www.warhouse.pl

Marsz Niepodległości 2013

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Podejrzany o napinke
Posty: 374
Rejestracja: 03.09.2010, 21:45

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Podejrzany o napinke » 16.11.2013, 08:41

Warszawa: Marsz Niepodległości 2013
GALERIA: www.galeria/marsz-niepodleglosci-2013-warszawa

Obrazek Obrazek Obrazek



Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Ósmy Pasażer » 16.11.2013, 10:09

ambiwertyk
Już pytałem o to, aby ktoś podał w którym z krajów cywilizowanych w ostatnich kilku/kilkunastu latach władza zmieniła się w wyniku ulicznych zamieszek. Cały czas brak odpowiedzi. Tylko kolejne pytania.
Arabska wiosna:D Tak serio to przecież w wyniku nacisków społecznych władza bywa zmieniana, tak jak niedawno w Czechach. Oczywiście z powodu samych zamieszek nic się nie dzieje, one są tylko jednym z czynników.
To dziwne, bo większość kibice.net deklarowała poparcie dla JKM. A jakbyś nie wiedział, to JKM i jego środowisko świętuje 7 :)
Zresztą, proponuję przejżeć stronę Nowej Prawicy. Znajdziecie tam m.in. coś takiego:
"Prawdziwy patriotyzm to nie tylko wtedy kiedy przelewa się krew za ojczyznę to też wtedy kiedy w czasie pokoju poświęcamy choćby kilka godzin miesięcznie dla naszej ojczyzny by nie dochodziło do rozlewu krwi."

PS. W sumie to coraz bardziej zabawnie się robi, gdy co chwilę ktoś podjeżdża mnie od lewaków :D
Wiem bardzo dobrze o 7.10, dzięki.
O parę godzin w miesiącu się nie martw, "chcesz pokoju,szykuj się do wojny".
No ale nie narzekaj więc że w kraju jest źle, skoro nie zależy Ci na frekwencji. Może gdyby HGW została odwołana, protegowani Tuska nie wygrali by wyborów w okręgach. Może doszłoby do upadku rządu Tuska. Może doszłoby do rozpadu PO. Może trzeba już by rozpisywać wybory. Skąd możesz wiedzieć, że tak by nie było, skoro brakło ludzi niezadowolonych z obecnego stanu rzeczy?
Może tak, może nie a wymiana byłaby na PiS, faktycznie zmiany że hoho:) Żeby było jasne, ja referendum popierałem, tak jak prawie każdą próbę zachwiania stabilności tego rządu.
Z racji spraw zawodowych, miałem okazję bywać "to tu to tam". Wszystko zatem, zależy od miejsca i czasu, bo wiesz, jakoś w 2005 roku byłem na pogrzebie pewnego wokalisty zespołu z Gliwic. Przez moment można było odnieść wrażenie, że sporo osób identyfikuje się z jego/ich muzyką. Także w ostatnie wakacje, najwyraźniej nie byłem tam gdzie trzeba ;/
Akurat twórczość tego muzyka/zespołu jest znana w dość małych kręgach. Pisałem wyraźnie że chodzi o wzory stricte patriotyczne (typu SurgePolonia czy inne , z husarią czy żołnierzami wyklętymi) czego jest dużo na ulicach a nie o radyklanych kapelach.

ambiwertyk
Posty: 10
Rejestracja: 06.08.2013, 01:21

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ambiwertyk » 16.11.2013, 10:57

Ósmy Pasażer pisze:Akurat twórczość tego muzyka/zespołu jest znana w dość małych kręgach. Pisałem wyraźnie że chodzi o wzory stricte patriotyczne (typu SurgePolonia czy inne , z husarią czy żołnierzami wyklętymi) czego jest dużo na ulicach a nie o radyklanych kapelach.
A mi chodziło o to, że wszystko zależy od miejsca i czasu. Naprawdę koszulki z wzorami o których piszesz, nie rzucały mi się w oczy tak bardzo jak piszesz.

Nikt nie dawał linku do wczorajszej dyskusji w programie "Na Żywo" (Superstacja). Gościem był m.in. Janusz Korwin-Mikke, którego poglądy na forum kibicowskim są ponoć wyznawane ;)
Pytania redaktorki i odpowiedzi JK-M.
od 6:47 wydarzenia na marszu
od 7:23 o spaleniu flagi i budki pod ambasadą i przeprosinach
od 9:47 zakaz zakrywania twarzy
od 11:57 o samo ochranianiu się marszu
od 12:19 o odbudowywaniu tęczy
http://www.youtube.com/watch?v=vNOa46XOAmk

Ja ze swojej strony dyskusję w temacie kończę.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: isis » 16.11.2013, 12:30

Mnie to zastanawia komorowski, a dokładniej jego wypowiedź na własnym marszu - Są tacy, którzy nie zauważyli, że Polska jest niepodległa - Hahahaha. Czy on jest pierdolniety? Czy on wcześniej czyta co mu podtykają pod jego lupowate szkła? Czy jest takim ku.rwa debilem, że niczego nie widzi poza Belwederem, i wydaje mu się że ludzie w kraju mają sielankę? Zastanawia mnie jak prezydent kraju może tak farmazonić. Ja wiem że to kukiełka jest, ale żeby publicznie pierdolić takie brednie? Niepojęte.

klammerhead
Posty: 15
Rejestracja: 29.01.2012, 08:45

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: klammerhead » 16.11.2013, 14:14

z apelu lewaków z krytyki politycznej o zdelegalizowanie organizacji Narodowych:
3. Natychmiastowego zajęcia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji stanowiska względem tych nadawców, których dziennikarze na antenie relatywizują i bagatelizują przemoc, antysemityzm, homofobię, faszyzm; którzy nieodpowiedzialnie bredzą o symetrii ekstremizmów, bezbronnych ludzi w podpalanych budynkach zrównując z napastnikami obrzucających ich koktajlami Mołotowa
propaganda jak za stalina
Życie i Śmierć dla Narodu
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań

PierszePierdolnięcie
Posty: 788
Rejestracja: 26.09.2010, 23:32

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: PierszePierdolnięcie » 16.11.2013, 14:40

Idioci z Czerskiej, jeśli już mnie cytujecie to róbcie to porządnie i pełnym cytatem.
Całość brzmiała nie tak:
"Warszawa 11 Listopada to nie jest czas i miejsce na ganianie się (...) i wyrywanie chodników".
Tylko tak:
Warszawa 11 Listopada to nie jest czas i miejsce na ganianie się po melinach z brudasami i wyrywanie chodników.


Będąc ciągle w temacie tego czy incydenty były potrzebne czy nie były i o stosunku mediów do marszu. W porównaniu do lat poprzednich media PRZED marszem były wyjątkowo obiektywne. Dlaczego? Ano dlatego że wiedziały o tym że nie będzie ani blokady od lewych, ani niemieckiego wsparcia, ani policji robiącej niepotrzebny zamęt głupimi akcjami typu "wpadamy oddziałem w poprzek marszu i czekamy aż zaczną w nas napierdalać racami i kamieniami".
Zamiast medialnych tekstów typu "zbliża się 11 Listopada, neofaszyści na pewno zrobią zadymę i rozpierdolą Warszawę" były "zbliża się 11 Listopada, ciekawe czy tym razem nacjonaliści dotrzymają danego słowa i sami zapanują nad uczestnikami marszu?". Po nieco godzinie od startu marszu dostali już dosyć argumentów żeby rozpocząć tygodniowe pierdolamento w środkach masowego rażenia.
Obrazek

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: HC » 16.11.2013, 14:49

czy któryś admin byłby tak uprzejmy i wypierdolił te dyskusje, a zostawił ewentualnie same fotki i filmiki?
HUTNIK&MAZOVIA

demostenes
Posty: 82
Rejestracja: 01.10.2009, 17:21

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: demostenes » 16.11.2013, 14:58

Odezwa rosyjskich nacjonalistów w związku z incydentem podczas Marszu: [link]

Rocky86
Posty: 2
Rejestracja: 12.11.2013, 20:40

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Rocky86 » 16.11.2013, 17:44

demostenes pisze:Antyfaszystowski marsz zorganizowany po burdach podczas manifestacji środowisk narodowych 11 listopada przeszedł w piątek wieczorem ulicami stolicy. Trasa wiodła sprzed pomnika Kopernika pod spaloną instalację "Tęcza" i zaatakowane skłoty na Wilczej i ks. Skorupki.Manifestacja została zorganizowana jako reakcja na wydarzenia z 11 listopada, gdy podczas Marszu Niepodległości przygotowanego przez narodowców zaatakowane zostały dwa skłoty w centrum miasta i spalona została instalacja "Tęcza" na placu Zbawiciela. Demonstracja przebiegła spokojnie, nikt jej nie zaatakował. Prawie trzygodzinny marsz zabezpieczała policja, która nie odnotowała żadnych incydentów.


Według organizatorów w manifestacji wzięło udział ok. 4-5 tys. osób. Według służb porządkowych w marszu uczestniczyło ok. 2 tys. osób.

Czoło pochodu otwierał transparent "Dość terroru Marszu Niepodległości. Ulice wolne i bezpieczne". Manifestanci wznosili okrzyki m.in.: "Warszawa wolna od faszyzmu", "Naszej wolności nigdy nie spalicie"!", "Krematoria i swastyka, narodowców polityka" czy "Nie łudźcie się, my się nie poddamy". Część uczestników niosła czarne anarchistyczne flagi, był też transparent "Razem przeciwko nacjonalizmowi".

W kolumnie manifestantów byli bębniarze, marszowi towarzyszyła też muzyka. Przy "Tęczy" grupka osób przebrana za klaunów w białych kominiarkach wielką zapałką udawała podpalanie instalacji, przy skłotach rzucała na budynki motki wełny, imitując atak bojówkarzy z 11 listopada, uczestnicy marszu udawali też wyrywanie drzewek.

Jak ocenił Grzegorz Pryszczyk z kolektywu skłotu Przychodnia, który prowadził manifestację, osoby, które atakowały 11 listopada skłoty i spaliły "Tęczę" "to ludzie, którzy nie zrobili nic konstruktywnego, jedyną ich bronią jest zniszczenie".

- My tworzymy alternatywę, otwieramy przestrzenie, które mają służyć społeczeństwu. Każdy, kto przyjedzie do nas ze swoją inicjatywą, która nie ma szans komercyjnych, może liczyć na naszą pomoc i miejsce u nas - mówił po marszu Pryszczyk.

Jak mówili skłotersi z Przychodni, 11 listopada "przypadkowa" grupa 200 osób odbiegła z Marszu Niepodległości do ich budynku przy ul. ks. Skorupki. - Tam demonstranci rozcięli bramę na teren skłotu "przypadkowo" przyniesionymi nożycami, w rękach mieli "przypadkowo" przyniesione tłuczki do mięsa i młotki - opisywali.

- Nie wdarli się - odparliśmy atak, dzięki zignorowaniu tego, do czego nawoływała policja - żeby się schować, siedzieć w środku i czekać, że jakoś to będzie i że oni nas obronią - mówili w piątek do manifestantów. - Tak nie było. Na policji nie mogliśmy polegać i dalej nie możemy na niej polegać - dodali.

Zadeklarowali, że teraz będą się bronić i będą gotowi odeprzeć każdy kolejny atak. - Nie damy się zaatakować we śnie, nie damy skatować naszych przyjaciół - zadeklarowali.

W poniedziałek w Warszawie podczas zorganizowanego przez środowiska narodowe Marszu Niepodległości doszło do burd w pobliżu budynku ambasady rosyjskiej i przed skłotami. Zniszczono kilka samochodów, powybijano szyby, wyrwano znaki drogowe, na placu Zbawiciela podpalono instalację artystyczną "Tęcza", która została naprawiona zaledwie kilka dni wcześniej.

Na Facebooku już kilka godzin po spaleniu instalacji powstał fanpage "Odbudujmy tęczę". W piątek po południu odbyła się akcja "Niewzruszeni! Całujmy się pod tęczą!", coraz większą popularność zyskuje też inicjatywa "Wetknij kwiatek w tęczę".

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: HC » 16.11.2013, 18:22

Rocky86 pisze: "to ludzie, którzy nie zrobili nic konstruktywnego, jedyną ich bronią jest zniszczenie".
dokładnie:)zniszczenie lewactwa, bardzo dobrze, że wiedzą o co nam chodzi...
HUTNIK&MAZOVIA

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bunio5 » 16.11.2013, 19:45

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: daniKSC » 16.11.2013, 20:04

OdzieżPatriota pisze:Wczoraj 300 osób całowało się pod spaloną tęczą na znak protestu. Gdzie byli warszawiacy? Czego nikt nie interweniował w jakikolwiek sposób?
nie żartuj, przypał murowany

Lewy SieR/Rpowy
Posty: 311
Rejestracja: 16.01.2011, 18:25

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Lewy SieR/Rpowy » 16.11.2013, 20:42

bunio5 pisze:[link]
Tusk to ma jednak ostatnio w c*** pecha.
Przez najbliższy miesiąc rezimowa propaganda miałą napierdolać odbiorców o nacjonalistach demolujacych miasto podczas ich faszystowskiego spędu a tu jak na złość pierdolnąłnął gaz w Wielkopolsce i cała uwaga opinii publicznej skierowałą się w stronę tych biednych ludzi którzy potracili zycie, zdrowie i mienie zamiast chłonąć wiadomosci i "fakty" o strasznych bandytach z Marszu Niepodległości.
Coś chyba diabeł stróż zaczyna opuszczać Ryżego Kaszuba kładać mucoraż więcej kłód pod nogi. No cóz, Hitlera też kiedyś ochraniał przez długie lata ale wszystko co dobre kiedyś się kończy Herr Tusk.

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bunio5 » 16.11.2013, 20:53

[link]

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

Biały,
Posty: 106
Rejestracja: 01.09.2012, 11:50

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Biały, » 16.11.2013, 20:56

Jakie kibolskie ekipy pojawiły się z zagranicy? Z tego co się orientuje razem z bełchatowianami ok. 20 fanów Diosgyoru

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: BogHonorOjczyzna » 17.11.2013, 01:51

http://www.youtube.com/watch?v=d1GgteCTmss (Terlikowski o wybiorczej i tęczy)

http://www.youtube.com/watch?v=4WEJDL82ME4 (Hofman zaprasza Zawiszę do PiS)

http://www.youtube.com/watch?v=urGy2sqU26U (Szalik wrócił do właściciela)

Bofors
Posty: 207
Rejestracja: 03.10.2009, 22:35

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Bofors » 17.11.2013, 03:01

Na każde życzenie brygada się zrywa
Tu Krew w każdej chwili przelewać gotowa
Głos z serca się bowiem każdemu wyrywa
Powrócim niebawem, do Polski! Do Lwowa!

pomarańcz
Posty: 144
Rejestracja: 20.08.2013, 12:47

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: pomarańcz » 17.11.2013, 11:13

[link]

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bunio5 » 17.11.2013, 11:34

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: HC » 17.11.2013, 12:59

z innych nacji oprócz Węgrów, Czechów, Norwegów, Słowaków i Holendrów kto jeszcze obecny?
HUTNIK&MAZOVIA

zwykły chłopak
Posty: 49
Rejestracja: 08.01.2013, 03:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: zwykły chłopak » 17.11.2013, 13:14

na pewno Włosi, Chorwaci oraz Szwedzi. Ale chyba nawet więcej nacji przybyło.

zwykły chłopak
Posty: 49
Rejestracja: 08.01.2013, 03:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: zwykły chłopak » 17.11.2013, 13:29

Na pewno też Bułgarzy.

tMK.
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 23:09

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: tMK. » 17.11.2013, 16:41

O 17:30 na Tv Trwam jest reportaż z Marszu Niepodległości, warto obejrzeć.
TVN - NIE OGLĄDAM!
GW - NIE CZYTAM!
PO - NIE GŁOSUJĘ!

costamjest
Posty: 149
Rejestracja: 15.06.2010, 10:42

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: costamjest » 17.11.2013, 16:44

Ciekawi mnie co taka ku*** w białym kasku sobie myśli łapiąc kogokolwiek a potem składając szczegółowe zeznanie opisujące rzekomą agresje zatrzymanego w swoją stronę.
Pewnie koledzy mu kanapki zapierdalali w szkole to teraz on jedzie z niewinnymi. Niech k**** mają to co ja kiedyś...

Fedelta
Posty: 261
Rejestracja: 13.07.2009, 11:17

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Fedelta » 17.11.2013, 19:04

costamjest pisze:Ciekawi mnie co taka ku*** w białym kasku sobie myśli łapiąc kogokolwiek a potem składając szczegółowe zeznanie opisujące rzekomą agresje zatrzymanego w swoją stronę.
Pewnie koledzy mu kanapki zapierdalali w szkole to teraz on jedzie z niewinnymi. Niech k**** mają to co ja kiedyś...
PO-licjant to nie zawód tylko charakter... Nie podejrzewałbym ich o jakieś głębsze refleksje nad swoim postępowaniem...
bunio5 pisze:[link]
"Do zdarzenia miało dojść 11 listopada 2010 r. podczas Marszu Niepodległości. Biedroń brał udział w manifestacji środowisk lewicowych, które próbowały zablokować marsz. Jak napisano w akcie oskarżenia, w czasie szamotaniny z funkcjonariuszami policji, która próbowała rozdzielić dwie walczące grupy, Robert Biedroń miał najpierw chwycić jednego z policjantów i próbować wyrwać mu pałkę, a kiedy to się nie udało, według świadków, uderzył policjanta w twarz."

hahaha :D
Obrazek
ODZIEŻ DLA KIBICÓW:
[link]

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: @C@b » 17.11.2013, 19:08

Ludzie całują się pod tęczą spaloną na Marszu Niepodległości 2013
https://www.youtube.com/watch?v=-Jk5sC0YGyU

Fedelta
Posty: 261
Rejestracja: 13.07.2009, 11:17

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Fedelta » 17.11.2013, 19:16

Obrazek
ODZIEŻ DLA KIBICÓW:
[link]

idegracwpilke
Posty: 280
Rejestracja: 29.08.2011, 00:35

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: idegracwpilke » 17.11.2013, 20:14

HC pisze:z innych nacji oprócz Węgrów, Czechów, Norwegów, Słowaków i Holendrów kto jeszcze obecny?
Francja
Obrazek

Biały,
Posty: 106
Rejestracja: 01.09.2012, 11:50

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Biały, » 17.11.2013, 21:26

Ukraińcy też na pewno byli

alonzo
Posty: 83
Rejestracja: 21.05.2010, 15:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: alonzo » 17.11.2013, 21:43

Jak pokonać system i obalić patologiczny układ partyjny - podziemnaTV - wypowiedz ogarniętego ekonomisty
http://www.youtube.com/watch?v=sYsxyCqQHv0
Galimatias pisze: Czy do k**** nędzy nie można wyczyścić 6 i 7 strony tego tematu? Obydwie strony Łodzi tak tu nasrały, że śmierdzi gorzej niż w Krakowie.

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bunio5 » 17.11.2013, 23:04

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

acabek
Posty: 152
Rejestracja: 01.09.2012, 14:29

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: acabek » 18.11.2013, 02:01

Zajebisty tekst, pozwoliłem sobie wyciąć najciekawsze fragmenty:

'Nie chcę tutaj wyjść na dziennikarza jak z wyborczej, który przytacza sceny mające uderzyć czytelnika po ryju i wywołać w nim święte oburzenie na agresywnych chuliganów. Nie robię tego, bo wszystko o czym piszę to albo rzeczy które sam widziałem, albo rzeczy potwierdzone przez moich przyjaciół. Sytuacja jest niestety prosta i nieciekawa. Pod kibiców, którzy od paru lat robią naprawdę zajebistą robotę i którzy na Marszu prezentują się lepiej niż dobrze, podłączyła się grupka pijanych i naćpanych gnoi, którzy kompletnie nie rozumieją po co w tym Marszu idziemy. Nie mają za grosz honoru, bo nie ma go ktoś kto najpierw prowokuje a potem spierdala schować się w tłumie. Nie mówię tutaj oczywiście, że to była jakaś jedna zwarta ekipa. To było maksymalnie 200 czy 300 gości z różnych miejsc. Większość zapewne ze stołecznych osiedli, część pewnie przyjezdna z okolicznych miejscowości. '

'Marsz Niepodległości to nie rewolucja uliczna, która ma obalić rząd i dać władzę. Pamiętajcie, że pod tym wszystkim jest idea narodowa, a nie romantyczna. Nie z motyką na słońce i jakoś to będzie, tylko metodyczne kroki od jednego celu do drugiego. To się na razie udaje i uda się jeszcze więcej, jak debilne myślenie o tym, że 11 listopada trzeba rozjebać jak najwięcej się da nie weźmie góry.

Problem polega na tym, że ta żulia przyszła na Marsz i teraz trzeba ich z tego Marszu wygonić. Nie chcę wskazywać palcem dla kogo to jest robota. Jasne jednak jest, że prędzej zrobi to autorytet z gniazda takiej czy innej ekipy, który powie, że idziemy na Marsz po to żeby uczcić naszych rodaków którzy za ten kraj oddali życie w ubeckich i hitlerowskich katowniach, a nie po to żeby pobawić się w GTA dla ubogich. "

[link]
polecam

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: isis » 18.11.2013, 07:34

alonzo pisze:Jak pokonać system i obalić patologiczny układ partyjny - podziemnaTV - wypowiedz ogarniętego ekonomisty
http://www.youtube.com/watch?v=sYsxyCqQHv0
Dobry Typ jest. Można śmiało polecić ten filmik, jak i inne jego wypowiedzi.

Inż. Mamoń
Posty: 21
Rejestracja: 27.09.2010, 08:57
Lokalizacja: Kraina Czarnego Złota

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Inż. Mamoń » 18.11.2013, 09:03

Artykuł dotyczący zarówno wydarzeń w Warszawie jak i przekazu medialnego:

[link]

jezdze pks-em
Posty: 132
Rejestracja: 02.01.2012, 20:45

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: jezdze pks-em » 18.11.2013, 09:40

Ciekawa wypowiedz o marszu i całej otoczce.

http://www.youtube.com/watch?v=4sxto4t_kiE
„To czas pełen wrogich słów – rzucanych przeciwko nam. Wzniesiony na gruzach gubiących wartości – wszystkich parszywych kłamstw. To ludzie nie warci nic – trucizna dla naszej krwi”…


Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Troublemaker » 18.11.2013, 11:29

Pomijając demoliberalny bełkot naszego rodzimego mainstreamu, który jak przypuszczam na nikim już nie robi wrażenia, ciekawe reminescencje Marszu docierają do nas z Rumunii...

[link]


[link]
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

paw242.
Posty: 58
Rejestracja: 23.04.2011, 10:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: paw242. » 18.11.2013, 11:37


DennisWise
Posty: 620
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: DennisWise » 18.11.2013, 14:42

idegracwpilke pisze:
HC pisze:z innych nacji oprócz Węgrów, Czechów, Norwegów, Słowaków i Holendrów kto jeszcze obecny?
Francja
Ktoś kto zaprasza PVV na marsz powinien się leczyć na nogi bo na głowę już za późno. Jak RN pójdzie w stronę francuskiego FN to deklarację jerozolimską ma pewną.

jedynywolnynick
Posty: 13
Rejestracja: 11.12.2012, 00:31
Lokalizacja: Bałuciarze

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: jedynywolnynick » 18.11.2013, 15:18

HC pisze:z innych nacji oprócz Węgrów, Czechów, Norwegów, Słowaków i Holendrów kto jeszcze obecny?
Włosi z Forza Nuova

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gufi10, Mahazel79, PanFarmazon, saha07, yurez i 616 gości