www.warhouse.pl

Marsz Niepodległości 2013

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

fan1953
Posty: 20
Rejestracja: 03.12.2008, 09:34

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: fan1953 » 15.11.2013, 12:26

Tak przeglądam ten temat i mam kilka spostrzeżeń. Po pierwsze, jeśli na kibolskim forum ktoś narzeka, że były awantury to coś tu jest nie tak. Poza tym, według mnie te akcje były sprowokowane, wcześniej nie słyszałem nawet żeby w Warszawie istniał jakiś "skłot" a tym bardziej przy trasie marszu, pewnie tylko osoby ze stolicy wiedziały, że lawaki mają tam tę swoją norę. W dniu marszu jeszcze wywiesili te swoje transparenty, przygotowali mołotowy itp to czego można było się spodziewać? Jakby chcieli, żeby ich nie atakowano to mogli się zamknąć tam, albo wynieść na kilka godzin i nikt by tam pewnie nie poszedł. Ta tęcza to przecież prowokacja i to nie tylko w stosunku do uczestników marszu, tylko do Polaków ogólnie bo nasz naród jest wciąż konserwatywny i religijny i to jeszcze postawiono ten badziew na placu Zbawiciela przed kościołem! Bardzo cieszę się, że ten symbol sodomy spłonął a jak postawią go znowu to spłonie pewnie jeszcze nie raz.
Po drugie, jest wojna to są i ofiary, ale naszych przeciwników nie stać na poświęcenie się i myślę, że z czasem będziemy mieli coraz większe szanse na zwycięstwo, ważne tylko żeby ci którzy tym wszystkim dowodzą wiedzieli co i jak chcą osiągnąć.



BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: BogHonorOjczyzna » 15.11.2013, 12:27

diablos pisze:
Pamietasz LPR? Takie same spiewki byly w mediach,ze partia w okolicach 1% poparcia,a potem nie mogli przezyc jak to sie stalo. Przegrali kolejne bo oddali PiS elektorat.
Przestac powielac te same brednie robiacych sondaze na zamowienie.
Wszystko się zgadza ale wtedy były trochę inne realia. Ruch Narodowy jeśli postanowi wejść w politykę to nie będzie to jakaś tam prawica tylko skrajna prawica... jak wszyscy wiemy ludzie do skrajności podchodzą z dystansem.
Żeby skrajna prawica coś ugrała to moim zdaniem musi być jakiś silny bodziec zewnętrzny (np islamizacja). W kilku krajach europy zachodniej skrajna prawica właśnie dzięki temu ma się coraz lepiej. Ludzie czują się zagrożeni, muzułmanie nie chcą się asymilować, chcą wprowadzić prawo szariatu itd (chociaż są wyjątki jak Francja, ciapaci tam szaleją, najbardziej popularne imię wybierane dla noworodków to Mahomet a i tak na prezydenta wybrali lewaka...).

Jaką My stanowimy siłę i jaki z nas elektorat pokazały ostatnie wybory. Pamiętam dyskusje na forum, że wszyscy głosujemy na JKM (sam też na niego głosowałem i zmarnowałem swój głos). Pamiętam też wielkie rozczarowanie, że Nowa Prawica nawet nie osiągnęła progu wyborczego. Także podchodzę do RN z dużym dystansem, gdyż ich nastawienie antyunijne dla zwykłego Kowalskiego jest nie do przyjęcia ("Jak to mamy wychodzić z UE jak wybudowali nam tyle autostrad, orlików itd").

Nasze głosy mogą się rozejść po RN, NW, SP itd. Wygra minimalnie PiS a PO&SLD będą rządzić do usranej śmierci.

costamjest
Posty: 149
Rejestracja: 15.06.2010, 10:42

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: costamjest » 15.11.2013, 12:33

Chyba znam inne znaczenie słowa prowokacja niż ty. ku*** wszystko prowokacja. Co by nie było to prowokacja. Dajcie już spokój. Tego skłotu nawet nie widać z trasy marszu. A że lewaki się przygotowali na ew. szturm to mnie jakoś nie dziwi...

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Ósmy Pasażer » 15.11.2013, 12:59

anakin pisze:
Ósmy Pasażer pisze:.
Tylko, że tu nie chodzi o to, żeby szukać poklasku w Wyborczej czy TVNie. Wręcz przeciwnie - bardzo coś by tu nie grało, gdyby nagle zmienili retorykę. Jak zresztą walczyć z takimi mediami dając im tak zajebiste argumenty? Wydaje mi się, że trochę zapominacie, że to nie jest sprawa "rangi stadionowej", a państwowej. O przyszłości Polski decydują nie tylko narodowcy/kibice...
Poza tym nie jeden raz wskazujemy, że główne nurty medialne po prostu kłamią i to był dobry moment, żeby to udowodnić. No bo co? Przez cały rok pieprzą o faszystach, a nagle się okazuje, że nie mają za bardzo argumentów żeby opluć inicjatywę? I wystarczy, że wtedy 1 na 100 z Kowalskich by sobie pomyślał, że coś tu w takim razie nie gra. Praca u podstaw, Panowie.

PS.Nie jestem "młodym narodowcem próbującym pouczać środowiska kibicowskie", co by było jasne ;)
Zgadzam się, gdy ten Marsz zyskał aprobate mediów głównego nurty, byłoby to podejrzane.
Media kłamią i co można udowaniać? Przecież dziesiątki tysięcy ludzi manifestowało w spokoju a w TV te same ujęcia, tych samych incydentów.
Nasi prominenci stosuję dwa sposoby na przeciwników, albo maglowac jakiś drobny incydent aż urośnie do rangi problemu narodowego albo po prostu zamilczeć.
Gdyby zupełnie nic się nie wydarzyło to w wieczornych wiadomościach byłaby informacja że przeszły 2 marsze, jeden prezydencki i tu ujęcie uśmiechnietego komorowskiego witającego się z kombatatntem i głaszczacego dzieci. Drugi był zorganizowny przez środowiska skrajnej prawicy, wrzuciliby ujęcie jakiego dziadka co krzyknie do kamery że "tusk z komorowskim to żydy" i po temacie. We wtorek żylibyśmy już tym że mama Madzi z sosnowca ma hiva a w koalicji trzeszczy z powodu słabych plonów na polach PSL.

Cały rok media straszą ludzi kibolami lub nacjonalistami. Częste wrzutki o tym że gdzieś ktoś przebiegł po boisku, inny obraził Litwinów czy inną dumną nację pasterzy, później zdjęcia saperki i ochraniacza na zęby z komentarzem iż nasza dzielna policja udaremniła ustawkę setek kibiców i rozlew krwi.
Ci wszyscy "bandyci" zjechali się w jedno miejsce i zamiast się pozabijać i mordować niewinnych mieszkanców to szli ramie w ramię i spiewali że tusk jest k*tasem.
Widać jak na dłoni że ktoś tu nas delikatnie okłamuje.

maystero
Posty: 266
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: maystero » 15.11.2013, 13:04

diablos pisze:
maystero pisze:Chciałem w tą intrygująca dyspute wtracic tylko jedna uwage...

Jesli ktos mysli ze ze Ruch Narodowy ma szanse dostac sie do Sejmu to na takie dictum moge zareagowac tylko w jeden sposob -->> :D
Zwykli ludzie boja sie zbyt mocnych skretów w lewo czy prawo a brac kibicowska to ledwie ulamek wyborczego elektoratu.


Takze proponuje zejsc niektorym na ziemie.
Pamietasz LPR? Takie same spiewki byly w mediach,ze partia w okolicach 1% poparcia,a potem nie mogli przezyc jak to sie stalo. Przegrali kolejne bo oddali PiS elektorat.
Przestac powielac te same brednie robiacych sondaze na zamowienie.
Kolega wyzej wszystko Ci wytlumaczył.Porownanie LPR do RN calkiem nietrafione,

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: @C@b » 15.11.2013, 13:06

BogHonorOjczyzna pisze:
Jaką My stanowimy siłę i jaki z nas elektorat pokazały ostatnie wybory. Pamiętam dyskusje na forum, że wszyscy głosujemy na JKM (sam też na niego głosowałem i zmarnowałem swój głos). Pamiętam też wielkie rozczarowanie, że Nowa Prawica nawet nie osiągnęła progu wyborczego. Także podchodzę do RN z dużym dystansem, gdyż ich nastawienie antyunijne dla zwykłego Kowalskiego jest nie do przyjęcia ("Jak to mamy wychodzić z UE jak wybudowali nam tyle autostrad, orlików itd").

Nasze głosy mogą się rozejść po RN, NW, SP itd. Wygra minimalnie PiS a PO&SLD będą rządzić do usranej śmierci.
Dokładnie tak będzie. Dominującą partią, która ma szanse wygrać wybory jest PiS, ale mimo to, że wygra nie będzie miał takiej przewagi, aby rządzić bo PO+SLD+Palikoty razem będą mieć więcej głosów. Dlatego potrzebny jest im koalicjant, który przekroczy próg wyborczy (5%), a jeśli "na prawo" będzie kilka mniejszych ugrupowań (SP,Nowa Prawica czy przyszłościowy Ruch Narodowy oraz Gowin&Wipler)) to nie ma szans, aby któraś przekroczyła próg, a najgorzej będzie jeśli każda z nich zdobędzie po 4% (4%x 4 partie to jest 16% (!) głosów STRACONYCH! umacniających PO i SLD).

Nowa Prawica i Ruch Narodowy - jedna z nich musi przestać istnieć i przyłączyć się do drugiej inaczej nie ma szans na przekroczenie 5% (średnio ok.700.000 głosów to jest w wyborach).

karion5
Posty: 91
Rejestracja: 11.01.2010, 23:28
Lokalizacja: Z.

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: karion5 » 15.11.2013, 13:13

A oto jaką wiadomość dostaliśmy na dniach..
"Witam.
Tą drogą chciałam wyrazić swoje uznanie dla niespotykanego przeze mnie zachowania chłopców z klubu piłkarskiego ze Zdzieszowic. Dnia 11-go listopada o godz. 8 z minutami wsiadłam do pociągu na stacji Dąbrowa Górnicza. Czekała mnie ponad trzygodzinna droga do Warszawy. Mam implant w kręgosłupie, 9 śrub i kawałek blachy w stawie skokowym lewej nogi. Ale przecież chłopcy o tym nie wiedzieli.... Wszystkie miejsca siedzące były zajęte, część stojących - również. Pasażerami pociągu byli przeważnie ludzie młodzi, starannie ubrani, laptopy na kolanach... Pociągiem jechała wielka grupa kibiców ze Zdzieszowa - zachowywali się swobodnie, spodnie dresowe, głowy niektóre ogolone, tatuaże jakieś.... Pomyślałam, że będę miała ciężką podróż. I proszę sobie wyobrazić, że dwóch z nich ustąpiło miejsca mnie i pani w moim wieku ( 50+ ). Chłopcy byli bardzo grzeczni, niekonfliktowi, z humorem, na końcu podróży jeden z nich podarował mi pisemko, z którego dowiedziałam się, na jaki adres mogę napisać. Długo rozmawiałam z sąsiadką z pociągu na temat wychowania tych dzieci.....
Panowie, jestem pod wrażeniem i będę pamiętać tę podróż. DZIEKI SERDECZNE ode mnie i drugiej pani"
Ruch Zdzieszowice!

zwykły chłopak
Posty: 49
Rejestracja: 08.01.2013, 03:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: zwykły chłopak » 15.11.2013, 14:21

costamjest pisze:Chyba znam inne znaczenie słowa prowokacja niż ty. ku*** wszystko prowokacja. Co by nie było to prowokacja. Dajcie już spokój. Tego skłotu nawet nie widać z trasy marszu. A że lewaki się przygotowali na ew. szturm to mnie jakoś nie dziwi...
Parę stron wstecz nawet nie wiedziałeś na jakiej ulicy jest skłot a teraz nagle innych pouczasz czy go widać czy nie?
Otóż widać.
Skoro stali na dachu, gotowi na konfrontację to nie dziwię się, że nastąpiła. Nie rozumiem jak na kibolskim forum można się o to burzyć.
Na ile zaskodziło to RN, na ile komu innemu to nie mnie oceniać, bo nie jestem ani socjologiem ani politykiem.



PS pełna zgoda z tymi, którzy piszą, że RN nie ma realnych szans dostać się do Parlamentu i tymi, którzy przypominają, że RN a LPR to dwie zupełnie inne bajki - praktycznie bez porównania.

PS2 Karion5 - elegancka opcja. Gratuluję zachowania. Choć na forum i tak zaraz zjebie się do Was ten od nie przychodzenia w dresach na MN :)
Tylko jedna uwaga: zwrot "na dniach" odnosi się do czasu, który ma nastąpić.

Kamcio94
Posty: 8
Rejestracja: 12.10.2013, 10:14

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Kamcio94 » 15.11.2013, 15:14

https://www.facebook.com/wieksze.sprzatanie?fref=ts

Lewakom udało się usunąć strony np. Ultras Style, Narodowe Odrodzenie Polski. Nie zamierzają popuszczać, lewicowy facebook usuwa strony ze zdjęciaciami kibiców, a nie usuwa strony tam gdzie całują się pedały lub fanpage obrażający Jana Pawła II.

diablos
Posty: 57
Rejestracja: 13.02.2010, 10:35

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: diablos » 15.11.2013, 15:19

maystero pisze:
diablos pisze:
maystero pisze:Chciałem w tą intrygująca dyspute wtracic tylko jedna uwage...

Jesli ktos mysli ze ze Ruch Narodowy ma szanse dostac sie do Sejmu to na takie dictum moge zareagowac tylko w jeden sposob -->> :D
Zwykli ludzie boja sie zbyt mocnych skretów w lewo czy prawo a brac kibicowska to ledwie ulamek wyborczego elektoratu.


Takze proponuje zejsc niektorym na ziemie.
Pamietasz LPR? Takie same spiewki byly w mediach,ze partia w okolicach 1% poparcia,a potem nie mogli przezyc jak to sie stalo. Przegrali kolejne bo oddali PiS elektorat.
Przestac powielac te same brednie robiacych sondaze na zamowienie.
Kolega wyzej wszystko Ci wytlumaczył.Porownanie LPR do RN calkiem nietrafione,
A to niby dlaczego?
Po pierwsze schemat ten sam,ugrupowanie budzace skrajne emocje,odrzucone przez duze osrodki medialne,ciagnace sie na koncu platnych sterowanych rankingow sondazowych.
Po drugie i tam i tu wiele tych samych srodowisk jak chocby Mlodziez Wszechpolska,czy Bosak.
Wiec obalenie tej tezy calkowicie nieuzasadnione.
~Fortune favors the brave~

JMS88
Posty: 21
Rejestracja: 26.09.2010, 16:25

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: JMS88 » 15.11.2013, 15:33

jak facebook kasuje to przerzućcie się na vk.com :D ruska alternatywa więc dla niektórych to pewnie będzie za dużo. Ale tam przynajmniej jest wolność i nie zbanuja cię nawet za najbardziej radykalne rzeczy

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: @C@b » 15.11.2013, 15:40

Antifa zamierza atakować kibiców na ulicach Warszawy
[link]

I oczywiście ta czerwona świnia musiała się pokazać https://www.youtube.com/watch?v=zAuvVU2Fqh8

zwykły chłopak
Posty: 49
Rejestracja: 08.01.2013, 03:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: zwykły chłopak » 15.11.2013, 15:46

diablos pisze:
maystero pisze: Kolega wyzej wszystko Ci wytlumaczył.Porownanie LPR do RN calkiem nietrafione,
A to niby dlaczego?
Po pierwsze schemat ten sam,ugrupowanie budzace skrajne emocje,odrzucone przez duze osrodki medialne,ciagnace sie na koncu platnych sterowanych rankingow sondazowych.
Po drugie i tam i tu wiele tych samych srodowisk jak chocby Mlodziez Wszechpolska,czy Bosak.
Wiec obalenie tej tezy calkowicie nieuzasadnione.
Młodzież Wszechpolska i Bosak (czyli MW) - rzeczywiście bardzo dużo łączy RN i LPR…
Odrzucone przez ośrodki medialne? Zapomniałeś o Radiu Maryja i całym tym środowisku, które jest mocną siłą społeczno-medialno-polityczną. Wystarczy spojrzeć ile ludzi przyszło na marsz "w obronie telewizji TRWAM". Albo ile ludzi jeździ na radiomaryjną pielgrzymkę. Ten potencjał przeszedł na PiS i chciał go wydrzeć promowany wcześniej przez nich Ziobro - ale mu nie wyszło.
Póki co RN nie ma podejścia nawet do Radia Maryja, a co dopiero mówić o dostaniu się do sejmu.
Jeśli zależy wam na ruchu narodowym to bierzcie się za pracę u podstaw - o tym o czym od dłuższego czasu mówi chociażby Ziemkiewicz (i inni też), a nie liczcie na jakieś cuda.

zwykły chłopak
Posty: 49
Rejestracja: 08.01.2013, 03:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: zwykły chłopak » 15.11.2013, 15:49

@C@b pisze:Antifa zamierza atakować kibiców na ulicach Warszawy
[link]

I oczywiście ta czerwona świnia musiała się pokazać https://www.youtube.com/watch?v=zAuvVU2Fqh8

Podobnie jak nie wrzucamy linków do GW i innego ścierwa, tak i tego pajaca nie ma co reklamować - zwłaszcza, że ten i inne filmiku tej świni nie są ciekawe.

ambiwertyk
Posty: 10
Rejestracja: 06.08.2013, 01:21

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ambiwertyk » 15.11.2013, 15:53

zwykły chłopak pisze:Już ktoś się ciebie pytał z jakiej ekipy jesteś, ale nie raczyłeś odpowiedzieć. Może napisz chociaż z jakiego miasta? Jest wyjątkowo ciekawy, bo chyba jeszcze nikt w tym temacie nie zgrywał takiego mądrego pisząc równocześnie tak wiele pół-prawd oraz farmazonów.
Mijasz się z prawdą. Odpowiedziałem. A że, jeden z drugim o takowej nie słyszał, nic nie poradzę. Nic więcej na ten temat nie napiszę, bo nie ma takiej potrzeby. A tak BTW, normalnie gdy ktoś stawia na tym forum podobne pytania, jest ogólnie przyjęte że w kontrze lecą pytania "co tam na komendzie".
Kolejna sprawa to to, że kumaci mają w.y.j.e.b.a.n.e na to co piszę na kibice.net. Więc o co Ci chodzi. Aha. Ja też nie należę do kumatych w sensie w jakim to określenie funkcjonuje na kibice.net
Zamiast zachowywać się jak redaktor Michalska w rozmowie z prof. Zybertowiczem, wskarz konkretnie, które z moich wypowiedzi to półprawdy i farmazony.
Ósmy Pasażer pisze:Zachowywać się poważne? Przecież to radosne i wesołe świeto, ponoć.
Czy każde wyrażanie nastrojów społecznych kończy się sukcesem? Czy może zadymy lewackich antyglobalistów powodują że biedni stają się bogaci?
Już pytałem o to, aby ktoś podał w którym z krajów cywilizowanych w ostatnich kilku/kilkunastu latach władza zmieniła się w wyniku ulicznych zamieszek. Cały czas brak odpowiedzi. Tylko kolejne pytania.
Ósmy Pasażer pisze:Skoroś taki strateg i logistyk to proponuje abyś zgłosił się do koordynowania następnego Marszu. Tylko żebyś dat przyjścia do pracy nie pomylił , my świętujemy 11 a nie 9. ;)
To dziwne, bo większość kibice.net deklarowała poparcie dla JKM. A jakbyś nie wiedział, to JKM i jego środowisko świętuje 7 :)
Zresztą, proponuję przejżeć stronę Nowej Prawicy. Znajdziecie tam m.in. coś takiego:
"Prawdziwy patriotyzm to nie tylko wtedy kiedy przelewa się krew za ojczyznę to też wtedy kiedy w czasie pokoju poświęcamy choćby kilka godzin miesięcznie dla naszej ojczyzny by nie dochodziło do rozlewu krwi."

PS. W sumie to coraz bardziej zabawnie się robi, gdy co chwilę ktoś podjeżdża mnie od lewaków :D
Ósmy Pasażer pisze:
Ok. Nie dawno w Wwa chciano odwołać HGW. Zabrakło ludzi.
Frekwencja na marszach to jedno. Ale trzeba myśleć też o tym aby frekwencja odpowiednich osób w dniu wyborów była jak najwyższa.
Akurat standardy demokratyczne mam w okolicach ujścia kiszki stolcowej i wcale mi nie zależy na frekwencji :)
No ale nie narzekaj więc że w kraju jest źle, skoro nie zależy Ci na frekwencji. Może gdyby HGW została odwołana, protegowani Tuska nie wygrali by wyborów w okręgach. Może doszłoby do upadku rządu Tuska. Może doszłoby do rozpadu PO. Może trzeba już by rozpisywać wybory. Skąd możesz wiedzieć, że tak by nie było, skoro brakło ludzi niezadowolonych z obecnego stanu rzeczy?
Ósmy Pasażer pisze:
Piszesz z punktu widzenia "zadymiarza" ;)
Nie zmienia to jednak faktu, że oni są i działają.
Czyli zostaje skarżenie się policji że "ci źli robią sobie koncert", tak jak wy, przepraszam, oni to robią. Dziękuję ale nie.
Naprawdę zostaje tylko skarżenie się? ;D
OK. Nie rozwijamy tematu, bo forum jest obserwowane przez "tych co zawsze".
Ósmy Pasażer pisze:W sezoniem letnim chyba byłeś na długich wakacjach skoro nie zauważyłeś dość dużej ilości mniej lub bardziej wyszukanych wzorów patriotycznych.
Skoro pamiętasz to masz porównianie.
Z racji spraw zawodowych, miałem okazję bywać "to tu to tam". Wszystko zatem, zależy od miejsca i czasu, bo wiesz, jakoś w 2005 roku byłem na pogrzebie pewnego wokalisty zespołu z Gliwic. Przez moment można było odnieść wrażenie, że sporo osób identyfikuje się z jego/ich muzyką. Także w ostatnie wakacje, najwyraźniej nie byłem tam gdzie trzeba ;/
Legia_girl pisze:Niezadowolenie społeczne i sytuacja ekonomiczna czy polityczna kraju jest dla wielu osób nieakceptowalna, więc nie ośmieszajcie się twierdząc, że w tym dniu powinniśmy iść jedynie z flagą w ręku, uśmiechem na twarzy i z hasłem "Polska jest wspaniała, a my czujemy się wolnymi ludźmi" na ustach, bo do tej wolności jak na razie jest nam naprawdę daleko.
Akurat Wy tam w Wwa ostatnio mogliście pokazać reszcie Polski, jak bardzo jesteście niezadowoleni. Także myślę sobie, że skoro HGW nie dało rady odwołać, to musi się Wam żyć nieźle.
No ale Ósmy Pasażer napisał, że na frekwencje ma w.y.j.e.b.a.n.e więc o wynik w chwilach kiedy można rzeczywiście w obecnych realiach coś trudno.
PS. We wrześniu też były organizowane "obchody niezadowolenia" z aktualnej sytuacji w kraju. Gdzie wtedy była ekipa z k.net i w jakim składzie? :-)

Podsumowując:
mariuszstalowa pisze:Prosze obejrzec od 30 min- mysle ,ze Cejrowski dokladnie zobrazowal jacy powinni byc patrioci - niszczac przytym redaktora http://www.youtube.com/watch?v=L0Dr0rWwm78
w wielu kwestiach mam podobne zdanie jak pan Wojciech Cejrowski. Niemniej jednak w tej sprawie bliższe mi jest spojrzenie w sposób jaki to robi pan prof. Zybertowicz.

Na dalsze zaczepki o tym, żebym przybił żółwika z panami Bronkami itp itd etc nie odpowiadam. Bo choć mnie to bawi, uważam to za najzwyklejszą stratę czasu.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: isis » 15.11.2013, 16:51

Pisałem, i napiszę jeszcze raz - Macie teraz kur.wa swoje pejsbooki ! Będą usuwać, i pousuwają wszystko związane z kibicami, i patriotyzmem. Niech żyje równość, i swoboda. Dalej będą mnożyć się tam staliny, leniny, che fujary, papieże z podorabianymi c***.ami, pedalstwo, i brudy. Tutaj dalej będzie dyskusja z jakimiś popaprańcami w temacie antifa hooligans.

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: BogHonorOjczyzna » 15.11.2013, 17:11

[link]


Homoseksualne lobby jak widać jest potężne. Tych dewiantów jest niecałe 1% w społeczeństwie a ja się czuję jakby ich było co najmniej 50%...
Ciekawe kiedy zaczną pytać w szkole nasze dzieci czy na wywiadówkę przyjdzie Rodzic A, czy Rodzic B?

cheerio
Posty: 105
Rejestracja: 08.01.2013, 12:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: cheerio » 15.11.2013, 17:40

twierdza śródmieście pisze: Dlaczego Palikot wszedł do sejmu? A no dlatego że robił hałasu, a ludzie myśleli - "będą jaja, zagłosuje na niego".
To jest demokracja, dwoch idiotow ma wiecej głosów niz jeden normalny, a ze zmanipulowani idioci to wiekszosc tego kraju to sam masz odpowiedz

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: @C@b » 15.11.2013, 18:55

Porażka "Wyborczej". Na całowanie się pod homotęczą przyszło tylko kilkadziesiąt osób
[link]

ludovico
Posty: 45
Rejestracja: 05.09.2010, 18:23

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ludovico » 15.11.2013, 18:57

OdzieżPatriota pisze:
daniKSC pisze:
OdzieżPatriota pisze:I po takich zdjęciach widać kto przyjechał się pokazać a kto na Marsz. ZERO barw narodowych, połowa w dresach... Do kościoła czy na święta do rodziny też zapierdalacie w dresie? To jest Święto Narodowe a nie mecz.

Zabiłeś mnie tym, przypierdalasz się do tego jak ktoś był ubrany a gówno Cię to powinno obchodzić. Jak lubisz to wskakuj w garniak wypastuj mokasyny i bujaj ale nie narzucaj tego innym. Tak do kościoła i do rodziny zapierdalam w dresie

wibrator
Posty: 149
Rejestracja: 12.03.2013, 19:48

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: wibrator » 15.11.2013, 19:11

@C@b pisze:Porażka "Wyborczej". Na całowanie się pod homotęczą przyszło tylko kilkadziesiąt osób
[link]
standart, jedyne co te szczury moga to na fejsbuku sie odgrażać i próbowac wmówić ludziom że są ich miliony, miliardy i więcej

rozmówki
Posty: 5
Rejestracja: 16.08.2013, 19:48

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: rozmówki » 15.11.2013, 19:35

PO traktuje naród jak świnie. Mamy 13 % bezrobocia (wśród młodych 25% !!!), zmieniają nam kodeks pracy na niewolniczy, wypychają nas młodych z Polski, emerytury poniżej 1000 zł, prywatyzacja służby zdrowia. Szczerze mówiąc szacunek dla chłopaków, którzy dymili, bo zrobili i mogą zrobić to o czym wielu myśli a nie wielu potrafi zrobić - uderzyć za karę, złą władzę pięścią w twarz. Ta zadyma nie wynikała z niczego i jest efektem rządów Tuska.

wBoleslawcu.pl
Posty: 55
Rejestracja: 23.05.2013, 22:51

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: wBoleslawcu.pl » 15.11.2013, 19:46

Sporo fotek + relacja

[link]

Obrazek

diablos
Posty: 57
Rejestracja: 13.02.2010, 10:35

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: diablos » 15.11.2013, 20:05

zwykły chłopak pisze:
diablos pisze:
maystero pisze: Kolega wyzej wszystko Ci wytlumaczył.Porownanie LPR do RN calkiem nietrafione,
A to niby dlaczego?
Po pierwsze schemat ten sam,ugrupowanie budzace skrajne emocje,odrzucone przez duze osrodki medialne,ciagnace sie na koncu platnych sterowanych rankingow sondazowych.
Po drugie i tam i tu wiele tych samych srodowisk jak chocby Mlodziez Wszechpolska,czy Bosak.
Wiec obalenie tej tezy calkowicie nieuzasadnione.
Młodzież Wszechpolska i Bosak (czyli MW) - rzeczywiście bardzo dużo łączy RN i LPR…
Odrzucone przez ośrodki medialne? Zapomniałeś o Radiu Maryja i całym tym środowisku, które jest mocną siłą społeczno-medialno-polityczną. Wystarczy spojrzeć ile ludzi przyszło na marsz "w obronie telewizji TRWAM". Albo ile ludzi jeździ na radiomaryjną pielgrzymkę. Ten potencjał przeszedł na PiS i chciał go wydrzeć promowany wcześniej przez nich Ziobro - ale mu nie wyszło.
Póki co RN nie ma podejścia nawet do Radia Maryja, a co dopiero mówić o dostaniu się do sejmu.
Jeśli zależy wam na ruchu narodowym to bierzcie się za pracę u podstaw - o tym o czym od dłuższego czasu mówi chociażby Ziemkiewicz (i inni też), a nie liczcie na jakieś cuda.
ONR i MW stoja upodstaw RN. Jesli mowimy o organizacyjnej stronie. Bez nich mieli by ciezko jesli chodzi o struktury w terenie, Bosak to najwyzsza liga merytorycznej strony RN.
Prawda wsparcie medialne istotne bylo i jest, stad czeste wizyty dzialaczy Ruchu nawet w nieprzychylnych mediach i stawianie czola nieobiektywnym dziennikarzom. Artur Zawisza pojawia sie rowniez w mediach Rydzyka,stad nawiazanie kontaktow z Kobylanskim,ktory jest powazany w tych srodowiskach,na pewno media Rydzyka przychylnie patrza na RN.
Praca u podstaw w terenie jest bardzo istotna.
Do wyborow zostalo dwa lata. Najwazniejsze uzyskac prog minimum 5% a dal PiS bedzie to jedyna mozliwosc by rzadzic,historia ich nauczyla ze nie maja wyboru.
A wejscie do parlamentu jest realne a droge pokazalo LPR.
~Fortune favors the brave~

wibrator
Posty: 149
Rejestracja: 12.03.2013, 19:48

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: wibrator » 15.11.2013, 20:21

@C@b pisze:Antifa zamierza atakować kibiców na ulicach Warszawy
[link]
„Od dziś każdy podejrzany typ w szaliku Legii na ulicach Warszawy jest narażony na to że zostanie bez ostrzeżenia pocięty kosą albo poważnie okaleczony w inny sposób”

haha strach sie bać, dobrze wiedza że jeden taki incydent i jest po nich, część środowiska ma na nich głeboko wyjebane uważając za niegroźne, marginalne ścierwo. Gdyby do czegokolwiek takiego doszło to nie mieliby już życia i zostalib dojebani wszyscy których można namierzyć, więc traktowałbym te ich groźby jak szczekanie małego yorka na amstaffa
a jak trzeba będzie to sam "kiedyś kuuuuupie nóż";) http://www.youtube.com/watch?v=FMdYMYNsoDg

paw242.
Posty: 58
Rejestracja: 23.04.2011, 10:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: paw242. » 15.11.2013, 20:26

Zdjęcia squotu po ataku z lewackiego profilu na FB https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

HaKaeS
Posty: 99
Rejestracja: 27.01.2009, 22:10

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: HaKaeS » 15.11.2013, 20:51

@C@b pisze:Antifa zamierza atakować kibiców na ulicach Warszawy
[link]
Dobra pompa haha, nic tylko czekać na takie oświadczenie skierowane do krakowskich ekip:-)
A co tam w oświadczeniach na wiśle?

Lakedaimonios
Posty: 41
Rejestracja: 15.04.2011, 15:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Lakedaimonios » 15.11.2013, 21:33

Ode mnie antypozdrowienia dla kilku nagrzanych (dynksem?) przygłupów ze Stomilu, którzy podczas przemówień pod PKiN zaintonowali "Sieg Heil Rudolf Hess..."

Trzęsacz
Posty: 148
Rejestracja: 02.01.2013, 15:25

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Trzęsacz » 15.11.2013, 22:15

Śmieszna jest ta cała antifa. Jakby poszli na gołe pięści, to Podbeskidzie by się po nich przebiegło, a robią z siebie nie wiadomo kogo.

Wells
Posty: 256
Rejestracja: 16.01.2010, 21:26

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Wells » 15.11.2013, 22:30

[link]

alonzo
Posty: 83
Rejestracja: 21.05.2010, 15:11

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: alonzo » 15.11.2013, 22:34

Ciekawie zmontowany filmik z marszu z czcionką z gry GTA. http://www.youtube.com/watch?v=CfUqbXSn ... e=youtu.be
Galimatias pisze: Czy do k**** nędzy nie można wyczyścić 6 i 7 strony tego tematu? Obydwie strony Łodzi tak tu nasrały, że śmierdzi gorzej niż w Krakowie.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: isis » 15.11.2013, 23:09

Taki ciekawy komentarz znaleziony gdzieś tam - Niedługo bycie normalnym będzie albo niemodne albo faszystowskie.Ludzie będą się dzielić na homosiów,bisexów,transów a niektórzy w dni parzyste będą kobietami a w nieparzyste meżczyznami. Mój sąsiad często udaje motyla i mówi że ma do tego pełne prawo.

niven
Posty: 598
Rejestracja: 18.07.2010, 10:58

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: niven » 15.11.2013, 23:30

ja p******* tyle płaczu o tęczę, budkę, i lewacką melinę.
aż się nóż w kieszeni otwiera.

ISIS w pełni popieram.

CWP!

Spierdalaj88
Posty: 1293
Rejestracja: 20.09.2009, 10:56

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Spierdalaj88 » 15.11.2013, 23:31

Lakedaimonios pisze:Ode mnie antypozdrowienia dla kilku nagrzanych (dynksem?) przygłupów ze Stomilu, którzy podczas przemówień pod PKiN zaintonowali "Sieg Heil Rudolf Hess..."

i na c*** piszesz tu takie rzeczy? było na miejscu zwrócić uwagę, a nie wyżalać się w internecie
NARODOWE SIŁY ZBROJNE NSZ
NAPIERDALAM PROJEKTY GRAFICZNE - PW

AM
Posty: 168
Rejestracja: 27.02.2007, 16:00
Lokalizacja: Kozi Gród

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: AM » 15.11.2013, 23:48

Psy szczekają- karawana jedzie dalej. Do zobaczenia za rok!

Temat już do zamknięcia.

GrubyGks
Posty: 28
Rejestracja: 27.02.2010, 16:24

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: GrubyGks » 16.11.2013, 00:06

Ogólnie za rok najlepiej by było jakby cała brać kibicowska się zmobilizowała i zrezygnowała z ubioru z emblematami klubowymi. Najrozsądniej byłoby ubrać się po prostu na czarno to zdecydowanie utrudniłoby naszym stróżom prawa identyfikacje a także zmniejszyłaby się liczba przypadkowych zatrzymań.

Dullum
Posty: 36
Rejestracja: 05.10.2009, 14:59

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Dullum » 16.11.2013, 00:17

GrubyGks pisze: Najrozsądniej byłoby ubrać się po prostu na czarno to zdecydowanie utrudniłoby naszym stróżom prawa identyfikacje a także zmniejszyłaby się liczba przypadkowych zatrzymań.
Odnośnie ubrań , jak najbardziej , lecz spowodowałoby to w moim przekonaniu zwiększenie się liczby przypadkowych zatrzymań.
AM pisze:Temat już do zamknięcia.
Za wcześnie , codziennie ktoś wrzuca "coś" , interesującego.
Pewnie będą jeszcze wywiady w tv/radiu ( mam nadzieję , że sensowne i obiektywne ) , itp. , które będą tutaj zamieszczone.

sawik92sawik
Posty: 5
Rejestracja: 23.01.2012, 21:00

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: sawik92sawik » 16.11.2013, 02:50

Dullum pisze:
GrubyGks pisze: Najrozsądniej byłoby ubrać się po prostu na czarno to zdecydowanie utrudniłoby naszym stróżom prawa identyfikacje a także zmniejszyłaby się liczba przypadkowych zatrzymań.
Odnośnie ubrań , jak najbardziej , lecz spowodowałoby to w moim przekonaniu zwiększenie się liczby przypadkowych zatrzymań.
I co niby tym osobom mogą udowodnić? Rok temu zatrzymano ponad 100 osób, z czego bodajże 3 zostały oskarżone i osądzone! Gdzie reszta? Zapewne do statystyk. Gdy zaczną łapankę jak gestapo podczas wojny, tym bardziej ludzie się wkurwią.

OdzieżPatriota
Posty: 62
Rejestracja: 26.11.2009, 18:42

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: OdzieżPatriota » 16.11.2013, 06:00

Wczoraj 300 osób całowało się pod spaloną tęczą na znak protestu. Gdzie byli warszawiacy? Czego nikt nie interweniował w jakikolwiek sposób?


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: floydfloyd, hanysek6448, iktor1933, kumitsu, Matteunhos, Pitfas, qwerty1, WITEK123 i 474 gości