www.warhouse.pl

Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Barack Obama
Posty: 23
Rejestracja: 16.01.2009, 20:31

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Barack Obama » 22.01.2009, 11:07

[link]" target="_blank" target="_blank



AZSKutno
Posty: 55
Rejestracja: 28.01.2009, 13:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: AZSKutno » 28.01.2009, 14:50

Warta Sieradz skroiła 2 fany górnikowi.
Natomiast po meczu WARTY Z MKS-em Kutno.
Policja skonfiskowała te flagi. Co mi wiadomo
to są na komendzie w Sieradzu. Niech ktoś z Warty się lepiej wypowie....
Kto ty jesteś? Polak mały. Jaki znak twój? Orzeł biały. Gdzie ty mieszkasz? Między swemi. W jakim kraju? W polskiej ziemi. Czem ta ziemia? Mą ojczyzną. Czym zdobyta? Krwią i blizną. Czy ją kochasz? Kocham szczerze. A w co wierzysz? W Polskę wierzę. Coś ty dla niej? Wdzięczne dziecię. Coś jej winien? Oddać życie.

SF1910
Posty: 12
Rejestracja: 29.01.2009, 16:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: SF1910 » 29.01.2009, 17:29

Łódzki Klub Sportowy pisze:Kolejny raz zdobyta w widzewski sposób czyli ukradziona młodym piłkarzom ŁKSu podczas turnieju.
Wczoraj w godzinach popoludniowych w hali u "Salezjanów" na ulicy Wodnej odbyl sie mlodzieżowy turniej pilki noznej. Po raz kolejny pojawila sie mlodziezowa grupa pilkarzy lks wraz z rodzicami i opiekunami, ktorzy nie wyciagneli wnioskow z niedawnych wydarzen i wywiesili sobie flage :evil: Po krotkiej interwencji i zwroceniu uwagi, ze tu jest Widzew i nie toleruje sie tuzadnych akcentow klubu zza miedzy flaga nadal nie zostala zdjeta. Bezczelnosc tychze opiekunow lekko nas zdenerwowala i flaga zmienia wlasciciela w sposob nie zaklocajacy planu i porzadku imprezy. Dodam rowniez, ze w stosunku do nikogo nie użyto sily i przemocy!Inwerter Full-Bridge
W inwerterze Full-Bridge podobnie jak w inwerterze Half-Bridge transformator wysokiego napięcia ma pojedyncze uzwojenie pierwotne. Odwrócenie pola magnetycznego wytwarzanego przez transformator dokonywane jest poprzez odwrócenie kierunku przepływu prądu w uzwojeniu pierwotnym. Na rysunku 5 przedstawiono schemat blokowy inwertera Full-Bridge.
Tranzystory inwertera Full-Bridge sterowane są parami naprzemiennie: najpierw przewodzi para Q1. Q4, następnie przewodzi para Q2, Q3. Gdy przewodzi para Q1. Q4, prąd płynie od zasilania, przez tranzystor Q1, kondensator C1, uzwojenie pierwotne i tranzystor Q4 do masy. Gdy przewodzi para Q2. Q3, prąd płynie od zasilania, przez tranzystor Q2, uzwojenie pierwotne, kondensator C1 i tranzystor Q3 do masy.
Układ sprzężenia zwrotnego wytwarza napięcia proporcjonalne do prądu (D3, D4, R1) i napięcia (C2, C3, D1. D2) lampy. Napięcia z układu sprzężenia zwrotnego podawane są do układu sterującego IC1, który reguluje współczynnik wypełnienia przebiegów sterujących tranzystorami.
W niektórych monitorach LCD, gdzie jako układ sterujący zastosowano układ scalony OZ960 możliwe jest zastosowanie dwóch torów Full-Bridge sterujących dwoma transformatorami wysokiego napięcia.
więcej nie trzeba tłumaczyć, flaga była przejęta w kulturalny sposób, przedewszystlkim bez straszenia dzieci !

no i nie dzieciom tylko ich rodzicom, na fladze nie ma nic że to dziecięca flaga
[link]

nitro
Posty: 254
Rejestracja: 01.03.2007, 16:16

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: nitro » 29.01.2009, 17:41

Myslę że ta kolejna "wielka" zdobycz świadczy o aktualnej sile ekipy Widzewa.

No bo tak na zdrowy rozum , która szanująca się ekipa w Polsce robi coś takiego (czyli zabiera flage jakimś juniorom, młodym piłkarzom, młodzikom i innym - ) i do tego chwali się nią jeszcze na necie ???

Myślę że żadna szanująca się brygada, nie zajmowała by sobie czasu czymś takim ..

Oni jednak upatruja w tym swoje zwyciestwo, co u innych budzi jedynie usmiech politowania ..

na moje pytanie wszyscy odpowiedza sobie sami ..:)

pozdrowienia dla hoolsów z Widzewa ..

bluenatyk
Posty: 76
Rejestracja: 16.12.2008, 20:45

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: bluenatyk » 29.01.2009, 17:49

a ja nie rozumie o co chodzi... wisi wroga flaga to ją wzieli - w drugą strone sytuacja byłaby pewnie podobna
po mojemu każda ekipa powinna pilnować by nieodpowiednie osoby nie bawiły sie flagami - nie nauczyliscie sie raz, to moze teraz sie nauczycie

zawsze gdy flaga zmienia właściciela pojawiają sie wymówki - nawet u nas jak Pszczyna traci fane po derbach bylo że to niby flaga od księdza, tu ze dzieci ja miały - wszystko jeden pies - takie osoby nie powinny wcale miec nad tym kontroli
/R\

widzew_srodmiescie
Posty: 24
Rejestracja: 26.01.2009, 14:41

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: widzew_srodmiescie » 29.01.2009, 18:09

nitro pisze:Myslę że ta kolejna "wielka" zdobycz świadczy o aktualnej sile ekipy Widzewa.

No bo tak na zdrowy rozum , która szanująca się ekipa w Polsce robi coś takiego (czyli zabiera flage jakimś juniorom, młodym piłkarzom, młodzikom i innym - ) i do tego chwali się nią jeszcze na necie ???

Myślę że żadna szanująca się brygada, nie zajmowała by sobie czasu czymś takim ..

Oni jednak upatruja w tym swoje zwyciestwo, co u innych budzi jedynie usmiech politowania ..

na moje pytanie wszyscy odpowiedza sobie sami ..:)

pozdrowienia dla hoolsów z Widzewa ..
ciekawe o czym swiadczy to, ze przy okazji takiej sytuacji probujesz ujac cos ekipie Widzewa, kiedy wszyscy wiedza, ze to byli zwykli uczniowie szkoly, w ktorej odbywal sie ten turniej :lol:

powiedz mi co oni mieli zrobic? poprosili bez efektu o zdjecie fany - zero reakcji. to ze ktos jest czyjims rodzicem, nie znaczy ze moze wszedzie sobie wieszac flage i byc pewnym, ze nikt sie do niego nie dojebie tylko dlatego bo jest rodzicem. swoja droga co to za ojcowie, co dali sie skroic gimnazjalitom bez slowa
:lol:

cwaniak z PKSu
Posty: 2138
Rejestracja: 31.12.2008, 15:59
Lokalizacja: POLSKA a nie ku*** jakaś zjednoczona Europa

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: cwaniak z PKSu » 29.01.2009, 21:26

Czyli jeśli na Łazienkowskiej odbywa się turniej młodych piłkarzy i jakaś przypadkowa grupa rodziców i piłkarzy Polonii wywiesza flagę, młodzi Legioniści nie mają prawa jej zdjąć, bo to "niehonorowe" i "frajerskie"? I najlepiej podpiąć akcję młodzieży pod chuliganów, żeby oczernić lokalnego rywala. To Legioniści mają tak patrzeć sobie na tą flagę? Młodzieżowcy nie mają prawa krojenia sobie barw? Tylko "hooligans" i "ekipy" mają do tego prawo? Powinniśmy się cieszyć, że dzisiejsza młodzież bawi się w krojenie i nie różnią się bardzo od nas 10 lat temu mimo mody na emo, długie włosy wśród chłopaków, płaskich daszków i tych otropedycznych vansów.
Niektórzy tutaj już tak pierd**ą, że ręce opadają. Ktoś zamazał ładne graffiti na forum wielkie oburzenie, kibice Legii pomazali kilka bram na stadionach Górnego Śląska na forum konsternacja i teksty "niehonorowe", "jak tak można?". To samo z krojeniem barw. Kilku chłopaków skroiło jednego z szala. Na forum "w kilku na jednego!". To co, miał sobie przejść obok nich w barwach?
Obrazek

piotras
Posty: 46
Rejestracja: 26.02.2007, 21:29
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: piotras » 29.01.2009, 21:51

cwaniak z PKSu pisze:Czyli jeśli na Łazienkowskiej odbywa się turniej młodych piłkarzy i jakaś przypadkowa grupa rodziców i piłkarzy Polonii wywiesza flagę, młodzi Legioniści nie mają prawa jej zdjąć, bo to "niehonorowe" i "frajerskie"? I najlepiej podpiąć akcję młodzieży pod chuliganów, żeby oczernić lokalnego rywala. To Legioniści mają tak patrzeć sobie na tą flagę? Młodzieżowcy nie mają prawa krojenia sobie barw? Tylko "hooligans" i "ekipy" mają do tego prawo? Powinniśmy się cieszyć, że dzisiejsza młodzież bawi się w krojenie i nie różnią się bardzo od nas 10 lat temu mimo mody na emo, długie włosy wśród chłopaków, płaskich daszków i tych otropedycznych vansów.
Niektórzy tutaj już tak pierd**ą, że ręce opadają. Ktoś zamazał ładne graffiti na forum wielkie oburzenie, kibice Legii pomazali kilka bram na stadionach Górnego Śląska na forum konsternacja i teksty "niehonorowe", "jak tak można?". To samo z krojeniem barw. Kilku chłopaków skroiło jednego z szala. Na forum "w kilku na jednego!". To co, miał sobie przejść obok nich w barwach?
Po prostu niektórzy dopasowują swoje zasady do zaistniałej sytuacji.
Flaga zdjęta prawidłowow, natomiast nie powinna być wklejana na to forum, to nie jest flaga kibiców.
Robotnicze Towarzystwo Sportowe WIDZEW Łódź

Alfons Cytrynek
Posty: 154
Rejestracja: 25.10.2008, 09:43
Lokalizacja: Miedź Legnica

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Alfons Cytrynek » 29.01.2009, 23:09

ehhh ku*** gdzie się podziały czasy, gdzie flagi, szaliki i inne tego typu gadżety nosiły naprawdę kumate osoby, a noszenie szalika zobowiązywało do czegoś! O flagach nie wspomnę. Dla mnie to jest nie do pomyślenia żeby ktoś sobie wieszał flagę i jeszcze płakał na forum, że ją stracił. Nie darzę sympatią Widzewa, ale no panowie nie róbmy kina. To nie jest zabawa dla cip, które nie potrafią obronić barw i jeszcze płaczą po fakcie na internecie.
Let them hate us, if only they are afraid of us...

Blaster
Posty: 1441
Rejestracja: 23.12.2008, 09:44

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Blaster » 29.01.2009, 23:22

No i dobrze , ze zdjeeli flage , prosili? prosili. nie zrozumieli to cóż stracili i koniec i bardzo dobrze. Niedlugo dla was bedzie glupie jezeli komus na ulicy skroja szalik bo to frajerskie i chamskie

CC08
Posty: 10
Rejestracja: 05.03.2007, 13:13

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: CC08 » 29.01.2009, 23:32

Banda Widzewa tego nie zrobila, tylko jacys malo ogarnieci osiedlowcy.

Wpis jednego z moderatorow o nicku rts na forum Widzewa:

""kibice łksu nie maja zbyt wiele wspolnego z ta flaga, wiec tematy takie na tym forum nie beda akceptowane... chcecie kroic takie flagi to róbcie to, ale nie jest to żaden powód do chwalenia sie tym na forum."
"

pro_
Posty: 10
Rejestracja: 03.04.2007, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: pro_ » 30.01.2009, 09:03

Kiedys zima ide przez Zakopane w szalu. Patrze idzie koles w szalu Legii. Duzo mlodszy ode mnie (czyli slabszy). Podchodze i mowie aby szal sciagnal i schowal bo w tube. Koles chowa i ok. Za jakies kilka minut trafiam na kilku gosci z Cracovii, (nie mam szans, jestem sam). Podchodzi jeden kaze schowac barwy, ja olewam dostaje tube, koles sciaga mi szal rzuca na glebe przydeptuje i odchodzi.
Wszystko. Podobnie wg mnie powinni zachowac sie Widzewiacy.
A.C.A.B.

corintian
Posty: 49
Rejestracja: 16.03.2007, 20:05

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: corintian » 30.01.2009, 09:27

gdyby na hali ktoś dostał w tube to chyba sam wiesz co by sie działo, zapłakani rodzice i opiekunowie zgłosiliby sprawe na psy i płakali 3 miesiące na forum że dopadła ich banda Widzewa i ich katowali. zastanów sie zanim coś napiszesz. pozdr

Lodzermensch
Posty: 387
Rejestracja: 13.04.2008, 12:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Lodzermensch » 30.01.2009, 09:52

ku***, jak byście uważali że skrojenie takiej flagi i chwalenie się nią nie jest niczym złym to byście nie pisali sprostowań i wyjaśnień. Ot, zwykła sytuacja. Widać jednak że tak nie jest.

Tyle z mojej strony.
RODOWICI ŁODZIANIE

19:20
Posty: 102
Rejestracja: 18.01.2009, 10:19

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: 19:20 » 30.01.2009, 10:20

cwaniak z PKSu pisze: odbywa się turniej młodych piłkarzy i jakaś przypadkowa grupa rodziców i piłkarzy wywiesza flagę, młodzi nie mają prawa jej zdjąć, bo to "niehonorowe" i "frajerskie"? I najlepiej podpiąć akcję młodzieży pod chuliganów, żeby oczernić lokalnego rywala. mają tak patrzeć sobie na tą flagę? Młodzieżowcy nie mają prawa krojenia sobie barw? Tylko "hooligans" i "ekipy" mają do tego prawo? Powinniśmy się cieszyć, że dzisiejsza młodzież bawi się w krojenie i nie różnią się bardzo od nas 10 lat temu mimo mody na emo, długie włosy wśród chłopaków, płaskich daszków i tych otropedycznych vansów.
Niektórzy tutaj już tak pierd**ą, że ręce opadają. To samo z krojeniem barw. Kilku chłopaków skroiło jednego z szala. Na forum "w kilku na jednego!". To co, miał sobie przejść obok nich w barwach?
święte słowa

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: raadek » 30.01.2009, 11:48

Dobra olejmy to że zabrali tą flagę szczególnie jeżeli przeprowadzili to tak jak opisali. To była głupota rodziców. Ale czy narawde jest to powód żeby dzielić się tymi informacjami na ogólnopolskim forum i urastać do rangi wielkich hólsów?? Tak jak napisał rts na waszym forum to nie była flaga kibiców więc nie ma się czym podpalać. Całe szczęście u was w Widzewie też są normalni ludzie. Pozdro!
ŁKS ŁÓDŹ

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Mmm » 30.01.2009, 11:56

raadek alurat tutaj to najwiekszym holsem stara sie być nitro.Bardzo by chciał by to zrobiła wielka banda,bo by lepiej wyglądało.A tak,znowu flage skrobneły dzieciaki rodzicą i nici z propagandy.

Avanti0
Posty: 496
Rejestracja: 24.01.2009, 23:45

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Avanti0 » 30.01.2009, 12:10

Administracja powinna wybrać króla napinki na kibice.net i zostałby nim napewno Nitro który wie że i tak nie ma racji a i tak niesie tą swoja zydowska propagande. :lol:

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: raadek » 30.01.2009, 12:40

kto wie może powstanie o tym filmik na youtube 8)

Ej akurat filmiki Nitro są zajebiste ma chłop talent 8)

A wracając do flagi To ta sytuacja jest warta tylko dwóch komentarzy!!

Z waszej strony flaga zdjęta w honorowy?/prawidłowy sposób
Z naszej strony To nie flaga kibiców nie mamy z nią nic wspólnego więc nie ma się co ciśnieniować!!

ps. znak zapytania przy honorowy nie jest złośliwością tylko po prostu sam sobie nie umiem odpowiedzieć na pytanie czy zabierając flage rodzicom powiedzmy w zajebisty sposób (nie obijając ich) można już nazwać honorowym.
ŁKS ŁÓDŹ

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Mmm » 30.01.2009, 12:48

To ja mam w takim razie pytanie do ciebie.Jak nazwac zrywanie transparentów wywieszonych przez Widzewiaków z okazji świąt albo dnia ojca?Nie było tam zadnej osoby by mozna to nazwac "skrojeniem" więc jak?Kradzież?

cwaniak z PKSu
Posty: 2138
Rejestracja: 31.12.2008, 15:59
Lokalizacja: POLSKA a nie ku*** jakaś zjednoczona Europa

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: cwaniak z PKSu » 30.01.2009, 13:16

Już dajcie spokój. Dobrze, że chłopaki działający na ulicach nie przejmują się Waszymi lamentami i niezwykle honorowymi opiniami. Dojdzie do tego, ktoś skroi drugiemu szal wejdzie na kibice.net z pełnymi gaciami w obawie, że zostanie z****** za swój niehonorowy i frajerski czyn :lol: Gremium niezwykle kumatych net fanatyków orzeknie, że nie wolno skroić barw starszemu facetowi. Młodszemu, niższemu także. A jedynie chłopakowi w takim samym wieku, wzroście i wadze. Nie atakować z zaskoczenia, tylko podbić do kolesia z tekstem "jestem kibicem Lechii, w związku z tym, że posiadasz szalik klubowy Arki Gdynia proponuję ustawkę sam na sam, bez sprzętu. Gdy wygram, zabieram Ci barwy. Możesz oddać szal bez walki, gdy nie czujesz się na siłach. Musisz na kibice.net napisać, że zdobyłem go w honorowy sposób, nie pobiłem Cię, nie skakałem Ci po głowie itd, bardziej zależy mi na opinii w internecie niż na Twoich barwach".
Obrazek

dno
Posty: 202
Rejestracja: 02.05.2007, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: dno » 30.01.2009, 13:22

Najśmieszniejsze jest to że ktokolewiek się tutaj tłumaczy z ŁKSu , jakby było z czego i robicie tylko przypał.
Widzew wkleił relację z tej mega akcji , bo od tygodnia na internecie walczą z naszą "propagandą" , a Wy się dajecie podpuszczać.

yogiPOLSKA
Posty: 258
Rejestracja: 25.07.2007, 23:29

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: yogiPOLSKA » 30.01.2009, 15:19

[quote="nitro"]
No bo tak na zdrowy rozum , która szanująca się ekipa w Polsce robi coś takiego (czyli zabiera flage jakimś juniorom, młodym piłkarzom, młodzikom i innym - ) i do tego chwali się nią jeszcze na necie ???/quote]

Twoi zgodowicze :)
Polonia Bydgoszcz & Stomil Olsztyn

aqq08
Posty: 238
Rejestracja: 10.06.2007, 18:20
Lokalizacja: Stare C<h>ojny

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: aqq08 » 30.01.2009, 15:39

dobra skonczcie temat , pierdolenie cala strone o jedna barwowke(ktore nigdy nie wisiały na stadionie tylko u kogos w domu jak szalik)
poprostu nie ktore ekipy wklejaja zdjecia skrojonych mini flag ktore były w prywatnym posiadaniu kibicow ŁKsu . takie barwowki widzew tez tracil, kilka było palonych na derbach , ale to nie powod do chwalenia sie tym w internecie.
teraz jeszcze brakuje tego zeby wklejac zdjecia skorojonego 1 szala :lol:
ŚŻK! ANTY PARÓWY

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: raadek » 30.01.2009, 17:28

Mmm pisze:To ja mam w takim razie pytanie do ciebie.Jak nazwac zrywanie transparentów wywieszonych przez Widzewiaków z okazji świąt albo dnia ojca?Nie było tam zadnej osoby by mozna to nazwac "skrojeniem" więc jak?Kradzież?

Akurat z tymi transparentami to jest tak jak z graffiti. obie ekipy niszczą sobie nawzajem wrzuty bo wychwalają dany klub. podobnie z transparentami jestem pewien że nasze transy również byłyby zrywane.
ŁKS ŁÓDŹ

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: maciej! » 30.01.2009, 17:42

No i tak samo jest z szalami czy tego typu flagami, jak ta o której jest mowa. Info zostało podane, bo znając twórczość kibiców ŁKSu za parę dni byśmy się dowiedzieli o wielkiej, zakrojonej na szeroką skalę akcji Widzewa. A była to, z tego co czytamy, spokojna konfiskata flagi ŁKSu na Starym Widzewie, jednoznacznie Widzewskim osiedlu. Dziękuję za uwagę.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

raadek
Posty: 169
Rejestracja: 04.01.2009, 14:25

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: raadek » 30.01.2009, 18:03

maciej! pisze:No i tak samo jest z szalami czy tego typu flagami, jak ta o której jest mowa. Info zostało podane, bo znając twórczość kibiców ŁKSu za parę dni byśmy się dowiedzieli o wielkiej, zakrojonej na szeroką skalę akcji Widzewa. A była to, z tego co czytamy, spokojna konfiskata flagi ŁKSu na Starym Widzewie, jednoznacznie Widzewskim osiedlu. Dziękuję za uwagę.

A mnie się wydaje że gdyby nie potrzeba waszego dowartościowania się i pochwalenia się tą ,,zdobyczą" nawet byśmy o tym nie wiedzieli. I naprawde dajmy spokój tej fladze bo nie ma sensu już tego dalej rozkminiać. My nie odczuwamy straty wy macie się czym podniecać. END
ŁKS ŁÓDŹ

W11
Posty: 27
Rejestracja: 26.02.2007, 19:15

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: W11 » 30.01.2009, 22:19

Interesuje mnie kto i w jakich okolicznościach

Obrazek

Kibic z kraju
Posty: 121
Rejestracja: 26.02.2007, 21:20

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Kibic z kraju » 30.01.2009, 22:39

W11 pisze:Interesuje mnie kto i w jakich okolicznościach

Obrazek
Stara ekipa DHW wyjazd na Wisłę rok 1996 lub 1997.

AZSKutno
Posty: 55
Rejestracja: 28.01.2009, 13:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: AZSKutno » 02.02.2009, 10:21

Kibic z kraju pisze:
W11 pisze:Interesuje mnie kto i w jakich okolicznościach

Obrazek
Stara ekipa DHW wyjazd na Wisłę rok 1996 lub 1997.


To jest zdjęcie z sezonu 96/97 !
A DHW jeszcze istnieje ?
Kto ty jesteś? Polak mały. Jaki znak twój? Orzeł biały. Gdzie ty mieszkasz? Między swemi. W jakim kraju? W polskiej ziemi. Czem ta ziemia? Mą ojczyzną. Czym zdobyta? Krwią i blizną. Czy ją kochasz? Kocham szczerze. A w co wierzysz? W Polskę wierzę. Coś ty dla niej? Wdzięczne dziecię. Coś jej winien? Oddać życie.

Czerwona Armia Widzewa
Posty: 47
Rejestracja: 17.03.2007, 20:49
Lokalizacja: Łódź jedno z miast WIDZEWA

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Czerwona Armia Widzewa » 02.02.2009, 17:58

W11 pisze:Interesuje mnie kto i w jakich okolicznościach

Obrazek
he he stare dobre czasy.
Klimatyczny wyjazd. Widzew wraca w jednym pociągu z Wisłą jadącą do Katowic bez policji. Co stacja podjazdy, kamionki ( takie czasy wtedy były ) itp.
Na którejś z stacji chyba Trzebinia ganianka po całej okolicy, kilku Wiślaków złapanych na dachach jakichś fabryk.

1906
Posty: 46
Rejestracja: 26.02.2007, 18:11

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: 1906 » 02.02.2009, 18:41

Czerwona Armia Widzewa pisze:
W11 pisze:Interesuje mnie kto i w jakich okolicznościach

Obrazek
he he stare dobre czasy.
Klimatyczny wyjazd. Widzew wraca w jednym pociągu z Wisłą jadącą do Katowic bez policji. Co stacja podjazdy, kamionki ( takie czasy wtedy były ) itp.
Na którejś z stacji chyba Trzebinia ganianka po całej okolicy, kilku Wiślaków złapanych na dachach jakichś fabryk.
Głównym celem nie były Katowice tylko na mecz Tychy-Śląsk,kilku fanów z Łodzi też było by złapanych,ale uciekli na komisariat.
A co do do flagi widocznej na zdjęciu,typ z Widzewa wszedł na sektor Wisły,flaga leżała za bramką wykorzystał moment nieuwagi,flage wziął i uciekł z nią na sektor gości.Widzew był wtedy na meczu bez flag w jakieś 60-80 osób.

Blaise KSG
Posty: 31
Rejestracja: 09.07.2007, 12:29
Lokalizacja: FC G-ce

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Blaise KSG » 20.02.2009, 16:07

[link]" target="_blank --->
Bez napinki, ale widać tu bardzo wiekowe szale. Podejrzewam że cała kolekcja zbierana z 5 lat :D
nie reprezentuję oficjalnego stanowiska Kibiców Górnika Zabrze, a jedynie swoje własne, prywatne poglądy.

risto
Posty: 389
Rejestracja: 27.02.2007, 16:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: risto » 20.02.2009, 16:17

Szkoda tylko, że szale są rozpruwane, by wyglądało, że jest ich 2 razy tyle...
Biali ludzie, czarne charaktery!

cwaniak z PKSu
Posty: 2138
Rejestracja: 31.12.2008, 15:59
Lokalizacja: POLSKA a nie ku*** jakaś zjednoczona Europa

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: cwaniak z PKSu » 20.02.2009, 16:34

risto pisze:Szkoda tylko, że szale są rozpruwane, by wyglądało, że jest ich 2 razy tyle...
Nie pierwsza i nie ostatnia ekipa, która tak robi. Zresztą temat był wielokrotnie wałkowany na tym forum. Najwięcej szali jest chyba krojonych w Krakowie (sugeruję się dywanami na derbach, trochę czasu spędziłem w tym mieście i dużo ludzi chodzi w barwach, twarde chłopaki nie boją się kos :wink: ).
Obrazek

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Sztygar » 20.02.2009, 18:48

Blaise KSG pisze: [link]" target="_blank" target="_blank --->
Bez napinki, ale widać tu bardzo wiekowe szale. Podejrzewam że cała kolekcja zbierana z 5 lat :D
Tak - 5 lat :lol: eh Czemu nie 10 ? napisz odrazu 50
Jeżeli szalik jest wiekowy to już nie mozna krojić bo potem na kibice net napiszą że sie zbiera 5 lat . I nie pisz bez napinki bo zaczynasz ją siać :roll:

S.G.
Posty: 220
Rejestracja: 20.12.2008, 11:23

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: S.G. » 20.02.2009, 19:15

SZtygar a może zacytuj kolegi z Jasła co ? i skomentuj jak twoi koledzy po szalu sie dowartościowują :lol:
NAJLEPSZE LATA DZIEWIĘĆDZIESIĄTE!

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Sztygar » 20.02.2009, 19:27

S.G. pisze:SZtygar a może zacytuj kolegi z Jasła co ? i skomentuj jak twoi koledzy po szalu sie dowartościowują :lol:
Tak , tak tak - podniósł nam sie o 10 pkt poziom kumatości :)

SzyderczaSzyszka
Posty: 57
Rejestracja: 12.04.2008, 18:52

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: SzyderczaSzyszka » 20.02.2009, 20:20

Robicie niepotrzebną afere. Skroili szale/koszulki/bluzy to plus dla nich. c*** już z tym czy rozpruty czy nie. Raz jedna ekipa kroi drugą, raz druga pierwszą więc nie ma co sie czepiać tylko dlatego że ktoś wrzucił fotke szali. Jak boli to zawsze można wyjść na ulice i zapolować. A ostatnio w Gliwicach(o ile dobrze zrozumiałem że to o Gliwice chodzi) coraz więcej ludzi w barwach więc żaden problem dla kozaków prawda?

Roman Hoffer
Posty: 40
Rejestracja: 15.12.2008, 21:07

Re: Komentarze dla tematu: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ...

Post autor: Roman Hoffer » 22.02.2009, 14:45

[link]" target="_blank
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bartek1992, Dario1916, klocoture, RedRum, UrzadSkarbowy, ZawieRcie i 530 gości