robiące akcje i samemu nie potrafiące się zgrać na trasie oraz atakujące w 50 osób 28 to rzeczywiście frajerstwo w c***, z Góralem na początku proporcje było wyrównane, po czasie dobiegła ich reszta i było już 48vs 150 więc to też żaden wstyd, tydzień później już palili wrotki
Jak to ktoś wcześniej pisał Bez Zagłębia nie istniejecie, przyznaj się ile razy odmawiacie (składu nie ma) Twoje liczby mocno przesadzone "48 vs 150" Ty tak poważnie? Nawet do porażki się ciule przyznać nie potraficie. Tyle z mojej strony ciach!

Piotrek1988
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2013, 23:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Piotrek1988 » 01.10.2013, 02:25

a ty z jakiego klubu jestes? pewnie z jednego z tych wielkich i kozaczy bo jego ekipa jest topowa BKS nie znaczy nic bez Sosnowca, KSZO nie znaczy bez Lecha, Gryf bez Lechii, Tarnów bez Wisły a Tychy bez zgód i tak mozna wymieniac ja j****!
KKS

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: Stare Zgody ...

Post autor: MAF » 01.10.2013, 07:05

Temat jest "Stare Zgody", czyli o zgodach byłych, sprzed lat.
W tym temacie nie wypowiedział się NIKT z Legii, a z Pogoni było tylko kilka odpowiedzi na zaczepki Zagłębia.
Natomiast z Zagłębia też kilka postów, a reszta to wypowiedzi osób, którym daleko do jednych i do drugich, czyli gówno wiedzących.
Dlatego koniec tematu zerwanej zgody i czas otworzyć temat zgody/kosy/układy.
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

Michał K.
Posty: 92
Rejestracja: 07.01.2009, 12:46

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Michał K. » 01.10.2013, 08:32

Tak jak pisał Leniwiec, z Pogoni i Legii wypowiedzi z dystansem a Zagłębie/BKS podniecają się swoimi fotkami bez koszulek i roztrząsają żale z przeszłości.
Dla ekip MKS/CWKS należy się szacunek za to w jaki sposób się rozstali. Pogoń ma niezły potencjał i da sobie radę, Zagłębie też jest porównywalną ekipą do Portowców i mają przyszłość przed sobą, Legia nadal będzie ekipą topową - i wszyscy będą zadowoleni.

gdzie indziej
Posty: 7
Rejestracja: 05.09.2012, 20:31

Re: Stare Zgody ...

Post autor: gdzie indziej » 01.10.2013, 09:10

Chłopaki jedna sprawa,która świadczy o Was.
Nikt normalny się Tu nie wypowiada,wbijcie sobie do BANI!

Kuba Bielsko
Posty: 118
Rejestracja: 26.10.2008, 17:18

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Kuba Bielsko » 01.10.2013, 10:39

Jak to ktoś wcześniej pisał Bez Zagłębia nie istniejecie, przyznaj się ile razy odmawiacie (składu nie ma) Twoje liczby mocno przesadzone "48 vs 150" Ty tak poważnie? Nawet do porażki się ciule przyznać nie potraficie. Tyle z mojej strony ciach!
Na Was skład mamy zawsze więc nie mierz wszystkich swoją miarą, może to Ty jesteś jednym z tych co się przyznali do walki i tak Cie to boli co?
BKS STAL

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Stare Zgody ...

Post autor: krzysiek » 01.10.2013, 10:47

Michał K. pisze:Tak jak pisał Leniwiec, z Pogoni i Legii wypowiedzi z dystansem a Zagłębie/BKS podniecają się swoimi fotkami bez koszulek i roztrząsają żale z przeszłości.
Dla ekip MKS/CWKS należy się szacunek za to w jaki sposób się rozstali. Pogoń ma niezły potencjał i da sobie radę, Zagłębie też jest porównywalną ekipą do Portowców i mają przyszłość przed sobą, Legia nadal będzie ekipą topową - i wszyscy będą zadowoleni.
Przejrzałem ostatnie strony tematu i są tu dosłownie 2 (dwie) wypowiedzi osób z Zagłębia. Jedna to odp na napinkę innych a druga to post z fotką. Gdzie ty ku*** widzisz jakieś nasze żale?
Przyjrzyj jeszcze raz wypowiedzi innych i zobaczysz kto się żali na "nasze zachowanie w Rzymie". Dziecinada jebana....
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

tony_halik
Posty: 39
Rejestracja: 18.11.2010, 17:31
Lokalizacja: BeerLands

Re: Stare Zgody ...

Post autor: tony_halik » 01.10.2013, 12:48

Kuba Bielsko pisze:
tralalala188 pisze:Nie da się czytać tej napinki, ze strony ZSBKS.

Po pierwsze na zdjęciach i filmikach z Rzymu po stronie koalicji widać osoby, które nie są fanatykami, kto jest kumaty wie o kogo bardzo znanego np. chodzi. Po drugie polecam przejrzeć zdjęcia obu ekip z wyjazdów i na wyjazdach BKSu 85% to gimnazjum a ZS liczbami nie zachwyca jak na taką ligę,
Po trzecie jak macie takie super bandy to dlaczego ZS na trasie zostało tyle razy obite a BKS, raz został obity raz przez Górala i Polonie, raz przejechał czekające Tychy a raz po frajersku zachował się jak na trasie czekało Jastrzębie. Nie wspominając innych porażek jak np. na jedną ekipę się ustawili i ponieśli porażkę, jak się nie mylę był to Góral.

Jak jakiś mod ma zamiar to kasować, wzorując się na komunistach to niech potem sobie urbana wytatuuje.

Nie jestem z Pogoni.

Widać boli Cię ten BKS i to strasznie, Góral i Polonia trafiają Nas w liczbach 45 vs 80 na ich korzyść, przejechane Tychy to sytuacja z Naszego wyjazdu do Psar kiedy nie staje kierowca i nie skutkuje nawet ręczny, późniejsze stracie na stacji już było na korzyść, i nie było to wcale wcześniej przed walką bandami, owa sytuacja jest z 2010 jak nie wcześniej.Jastrzębie robiące akcje i samemu nie potrafiące się zgrać na trasie oraz atakujące w 50 osób 28 to rzeczywiście frajerstwo w c***, z Góralem na początku proporcje było wyrównane, po czasie dobiegła ich reszta i było już 48vs 150 więc to też żaden wstyd, tydzień później już palili wrotki
Juz nie przesadzaj ,walka byla w rownych liczbach jak dojechala reszta to wy juz paliliscie wrotki ( zostawiajac kilku swoich ) wiec nawet nie zdazyla ta reszta od nas dobiec .To niewiem o jakim starciu 48 vs 150 piszesz troche obiektywizmu panowie.

pee
Posty: 113
Rejestracja: 22.07.2010, 17:58

Re: Stare Zgody ...

Post autor: pee » 01.10.2013, 17:00

key pisze:
pee pisze:To powiedz to tym co tak chętnie się fotografują, zdjęć ZS i BKS nie uświadczysz tak często jak np. mysłowickiej Gieksy.
A co to ma do tematu? Rozumiem że popadasz w jakieś kompleksy porównując te zdjęcia MG w porównaniu do swojej postury.

Poza tym chłopakom było ciepło w lato :)))
Haha nie ma kompleksów odnośnie swojej postury bo nie jestem od nich mniejszy. A do tematu ma to, że jak jedni sobie fotki robią to cisza i jacy są super. Nikt nie rozwodzi się nad tym jakie ma to przełożenie na siłę ekipy a tu nagle jedno zdjęcie wzbudza tyle zainteresowania.
Zagłębie Sosnowiec

Rozpruwacz
Posty: 12
Rejestracja: 06.03.2012, 10:58

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Rozpruwacz » 01.10.2013, 21:02

Zagłębię.Lublin pisze:...a co do Sosnowca i wyboru Legii.. prawda jest taka, że Zagłębie ma olbrzymi potencjał - ponad 400 tysięcy mieszkańców robi swoje. ale...
Ponad 400 tysięcy jest w Szczecinie, nie licząc FC w województwie. Sosnowiec to ponad 200 tys. Biorąc tylko pod uwagę liczbę mieszkańców i sympatyków z województwa to większy potencjał ma zdecydowanie Szczecin.

zigi
Posty: 31
Rejestracja: 03.08.2013, 22:54

Re: Stare Zgody ...

Post autor: zigi » 01.10.2013, 21:39

Rozpruwacz pisze:
Zagłębię.Lublin pisze:...a co do Sosnowca i wyboru Legii.. prawda jest taka, że Zagłębie ma olbrzymi potencjał - ponad 400 tysięcy mieszkańców robi swoje. ale...
Ponad 400 tysięcy jest w Szczecinie, nie licząc FC w województwie. Sosnowiec to ponad 200 tys. Biorąc tylko pod uwagę liczbę mieszkańców i sympatyków z województwa to większy potencjał ma zdecydowanie Szczecin.

Mylisz sie odnosnie potencjalu Zaglebia bo masz mala wiedze chyba tylko z wikipedi to tak jakbys napisal o Chorzowie czy Zabrzu.
Zreszta c*** kogo obchodza dywagacje na temat potencjalu i liczby mieszkancow ...liczy sie ulica.

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Stare Zgody ...

Post autor: internet » 01.10.2013, 21:40

Rozpruwacz pisze:
Zagłębię.Lublin pisze:...a co do Sosnowca i wyboru Legii.. prawda jest taka, że Zagłębie ma olbrzymi potencjał - ponad 400 tysięcy mieszkańców robi swoje. ale...
Ponad 400 tysięcy jest w Szczecinie, nie licząc FC w województwie. Sosnowiec to ponad 200 tys. Biorąc tylko pod uwagę liczbę mieszkańców i sympatyków z województwa to większy potencjał ma zdecydowanie Szczecin.
choc gadka jest z d*** wzieta to warto zaznaczyc, ze Zagłebie jest klubem, ktory wspiera (jak sama nazwa wskazuje) cale Zagłebie Dabrowskie. Od wielu lat zachodzilem w glowe czemu dzialacze z Sosnowca nie sa w stanie wykorzystac tak duzego potencjalu. Tylko kibole robili dobra robote w rejonie.

Almirall
Posty: 80
Rejestracja: 26.04.2011, 14:57

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Almirall » 01.10.2013, 21:44

że niby ZS się żali, gdzie? ludzie naprawdę mają w chuju to forum, rozkminiajcie dalej dziewczyny.
Riverstars pisze:Ciekawe czy teraz ktoś z was bądz waszych ziomków z Warszawy będzie wrzucał,że Lech to Amica...
Powodzenia w drodze do e-klasy

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Stare Zgody ...

Post autor: maksMKS » 01.10.2013, 21:57

Zagłebie ma Zagłebie Dąbrowskie, są tam małe odległości między miastami, natomiast Pogoń ma sporą część zachodniopomorskiego, jest to większy obszar niż Z.D. i liczba ludzi też uzbiera sie raczej większa, jednak tam odległości nie są już tak małe dlatego ... wychodzi na jeden c***, potencjał ludzki bardzo podobny

Piotrek1988
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2013, 23:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Piotrek1988 » 01.10.2013, 22:18

tak sobie sprawdzilem z ciekawosci i Sosnowiec/DG/Czeladź/Będzin czyli miasta pro ZS i które wszystkie ze soba granicza maja ok 440tys mieszkańców i jestem pewny ze gdyby ich piłkarzyki grali konkretnie stadion byłby lepszy to frekfencja nie byłaby niższa jak 10 tys szkoda ze takie kluby sie marnuja po niskich ligach ja zawsze milo wspominam mecze z Zagłębiem i mam nadzieje ze jeszcze sie doczekam meczu przeciwko nim bo ZS to jedna z lepszych ekip w niskich ligach
KKS

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Stare Zgody ...

Post autor: cobytu » 01.10.2013, 22:18

maksMKS pisze:Zagłebie ma Zagłebie Dąbrowskie, są tam małe odległości między miastami, natomiast Pogoń ma sporą część zachodniopomorskiego, jest to większy obszar niż Z.D. i liczba ludzi też uzbiera sie raczej większa, jednak tam odległości nie są już tak małe dlatego ... wychodzi na jeden c***, potencjał ludzki bardzo podobny

Jam mam tez wrazenie ze potencjal jest bardzo podobny.Pogoni chyba latwiej o mobilizacje bo graja na najwyższym poziome a Zaglebie tula się od dawna po wiochach.Dlatego ilość ludzi i atmosfera na meczach taka a nie inna(pomijajc ostatni mecz z Wisla) Radzilbym jednak aby nie lekcewazyc ani jednej ani drugiej ekipy.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Stare Zgody ...

Post autor: UTYMAN » 01.10.2013, 22:51

Piotrek1988 pisze:tak sobie sprawdzilem z ciekawosci i Sosnowiec/DG/Czeladź/Będzin czyli miasta pro ZS i które wszystkie ze soba granicza maja ok 440tys mieszkańców i jestem pewny ze gdyby ich piłkarzyki grali konkretnie stadion byłby lepszy to frekfencja nie byłaby niższa jak 10 tys szkoda ze takie kluby sie marnuja po niskich ligach ja zawsze milo wspominam mecze z Zagłębiem i mam nadzieje ze jeszcze sie doczekam meczu przeciwko nim bo ZS to jedna z lepszych ekip w niskich ligach
O czym ty tu piszesz byli juz i w II i w Extraklasie i jakos duzo ich nie bylo z samego Bedzina , DG. czy Czeladzi na dobre mecze w extraklasie bardzo malo jezdzilo .
Jak bym mial policzyć ile FC Ruchu czy inna ekipa ja Górnik czy GKS ma miast to by wyszo z 5000000 :]
Na dobre mecze to i Stal Mielec czy Siarka Tarnobrzeg moze sie zebrac w 10000 a liczby tych miast sa male nic nie znacza ilosci ludzi w danym miescie .
RUCH 1920 CHORZÓW

fdm
Posty: 48
Rejestracja: 12.04.2011, 17:40

Re: Stare Zgody ...

Post autor: fdm » 01.10.2013, 23:13

Jak się w ten sposób bawimy, to Aglomeracja Szczecińska (czyli same miasta pro Pogoń -750tys mieszkańców) + Berlin gdzie mamy FC dają razem 4 mln osób. Doliczyć jeszcze należy jakieś 400 tysięcy osób z pozostałych miast w województwie, które można zaliczyć do rodziny Pogoni.
Wychodzi całkiem pokaźna sumka potencjalnych kibiców hehehe.

Mistrz
Posty: 1
Rejestracja: 01.10.2013, 23:22

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Mistrz » 01.10.2013, 23:27

Mój pierwszy i ostatni post na tym forum.
Chłopaki nie jarajcie się tak. Pogoń to Pogoń, zawsze damy sobie radę :-)

Piotrek1988
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2013, 23:08

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Piotrek1988 » 02.10.2013, 00:02

fdm pisze:Jak się w ten sposób bawimy, to Aglomeracja Szczecińska (czyli same miasta pro Pogoń -750tys mieszkańców) + Berlin gdzie mamy FC dają razem 4 mln osób. Doliczyć jeszcze należy jakieś 400 tysięcy osób z pozostałych miast w województwie, które można zaliczyć do rodziny Pogoni.
Wychodzi całkiem pokaźna sumka potencjalnych kibiców hehehe.

co za pajac! policzylem 4 miasta ktore sa generalnie blisko siebie na nie duzym obszarze a na dodatek w tych miastach sa kibice tylko i wylacznie Zaglebia .. a ty piszesz o jakims waszym fb u szwabów hehe pro niemiecki klubik pozdrawiam :)
KKS

fdm
Posty: 48
Rejestracja: 12.04.2011, 17:40

Re: Stare Zgody ...

Post autor: fdm » 02.10.2013, 01:19

Już się tak nie spinaj, Mój post należy traktować z przymrużeniem oka ;) Zresztą odnosiłem się do wszystkich dyskutujących o 'potencjale' a nie tylko do Ciebie.
Zagłębie Dąbrowskie (730 tys osób) można porównać do Aglomeracji Szczecińskiej (750 tys osób)

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Stare Zgody ...

Post autor: krzysiek » 02.10.2013, 09:34

To nie jest odpowiedni temat na rozmowy o potencjale ale napisze tylko, że nasz potencjał pokazał mecz z Wisłą w pucharze. Chociaż nie wiem co byśmy robili na 3 ligową padakę nikt nie chce już kolejny rok chodzić. Nie ma sie co oszukiwać. Nie ma sukcesu, nie ma kibiców. Ludzie pamiętają występy w ekstraklasie i jak mają teraz iść na Jarotę i Rozwój to to olewają....takie życie.
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Stare Zgody ...

Post autor: UTYMAN » 02.10.2013, 14:14

krzysiek pisze:To nie jest odpowiedni temat na rozmowy o potencjale ale napisze tylko, że nasz potencjał pokazał mecz z Wisłą w pucharze. Chociaż nie wiem co byśmy robili na 3 ligową padakę nikt nie chce już kolejny rok chodzić. Nie ma sie co oszukiwać. Nie ma sukcesu, nie ma kibiców. Ludzie pamiętają występy w ekstraklasie i jak mają teraz iść na Jarotę i Rozwój to to olewają....takie życie.
Juz pisalem to wczesniej ze na jeden mecz to kazdy moze sie zebrac w 4000-5000 nawet na malej wiosce . Nawet jak byliscie w extraklasie w 2008 czy w II starej lidze to nie bylo nic konkretnego .
Klasa to trzymac poziom non stop tak jak to robia inne ekipy jak Motor ,Resovia , Stal Rzeszów ,Zawisza,Gks, Stalowka,Stomil, i wiele innych itp. wy nawet wyjazdy odpuszczacie i jest was malo .
Juz nie wspomne o tym ze kibice jak widzieli ze Zagłebie spadnie niżej to zrobili nowe Zagłebie i jezdzili za tym nowym tworem Zagłębiem na wioski .
Naraz sie odmienilo wszystkim i znowu zaczeli chodzic na te stare bo w 5 lidze to im sie nie podobało śmiechu warte !
Gdzie wy w koncu macie te Zagłębie kibice Zag. przeciez odcieli sie od tego z 2 ligi ???
RUCH 1920 CHORZÓW

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Stare Zgody ...

Post autor: krzysiek » 02.10.2013, 14:32

To są nasze problemy i nie sądzisz chyba, że ktoś ci się tu będzie tłumaczyć hanysie? Żal ci Zagłębia czy co?Chcesz pomóc? Pilnuj swojego podwórka.
Temat jest o czymś innym...
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

gdzie indziej
Posty: 7
Rejestracja: 05.09.2012, 20:31

Re: Stare Zgody ...

Post autor: gdzie indziej » 02.10.2013, 15:32

UTYMAN ogarnij się bo piszesz na forum a CYGANIE znowu wam grafa kroją!

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Slavia_ZSC » 02.10.2013, 18:51

UTYMAN pisze:Juz pisalem to wczesniej ze na jeden mecz to kazdy moze sie zebrac w 4000-5000 nawet na malej wiosce . Nawet jak byliscie w extraklasie w 2008 czy w II starej lidze to nie bylo nic konkretnego .
Klasa to trzymac poziom non stop tak jak to robia inne ekipy jak Motor ,Resovia , Stal Rzeszów ,Zawisza,[Gks, Stalowka,Stomil, i wiele innych itp. wy nawet wyjazdy odpuszczacie i jest was malo .
Juz nie wspomne o tym ze kibice jak widzieli ze Zagłebie spadnie niżej to zrobili nowe Zagłebie i jezdzili za tym nowym tworem Zagłębiem na wioski .
Naraz sie odmienilo wszystkim i znowu zaczeli chodzic na te stare bo w 5 lidze to im sie nie podobało śmiechu warte !
Gdzie wy w koncu macie te Zagłębie kibice Zag. przeciez odcieli sie od tego z 2 ligi ???
Z podkreślonych ekip jedynie Zawisza się wybija i to nie zacznie. Taki Stomil z ŁKS I liga widzów 600. Jeśli jesteś z Ruchu to pewnie pamiętasz mecze z frekwencją 1500-2000 osób w ekstraklasie.

Co do potencjału ludnościowego ZS i PS to jest podobny. Każda z ekip sobie radzi, lepiej czy gorzej, ważne że na wyjazdach obu coś się dzieje. Naprawdę męczą już wpisy o tym jak jakaś ekipa jedzie w 1000 głów i nic się nie dzieje, u nas też takie nudne wyjazdy w 800 głów nie tak dawno się odbyły.

R.E.Bells z grubsza wyjaśnił skąd się wzięła wzajemna niechęć (fana Zawiszy, Częstochowa) i szkoda dalej ciągnąć ten temat.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

siwy1921
Posty: 5
Rejestracja: 28.11.2013, 21:49

Re: Stare Zgody ...

Post autor: siwy1921 » 28.11.2013, 22:17

Jak dobrze pamietam to sa stare zgody RAKOWA jak sie myle to poprawcie
Stal Mielec
Korona Kielce
Polonia Bytom
Zawisza Bydgoszcz
Zaglebie Lubin
Łks Łódz
Odra Wodzislaw
Goral Zywiec
Stalowa Wola
Gks Tychy
Arka Gdynia

KAJTEK(L)
Posty: 7
Rejestracja: 07.02.2014, 22:15

Re: Stare Zgody ...

Post autor: KAJTEK(L) » 08.02.2014, 17:43

"State" zgody Legii Warszawa:
-IZOLATOR BOGUCHWAŁA
-GÓRAL ŻYWIEC
Uzasadnienie- Izolator bo fajna nazwa i to drużyna jest wspaniała izolator Boguchwała
Pewnie sami nigdy nie wiedzieli o tej zgodzie :)
Góral Żywiec - wiadomo PIWO i też fajna nazwa
TAK BYŁO jak w Polsce było ciekawie i wyjazdy fajne (1978-1989)
A swoją drogą gdzie jest ta Boguchwała??????
Oczywiście zgoda za wiedzą tylko jednej strony (L)

RockyMarciano
Posty: 18
Rejestracja: 01.02.2014, 21:58

Re: Stare Zgody ...

Post autor: RockyMarciano » 08.02.2014, 18:16

krzysiek pisze:Nie ma sukcesu, nie ma kibiców. Ludzie pamiętają występy w ekstraklasie i jak mają teraz iść na Jarotę i Rozwój to to olewają....takie życie.
Jasne... a jak jest sukces, to są kibice sukcesu i nieqmaci. Sami już nie wiecie o co wam chodzi...

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Stare Zgody ...

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 08.02.2014, 19:21

siwy1921 pisze:Jak dobrze pamietam to sa stare zgody RAKOWA jak sie myle to poprawcie
Stal Mielec
Korona Kielce
Polonia Bytom
Zawisza Bydgoszcz
Zaglebie Lubin
Łks Łódz
Odra Wodzislaw
Goral Zywiec
Stalowa Wola
Gks Tychy
Arka Gdynia
...Górnik Zabrze
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

.:.
Posty: 160
Rejestracja: 10.08.2014, 21:21

Re: Stare Zgody ...

Post autor: .:. » 10.08.2014, 21:23

Mam pytanko, dlaczego padła "triada" Widzewa-Ruchu-Jagi?

encore
Posty: 214
Rejestracja: 18.03.2007, 16:22

Re: Stare Zgody ...

Post autor: encore » 10.08.2014, 21:32

.:. pisze:Mam pytanko, dlaczego padła "triada" Widzewa-Ruchu-Jagi?
to istniało coś takiego!?
może czegoś nie wiem ale Jaga chyba nie miała nic oficjalnego z Ruchem, czy Widzewem...

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Stare Zgody ...

Post autor: asdasd » 10.08.2014, 21:44

encore pisze:
.:. pisze:Mam pytanko, dlaczego padła "triada" Widzewa-Ruchu-Jagi?
to istniało coś takiego!?
może czegoś nie wiem ale Jaga chyba nie miała nic oficjalnego z Ruchem, czy Widzewem...
Miala.
Zamknijcie rejestrację !

encore
Posty: 214
Rejestracja: 18.03.2007, 16:22

Re: Stare Zgody ...

Post autor: encore » 10.08.2014, 21:59

coś mi najwyraźniej umknęło...
w takim razie też jestem ciekaw

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Stare Zgody ...

Post autor: asdasd » 10.08.2014, 22:12

Zamknijcie rejestrację !

Peoes
Posty: 339
Rejestracja: 07.03.2011, 11:18
Lokalizacja: GB

Re: Stare Zgody ...

Post autor: Peoes » 10.08.2014, 22:16

asdasd pisze:http://www.widzewtomy.net/jagiellonia-bialystok/
Historia zgody Widzew-Jaga
Wklejałem ten link właśnie kiedy pojawiła mi się informacja, że "przynajmniej jeden post został dodany w tym temacie" ;) Zajebiście się czyta te teksty o latach '80 i wczesnych '90. Pozdrawiam.
Moje wypowiedzi są oficjalnym stanowiskiem tylko i wyłącznie mojej osoby.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Berto R, KSH, Oswaldo, tylko obserwator i 245 gości