www.warhouse.pl

Marsz Niepodległości 2013

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Igloopol1978 » 14.11.2013, 18:35

Kod: Zaznacz cały

Nie licz na zadna inna partie bo nawet PiS czy inne prawicowe ugrupowania opowiadaja sie za zaostrzeniem przepisow dotyczaca zgromadzen z zakazem zakrywania twarzy wlacznie.
Wiem.Zresztą PiS to nie prawica.Zawsze głosowałem na JKM jeśli RN pójdzie do wyborów to oczywiście na niego nie zagłosuję.Cóż są pewne szanse na dostanie tych 5% i według mnie jeśli to się uda to zagłosują ludzie świadomi,a nie lemingi czerpiące wiedze z TVN i Wyborczej i od 3 dni myślące sobie jacy ci faszyści są źli.Sorki nie od 3 dni,od zawsze

Kod: Zaznacz cały

Czy wierzysz, że w wyniku ulicznych rozrób jesteś(cie) w stanie przejąć władzę? (zwłaszcza, że nawet nie byli atakowani, aktualnie rządzący) :D 
To zależy od wielu czynników.Nie mówię że władze można przejąc w wyniku tego co było pod squatem czy pod ruską ambasadą bo to tak naprawdę nic nie było.Ale pamiętaj że więcej zmian rządów w historii było dokonywanych za pomocą "pięści" niż kartki do głosowania

Kod: Zaznacz cały

Zdajesz sobie sprawę co by było, gdyby któremuś z tych "lewaków" coś się stało?
Zdajesz sobie sprawę że gdyby udało się tam wejść to tak najpewniej by było ?

Kod: Zaznacz cały

Ile masz lat? Jakie masz wykształcenie? Jakie są Twoje korzenie rodzinne? Kto Cię sponsoruje? 
To ważne pytania, bo chciałbym wiedzieć z kim mam do czynienia. 
Chciałbym być miły ale się ku*** nie da.Przeglądnąłem Twoje posty.Same o Marszu i ze 2 o Śląsku ale w kontekście RAŚ.Do tego piszesz że niedługo może być podział między kibicami a narodowcami itp.Skąd czerpiesz wiedzę na temat Marszu ? Byłeś w ogóle na nim ? Jaką ekipę w ogóle reprezentujesz ? Krytykę Polityczną ? Czy może NIE ? Wiesz chciałbym wiedzieć z kim mam do czynienia

Kod: Zaznacz cały

Już o to pisaliśmy. Squoty stoją w większości większych miast. Czemu nie zbierzesz "jołjoł-ziomków" i nie pojedziecie powalczyć z "lewakami? Wymiękacie?
Jakbyś nie zauważył jestem raczej z małego miasta i u nas czegoś takiego jak lewacki squat nie ma



ambiwertyk
Posty: 10
Rejestracja: 06.08.2013, 01:21

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ambiwertyk » 14.11.2013, 19:16

Igloopol1978 pisze:Wiem.Zresztą PiS to nie prawica.Zawsze głosowałem na JKM jeśli RN pójdzie do wyborów to oczywiście na niego nie zagłosuję.Cóż są pewne szanse na dostanie tych 5% i według mnie jeśli to się uda to zagłosują ludzie świadomi,a nie lemingi czerpiące wiedze z TVN i Wyborczej i od 3 dni myślące sobie jacy ci faszyści są źli.Sorki nie od 3 dni,od zawsze
Kontrolowałeś moje posty więc wskaż, gdzie ja napisałem że PiS to prawica? :o
PiS to jedyna licząca się póki co partia opozycyjna. Stąd jego zdanie jest ważne. Gdy byli przeciw, znacznie trudniej byłoby PO uchwalić takie zmiany. A tak może klepną przez aklamację.
Igloopol1978 pisze:To zależy od wielu czynników.Nie mówię że władze można przejąc w wyniku tego co było pod squatem czy pod ruską ambasadą bo to tak naprawdę nic nie było.Ale pamiętaj że więcej zmian rządów w historii było dokonywanych za pomocą "pięści" niż kartki do głosowania
Kiedy i gdzie w ostatnich latach zmiana władzy w cywilizowanych krajach nastąpiła w wyniku awantur ulicznych? Macie po swojej stronie wojsko...uhm...może policję :) ?
Jak długo władza wywalczona w taki sposób miałaby możliwość Twoim zdaniem się utrzymać? (zwłaszcza, że polski patriotyzm nie jest, m.in. dzięki takim incydentom jak te z 11.11, dobrze postrzegany ani na zachodzie, ani na wschodzie - może liczysz na pomoc hamburgerów?)
Igloopol1978 pisze:Chciałbym być miły ale się ku*** nie da.Przeglądnąłem Twoje posty.Same o Marszu i ze 2 o Śląsku ale w kontekście RAŚ.Do tego piszesz że niedługo może być podział między kibicami a narodowcami itp.Skąd czerpiesz wiedzę na temat Marszu ? Byłeś w ogóle na nim ? Jaką ekipę w ogóle reprezentujesz ? Krytykę Polityczną ? Czy może NIE ? Wiesz chciałbym wiedzieć z kim mam do czynienia
Zadałem Ci proste pytania, a Ty zamiast odpowiedzieć, prujesz się do mnie o to, że piszę tylko o MN i o Śląsku. I jak sądzę, boli Cię że piszę w kontekście związanym z RAŚ. Odpowiedź jest banalnie prosta. Najwyraźniej mam np. na inne tematy na tym forum w.y.j.e.b.a.n.e.
Słyszałeś o ekipie "ołjejo"? :-) Tyle mogę zdradzić. A reszty się domyśl. Śledź posty. Popytaj kolegów. Przeszukaj neta. Może ktoś coś słyszał.
Przed wyborami w 2005, mało który kibic z ekipy dobrych chłopaków w jakikolwiek sposób pozytywnie wypowiadał się o PiS. A jeśli nie wiesz, to PiS miał wtedy największe poparcie społeczne. Wygrał wybory. Popytaj starszych kolegów, tych z ekipy dobrych chłopaków, dlaczego nikt się nie identyfikował z PiS.
Igloopol1978 pisze:Jakbyś nie zauważył jestem raczej z małego miasta i u nas czegoś takiego jak lewacki squat nie ma
Pisałem o tym że w większych miastach są. Macie jakiś problem żeby się zebrać i podjechać do np Krakowa? (z Dębicy chyba nie macie nawet 100km...i chyba od jakiegoś czasu nawet A4 można pokonać całą trasę - od KT do KR napewno).

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Igloopol1978 » 14.11.2013, 19:30

Kod: Zaznacz cały

Kontrolowałeś moje posty więc wskaż, gdzie ja napisałem że PiS to prawica? :o
PiS to jedyna licząca się póki co partia opozycyjna. Stąd jego zdanie jest ważne. Gdy byli przeciw, znacznie trudniej byłoby PO uchwalić takie zmiany. A tak może klepną przez aklamację.
To było akurat do użytkownika diablos

Kod: Zaznacz cały

Kiedy i gdzie w ostatnich latach zmiana władzy w cywilizowanych krajach nastąpiła w wyniku awantur ulicznych? Macie po swojej stronie wojsko...uhm...może policję :) 
Dlatego napisałem że to zależy od wielu czynników i nie jest możliwe dzisiaj,ale za parę lat kto wie ?
Kraj cywilizowany to wg Ciebie kraj demokratyczny ?

Kod: Zaznacz cały

Zadałem Ci proste pytania, a Ty zamiast odpowiedzieć, prujesz się do mnie o to, że piszę tylko o MN i o Śląsku. I jak sądzę, boli Cię że piszę w kontekście związanym z RAŚ. Odpowiedź jest banalnie prosta. Najwyraźniej mam np. na inne tematy na tym forum w.y.j.e.b.a.n.e.
Jeśli pytanie kto mnie sponsoruje jest normalne i nie jest pruciem to fajnie.Nie boli mnie to co piszesz o Śląsku.Zastanawiam się po prostu czy nie jesteś trollem lewackim,bo jesteś za a nawet przeciw :D

Kod: Zaznacz cały

Słyszałeś o ekipie "ołjejo"? :-) Tyle mogę zdradzić. A reszty się domyśl. Śledź posty. Popytaj kolegów. Przeszukaj neta. Może ktoś coś słyszał.
Skoro wstydzisz się przyznać jaką ekipę reprezentujesz to utwierdza mnie to w przekonaniu o którym napisałem wyżej

Do tego mam jedno podstawowe pytanie.
Byłeś na Marszu czy wiedzę czerpiesz z TV ?

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: @C@b » 14.11.2013, 19:52

Fotka prezydĘta Bronka z marszu :
[link]
Idealnie zrobiona żeby wyglądała że zgromadził "tysiące" Polaków, a prawda taka, że wybrali ten odcinek bo jest sporo węższy niż Marszałkowska po której szedł MN + oczywiście robiona lekko nad głowami tak aby nie uchwycić końca tyłów, żeby wyglądało na niekończący się tłum https://www.facebook.com/KomorowskiBronislaw

Swoją drogą wyobraźcie sobie, że nagle MN podejmuję decyzję że uczestniczymy w marszu ... Bronka :) Ciekawe jakby się zachowało jego otoczenie, Tusk jakby się dowiedzieli że podłączamy się do nich i wspólnie będziemy śpiewać patriotyczne pieśni :) Bronek z Donkiem by się "rozchorowali" na dzień przed marszem :)

ambiwertyk
Posty: 10
Rejestracja: 06.08.2013, 01:21

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ambiwertyk » 14.11.2013, 20:04

Igloopol1978 pisze:Dlatego napisałem że to zależy od wielu czynników i nie jest możliwe dzisiaj,ale za parę lat kto wie ?
Kraj cywilizowany to wg Ciebie kraj demokratyczny ?
Za parę lat? Człowieku, ważne jest to co jest teraz. Bo dzisiejsze wydarzenia wpłyną na to co będzie za parę lat. Patrz realnie. Na dzień dzisiejszy chuliganka uliczna nie dysponuje zupełnie niczym, aby zdobyć władzę w trakcie rozróby. Całe to gadanie to dyskusja akademicka "co by było gdyby".
Znowu odpowiadasz pytaniem na pytanie. Ok. Możemy uznać że sprowadziłeś mnie do swojego poziomu. Nie ma problemu, lubię zapasy ;)
Kraj demokratyczny wcale nie musi być cywilizowany np. niech będzie Rosja. Nie uważam aby to był kraj cywilizowany, choć ma on ustrój demokratyczny. Twoja kolej. W którym cywilizowanym kraju w ostatnich kilku/kilkunastu latach zmiana władzy nastąpiła w wyniku przewrotu na ulicy?
Igloopol1978 pisze:Jeśli pytanie kto mnie sponsoruje jest normalne i nie jest pruciem to fajnie.Nie boli mnie to co piszesz o Śląsku. Zastanawiam się po prostu czy nie jesteś trollem lewackim,bo jesteś za a nawet przeciw :D
Włączyłem się w dyskusję po tym gdy napisałeś:
Igloopol1978 pisze:A ci wszyscy co piszą o tym że akcja na squat jest błędem bo była nieudana.Gdyby była udana to dopiero płakalibyście nad ciężkimi ranami a może i śmiercią lewaków xd
Pomyślałem sobie że albo jesteś niedorozwinięty, albo prowokator. Jak niedorozwinięty, to nie wiele można zrobić. Ale jeśli prowokator, to dobrze by było wiedzieć, kto/co go inspiruje. Odpowiedź padła:
Igloopol1978 pisze:Zawsze głosowałem na JKM jeśli RN pójdzie do wyborów to oczywiście na niego nie zagłosuję.
I Ty nazywasz mnie trolem? :o :D :-)
Igloopol1978 pisze:Skoro wstydzisz się przyznać jaką ekipę reprezentujesz to utwierdza mnie to w przekonaniu o którym napisałem wyżej
Napisałem Ci jaką ekipę reprezentuję. Skoro o takiej nie słyszałeś, to znaczy że nie jesteś dość kumaty i na dzień dzisiejszy nie jesteś wtajemniczony.
Igloopol1978 pisze:Do tego mam jedno podstawowe pytanie.
Byłeś na Marszu czy wiedzę czerpiesz z TV ?
Mam info telefoniczne. Ale pewne ;)

diablos
Posty: 57
Rejestracja: 13.02.2010, 10:35

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: diablos » 14.11.2013, 20:20

Igloopol1978 pisze:

Kod: Zaznacz cały

Kontrolowałeś moje posty więc wskaż, gdzie ja napisałem że PiS to prawica? :o
PiS to jedyna licząca się póki co partia opozycyjna. Stąd jego zdanie jest ważne. Gdy byli przeciw, znacznie trudniej byłoby PO uchwalić takie zmiany. A tak może klepną przez aklamację.
To było akurat do użytkownika diablos
No to nie trafiles, napisalem oraz inne prawicowe partie, a mialem na mysli takie jak. Nowa Prawica,Prawica,PPN,NOP it'd.
Ruch Narodowy jest na chwile obecna jedyna sensowna i w miare realna w kontekscie dostania sie do sejmu partia z prawicy bodajze od czasow LPR
Wypadaloby sprobowac i nie spierdolic tego,bo jak widac w przeciwnym razie mimo wkurwienia ludzi,Warszawiacy nie potrafia odwolac Gronkiewiczowej w referendum... A chyba ostatnie wybory do sejmu pokazaly,ze pomimo jednosci kibicowskiej i przeroznych akcji jak Tuskobus nie potrafilismy zatrzymac Pinokia w ponownym dojsciu do wladzy.
~Fortune favors the brave~

diablos
Posty: 57
Rejestracja: 13.02.2010, 10:35

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: diablos » 14.11.2013, 20:21

Przepraszam,przyszla partia bo na ta chwile jeszcze oficjalnie nie sa.
~Fortune favors the brave~

SiaraMan
Posty: 196
Rejestracja: 17.09.2010, 11:07

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: SiaraMan » 14.11.2013, 20:23

Te rozmowy tutaj są bezproduktywne. Pewne ustalenia powinny zapaść na płaszczyźnie przedstawicieli poszczególnych grup kibicowskich. Jedynie porozumienie w takiej formie może zagwarantować, że w przyszłym roku nie będzie latających w kominach małolatów czy napinania się jak Cracovia pod PKiN czy Widzew na dworcu Warszawa Śródmieście.
Co do pretensji kierowanych w stronę Straży MN to ich kompletnie nie rozumiem. Przecież wiadome było, że ma to być grupa porządkowa, która ew. może w przyszłości wyewoluować do pewnej formacji mogącej przeprowadzać innego rodzaju akcję. Nie byli oni powołani do tego, żeby pomagać w żaden sposób rozkręcać zadymy, a po to by im przeciwdziałać w możliwie najmniej inwazyjny sposób. W moim przekonaniu udało im się to całkiem zgrabnie. Jako osoba, która zawodowo zajmuje się szkoleniem młodych ludzi do podobnych celów chylę czoła przed organizatorami.
"Faszyzm nie przejdzie", krzyknął antyfaszysta po czym bohatersko schował się za policją.
Obrazek

adi138
Posty: 94
Rejestracja: 11.09.2009, 18:34

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: adi138 » 14.11.2013, 20:27

Polecam poszukać gdzieś na necie wczorajszego (13.11.2013) odcinka "Nie ma żartów" ze Superstacji.

Jakiś profesor z Torunia świetnie jechał po prowadzącej, która wiadomo jak była nastawiona i do czego próbowała sprowadzic rozmowe.

Wrzuciłbym nagranie ale jakos nie moge znaleźć, moze ktos znajdzie albo nagrywał to niech wrzuci.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: isis » 14.11.2013, 20:31

tMK. pisze:
Po warszawskim Marszu Niepodległości i demonstracjach narodowców w innych miastach użytkownicy Facebooka masowo zgłaszali administratorom strony prawicowych organizacji zaangażowanych w demonstrację. Powód? Propagowanie nienawiści, dyskryminacja ze względu na pochodzenie i orientację seksualną. Są już pierwsze efekty.
Jeszcze we wtorek administratorzy Facebooka usunęli stronę "Płoń tęczo, płoń". Tam narodowcy i kibole cieszyli się ze spalenia instalacji Julity Wójcik "Tęcza" na warszawskim pl. Zbawiciela. Tęcza jest też międzynarodowym symbolem mniejszości LGBTQ.

W środę z Facebooka znikła strona "Narodowe Odrodzenie Polski - NOP" - jednego z organizatorów demonstracji we Wrocławiu. Osoby, które zgłosiły stronę administratorom, otrzymały informację o usunięciu profilu NOP.

Zachęceni tym internauci założyli profil "Wielkie sprzątanie FB. Stop mowie nienawiści, faszyzmowi i agresji", który do środowego popołudnie polubiło 1,9 tys. osób. Tam instruują się, jak zgłaszać strony administratorom, wyszukują profile propagujące nienawiść i faszyzm. W opisie strony czytamy: "Co każdy z nas może realnie zrobić, by wpłynąć na zahamowanie tego zjawiska w Polsce? Przynajmniej razem możemy zahamować to zjawisko na FB".

Autorzy profilu "Wielkie sprzątanie..." piszą o sobie: - "Nawoływanie do przemocy, agresja także słowna oraz skrajna nietolerancja - winny rodzić naszą reakcję. Łączy nas TYLKO, a zarazem AŻ, ten jeden cel. Działamy dyskretnie i spokojnie. Konsekwentnie. Prosimy o merytoryczne i poważne propozycje, sugestie i pytania. Bądźmy silni jednością i mądrzy wspólnym, a zdrowym rozsądkiem".
Hahahahahaha ....Macie swoje pesbooki.

slonecznazks
Posty: 133
Rejestracja: 29.04.2012, 13:34

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: slonecznazks » 14.11.2013, 20:39

https://www.facebook.com/wieksze.sprzatanie?fref=ts

Już jest odpowiedź na 'tamto' sprzątanie. Chyba wiadomo co należy robić, jeśli ktoś ma konto.

diablos
Posty: 57
Rejestracja: 13.02.2010, 10:35

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: diablos » 14.11.2013, 21:10

adi138 pisze:Polecam poszukać gdzieś na necie wczorajszego (13.11.2013) odcinka "Nie ma żartów" ze Superstacji.

Jakiś profesor z Torunia świetnie jechał po prowadzącej, która wiadomo jak była nastawiona i do czego próbowała sprowadzic rozmowe.

Wrzuciłbym nagranie ale jakos nie moge znaleźć, moze ktos znajdzie albo nagrywał to niech wrzuci.
Prof.Zybertowicz konkretnie,rzeczowo do pionu postawil pseudodziennikarke Michalik. Nagranie dostepne na ipla.pl
~Fortune favors the brave~

Łódź 1910
Posty: 97
Rejestracja: 10.11.2013, 11:37

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Łódź 1910 » 14.11.2013, 21:40

bialalodz pisze:Niektórym to się już do końca w głowach popierdoliło i nie chodzi tutaj o tęczę czy ambasadę, tylko o szukanie za wszelką cenę zadymy, zastanówcie się co jest dla Was ważniejsze zadyma czy Ojczyzna.
W mediach poszedł przekaz, 90% ludzi łyknie to, że RN to awanturnicy, chuligani i tylko niosą ze sobą rozpierdol co roku. RN dzięki temu nigdy nie dojdzie do władzy czytaj nigdy nie będzie lepiej w tym kraju, PO, SLD, Palikot bedą do usranej smierci niszczyc ten kraj, mlodzi ludzie dalej beda spierdalac z tego kraju. Takim zachowaniem dokładacie cegiełkę, żeby w tym kraju nic się nie zmienialo.
nie siej paniki...hehehehe
LUDZIE HONORU

Spierdalaj88
Posty: 1293
Rejestracja: 20.09.2009, 10:56

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Spierdalaj88 » 14.11.2013, 21:47

jestem ciekaw ile osób tutaj napierdalających na wydarzenia z tegorocznego marszu prowadzi pracę u podstaw przez cały rok, żeby było nam wszystkim lepiej, a nie tylko wrzuca na fejsa patriotyczne piosenki i się lansuje na wielkiego patriotę bo 11 pojechał do WWA. Było minęło, po c*** pisać sto razy o rozjebanej strażnicy przy ambasadzie czy ataku na squat. Moim zdaniem marsz był najbardziej spokojny porównując do innych na przestrzeni lat. Chciałbym zobaczyć kogoś kto zwraca uwagę w realu komuś najebanemu czy dymiącemu na marszu, nie na kibice net.
NARODOWE SIŁY ZBROJNE NSZ
NAPIERDALAM PROJEKTY GRAFICZNE - PW

Fedelta
Posty: 261
Rejestracja: 13.07.2009, 11:17

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Fedelta » 14.11.2013, 21:56

adi138 pisze:Polecam poszukać gdzieś na necie wczorajszego (13.11.2013) odcinka "Nie ma żartów" ze Superstacji.

Jakiś profesor z Torunia świetnie jechał po prowadzącej, która wiadomo jak była nastawiona i do czego próbowała sprowadzic rozmowe.

Wrzuciłbym nagranie ale jakos nie moge znaleźć, moze ktos znajdzie albo nagrywał to niech wrzuci.
Dokładnie. Bardzo dobry występ Zybertowicza.
[link]
Obrazek
ODZIEŻ DLA KIBICÓW:
[link]

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: strona-praska » 14.11.2013, 22:29

Kibole podzieleni po Marszu Niepodległości: "Miał być zupełny spokój. To nie mecz. Rozrabiali debile"

Atak na ambasadę rosyjską był bez sensu, ludzie atakujący ją to "ćwoki" i "skończeni debile", którzy powinni zostać surowo ukarani. Atak na squat - niepotrzebny. Policja - nie robiła problemów. A w ogóle świętowanie niepodległości nie polega na bieganiu z koktajlami Mołotowa i robieniu zadymy. Kto wyraża tak wyważone opinie? Kibice wypowiadający się na największym kibicowskim forum.
Ludzie wypowiadający się na stronie Forum.kibice.net (największe forum skupiające sympatyków niemal wszystkich drużyn piłkarskich w Polsce) mocno podzielili się w ocenie wydarzeń 11 listopada. Wielu kibicom nie podoba się, że Marsz Niepodległości zdominowała grupka zadymiarzy, którzy spalili tęczę i zaatakowali ambasadę rosyjską.

"Prowokacja? To chore"

"Czytając temat, widać, że chodziło o to, żeby się pobawić, pokrzyczeć, nachlać, podymić i lansować się barwami i wpisami typu 'Gnojownik Kurzeszyn'. Wszystko OK, tylko nie podpinajcie się pod jakieś wzniosłe idee, które większość uczestników miała chyba tam, gdzie słońce nie dochodzi" - pisze jeden z komentujących ("Żurek").


A inny, podpisujący się jako tom_aszw, dodaje:

"Kibole znów dali d***, rzucając brukiem, racami w co popadnie... Zero szacunku dla organizatora marszu za trud, który włożyli w jego organizację. Policja nie robiła problemów, to kibole zaczęli robić problemy, bo źle im było bez ingerencji psów. Nie macie pojęcia za grosz, o co chodzi w świętowaniu Dnia Niepodległości. Zachowanie większej liczby 'patriotów', najczęściej pijanych, można skwitować tak: ,d***, d***, narodowa d***'...".

Kto inny pisze o "trzech ćwokach zatrzymanych za atak na polską ambasadę w Moskwie": "Mam nadzieję, że ich bracia bliźniacy w głupocie, skończeni debile, co atakowali ambasadę rosyjską, też będą zatrzymani i surowo ukarani".

Prowokacja policji?

"Szukanie prowokacji we wszystkim też staje się jakąś chorą paranoją" - napisał jeden z forumowiczów i nie było to zdanie odosobnione.

"Marsz to nie miejsce na zadymę"

Kto sądzi, że w ten sposób wyrażają opinie starsi panowie chodzący na mecze z wnukami, jest w błędzie.

Użytkownik ABC_1935 pisze: "Zawsze będę za awanturami na ulicy albo na meczach, ale nie (...) na Marszu Niepodległości. I to bez żadnego celu czy prowokacji, gdzie gra się toczy o wiele większą stawkę. A straty wizerunkowe są ogromne".

O jakich stratach mowa? "Co z tego, że zabrałem na marsz nową osobę i powiedzmy, że zyskał RN [Ruch Narodowy] jednego nowego zwolennika, jak młody wrócił do domu i matka z ojcem go prawie z domu wyrzucili po tym, co zobaczyli w TV. A wcześniej nie mieli nic przeciwko temu, by jechał. Już ludzie powoli się odwracają od wspierania marszu".

"Miał być spokój. Zupełny" - pisze inny kibic ukrywający się pod nickiem "Poli". I uzasadnia: "To jest Marsz Niepodległości, a nie kolejna okazja, żeby sobie podymić".

A najmocniej... "Jesteście idiotami. MN TO NIE MECZ!!!".

Inna opinia: "Warszawa 11 Listopada to nie jest czas i miejsce na ganianie się (...) i wyrywanie chodników".

"To nie wasz marsz"

Forumowicze wskazują: "Przychodzi na niego [Marsz] kilkadziesiąt tysięcy ludzi - cały przekrój społeczeństwa, w tym ludzie starsi, kobiety i dzieci, a przez Was są rozpędzani przez psy. Skończcie płakać o policyjnej prowokacji (...)."

Atak na ambasadę rosyjską? "Zupełnie bez sensu". Nalot na squat? "Nieprzemyślany". A w ogóle...

"Najeb...y się szczurki i zrobiły dyma, a rzucanie tymi achtungami [petardami], gdzie popadnie, woła o wyłożenie takiemu od razu z liścia. (...) Chcąc realnie coś wywalczyć, stawianie się w poprzek społeczeństwa to gorzej niż zbrodnia, to błąd".

Jednak nie to - zdaniem wielu piszących - najgłośniej wołało o pomstę do nieba.

"Największą hańbą i żenadą tegorocznego marszu było zaatakowanie straży pożarnej, jedynej służby państwowej, na którą można liczyć w każdej sytuacji. Osobom rzucającym kamieniami w strażaków życzę, aby spotkali się z nimi w sytuacji zagrożenia życia, kiedy będą potrzebowali ich pomocy..." - napisał któryś z forumowiczów.

No i staliście się gwiazdami gadzinówki z Czerskiej :)

RjK_12
Posty: 131
Rejestracja: 12.09.2009, 15:40

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: RjK_12 » 14.11.2013, 22:41

Decyzją Dyrekcji TAI i TVP INFO dzisiejsze wydanie programu "Jan Pospieszalski: Bliżej" zostaje odwołane. Jako uzasadnienie tej decyzji Dyrekcja podaje konieczność emisji specjalnego wydania Serwisu Informacyjnego poświęconego wydarzeniom w Jankowie Przygodzkim. Przepraszamy i do zobaczenia, miejmy nadzieję, za tydzień. Redakcja

PRL powraca...
CHWDP

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bunio5 » 14.11.2013, 22:55

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Igloopol1978 » 14.11.2013, 23:16

Kod: Zaznacz cały

Igloopol1978 pisze:

Zawsze głosowałem na JKM jeśli RN pójdzie do wyborów to oczywiście na niego nie zagłosuję.

I Ty nazywasz mnie trolem? :o :D :-)
Cóż literówka co widać po reszcie zdania którego już nie zacytowałeś,ale dzięki za informację sam bym nie zauważył i nie sprostował

Kończę z Tobą dyskusję ponieważ coraz bardziej schodzimy na różne offtopy a temat jest o Marszu Niepodległości 2013.Jak chcesz pogadać o zamachach stanu,albo wypisywać o infie telefonicznym itp to priv.
Swoją drogą to że niektórzy znaleźli się w gadzinówce z Czerskiej i to w roli pozytywnej to chyba znak naszych czasow. O tempora, o mores! :D

nowy_123
Posty: 17
Rejestracja: 26.09.2013, 16:09

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: nowy_123 » 14.11.2013, 23:23

strona-praska pisze:
Kibole podzieleni po Marszu Niepodległości: "Miał być zupełny spokój. To nie mecz. Rozrabiali debile"

Atak na ambasadę rosyjską był bez sensu, ludzie atakujący ją to "ćwoki" i "skończeni debile", którzy powinni zostać surowo ukarani. Atak na squat - niepotrzebny. Policja - nie robiła problemów. A w ogóle świętowanie niepodległości nie polega na bieganiu z koktajlami Mołotowa i robieniu zadymy. Kto wyraża tak wyważone opinie? Kibice wypowiadający się na największym kibicowskim forum.
Ludzie wypowiadający się na stronie Forum.kibice.net (największe forum skupiające sympatyków niemal wszystkich drużyn piłkarskich w Polsce) mocno podzielili się w ocenie wydarzeń 11 listopada. Wielu kibicom nie podoba się, że Marsz Niepodległości zdominowała grupka zadymiarzy, którzy spalili tęczę i zaatakowali ambasadę rosyjską.

"Prowokacja? To chore"

"Czytając temat, widać, że chodziło o to, żeby się pobawić, pokrzyczeć, nachlać, podymić i lansować się barwami i wpisami typu 'Gnojownik Kurzeszyn'. Wszystko OK, tylko nie podpinajcie się pod jakieś wzniosłe idee, które większość uczestników miała chyba tam, gdzie słońce nie dochodzi" - pisze jeden z komentujących ("Żurek").


A inny, podpisujący się jako tom_aszw, dodaje:

"Kibole znów dali d***, rzucając brukiem, racami w co popadnie... Zero szacunku dla organizatora marszu za trud, który włożyli w jego organizację. Policja nie robiła problemów, to kibole zaczęli robić problemy, bo źle im było bez ingerencji psów. Nie macie pojęcia za grosz, o co chodzi w świętowaniu Dnia Niepodległości. Zachowanie większej liczby 'patriotów', najczęściej pijanych, można skwitować tak: ,d***, d***, narodowa d***'...".

Kto inny pisze o "trzech ćwokach zatrzymanych za atak na polską ambasadę w Moskwie": "Mam nadzieję, że ich bracia bliźniacy w głupocie, skończeni debile, co atakowali ambasadę rosyjską, też będą zatrzymani i surowo ukarani".

Prowokacja policji?

"Szukanie prowokacji we wszystkim też staje się jakąś chorą paranoją" - napisał jeden z forumowiczów i nie było to zdanie odosobnione.

"Marsz to nie miejsce na zadymę"

Kto sądzi, że w ten sposób wyrażają opinie starsi panowie chodzący na mecze z wnukami, jest w błędzie.

Użytkownik ABC_1935 pisze: "Zawsze będę za awanturami na ulicy albo na meczach, ale nie (...) na Marszu Niepodległości. I to bez żadnego celu czy prowokacji, gdzie gra się toczy o wiele większą stawkę. A straty wizerunkowe są ogromne".

O jakich stratach mowa? "Co z tego, że zabrałem na marsz nową osobę i powiedzmy, że zyskał RN [Ruch Narodowy] jednego nowego zwolennika, jak młody wrócił do domu i matka z ojcem go prawie z domu wyrzucili po tym, co zobaczyli w TV. A wcześniej nie mieli nic przeciwko temu, by jechał. Już ludzie powoli się odwracają od wspierania marszu".

"Miał być spokój. Zupełny" - pisze inny kibic ukrywający się pod nickiem "Poli". I uzasadnia: "To jest Marsz Niepodległości, a nie kolejna okazja, żeby sobie podymić".

A najmocniej... "Jesteście idiotami. MN TO NIE MECZ!!!".

Inna opinia: "Warszawa 11 Listopada to nie jest czas i miejsce na ganianie się (...) i wyrywanie chodników".

"To nie wasz marsz"

Forumowicze wskazują: "Przychodzi na niego [Marsz] kilkadziesiąt tysięcy ludzi - cały przekrój społeczeństwa, w tym ludzie starsi, kobiety i dzieci, a przez Was są rozpędzani przez psy. Skończcie płakać o policyjnej prowokacji (...)."

Atak na ambasadę rosyjską? "Zupełnie bez sensu". Nalot na squat? "Nieprzemyślany". A w ogóle...

"Najeb...y się szczurki i zrobiły dyma, a rzucanie tymi achtungami [petardami], gdzie popadnie, woła o wyłożenie takiemu od razu z liścia. (...) Chcąc realnie coś wywalczyć, stawianie się w poprzek społeczeństwa to gorzej niż zbrodnia, to błąd".

Jednak nie to - zdaniem wielu piszących - najgłośniej wołało o pomstę do nieba.

"Największą hańbą i żenadą tegorocznego marszu było zaatakowanie straży pożarnej, jedynej służby państwowej, na którą można liczyć w każdej sytuacji. Osobom rzucającym kamieniami w strażaków życzę, aby spotkali się z nimi w sytuacji zagrożenia życia, kiedy będą potrzebowali ich pomocy..." - napisał któryś z forumowiczów.

No i staliście się gwiazdami gadzinówki z Czerskiej :)
Przecież celem tego artykułu jest po prostu skłócenie środowiska kibicowskiego, wbijają szpilki żeby nas podzielić. w gw muszą mieć niezłe ciśnienie.

wibrator
Posty: 149
Rejestracja: 12.03.2013, 19:48

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: wibrator » 14.11.2013, 23:35

przecież wiele z cytowanych postów pisały osoby zarejestrowane nie tak dawno
wcale bym się nie zdziwił gdyby pisali to ludzie z gw z myslą o zacytowaniu w artykule
zresztą sam artykuł jak zwykle gówniany i ewidentnie próbują zasiać ferment

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bunio5 » 15.11.2013, 00:36

1. A gdzie moderatorzy??? Dlaczego tych gówien nie kasowali???

2. [link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: BogHonorOjczyzna » 15.11.2013, 00:51

Bardzo ale to bardzo musi ich boleć to, że potrafimy iść ramię w ramię podczas Marszu Niepodległości mimo tak wielu animozji klubowych. Widać ewidentnie, że chcą aby to się zmieniło, niestety czeka Was kolejne rozczarowanie redaktorzyny z gw.

KumatyKum
Posty: 34
Rejestracja: 28.02.2012, 19:21

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: KumatyKum » 15.11.2013, 01:07

Polecam obejrzeć dyskusję na temat marszu, zazdroszczę studentom takich profesorów.
[link]
A skurwienie dziennikarstwa w Polsce osiągnęło już zenitu, Olejnik, Gozdyra, a tutaj kolejny kwiatek...

kolaboracja_PL
Posty: 145
Rejestracja: 28.09.2013, 22:13

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: kolaboracja_PL » 15.11.2013, 01:10

Znalezione:

[link]

Legia_girl
Posty: 245
Rejestracja: 18.11.2011, 19:12

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Legia_girl » 15.11.2013, 01:17

Zadziwiające jest to, co Wy niektórzy tutaj wypisujecie, prześcigając się w krytyce takich wydarzeń jak spalenie pedalskiej tęczy, atak lewackiego squotu czy podpalenie ruskiej budki. Doprawdy zadziwiające.

Śmieszne zarazem:-) Dziś słyszałam wypowiedzi w podobnym tonie, wypowiadane przez zadeklarowanego geja i doprawione bulwersacją połączoną z chęcią opuszczenia tego kraju, bo to nie kraj, a rasistowski skandal:-):-):-)

Zastanówcie się wy jeden z drugim, skąd ten Marsz się wziął. Na czym wyrósł. Od jakich wydarzeń rozpoczął. Dlaczego z roku na rok przybiera w siłę.

Na tegorocznym Marszu w porównaniu do 2 ostatnich nie działo się zupełnie NIC. Wy jednak jesteście już tak pochłonięci medialną prowokacją, że niedługo i raca waszym zdaniem stanie się przedmiotem niezwykle niebezpiecznym. Zdumiewające jest to, jak niezwykle łatwo łykacie tą medialną propagandę, robienie z igły widły.

Pozdrowienia dla lamusów płaczących za wozami transmisyjnymi tefałenu, za pedalską tęczą, lewakami na dachu czy ruską ambasadą:-) Jesteście siłą i miodem na usta wybiórczego gówna:-)

P.S. Zawsze mówili o nas źle. I wszystko wskazuje na to, że długo jeszcze źle mówić będą. Osobiście jestem niezwykle dumna, że mówią źle w kontekście tych 3 wydarzeń, bo każdy przeciętnie inteligentny człowiek wie, z czym się one wiązały i że w takim dniu były szczególnie wymowne i uzasadnione. TO JEST NASZ KRAJ, NASZA WOLNOŚĆ. I mamy prawo w tym dniu manifestować niechęć to tych, którzy zawsze byli i będą wrogami. Tym bardziej, że jest to jeden z naprawdę niewielu dni, gdy naprawdę mamy możliwość w dużym gronie manifestować niezadowolenie z tego, co przez cały rok nas spotyka. Niezadowolenie społeczne i sytuacja ekonomiczna czy polityczna kraju jest dla wielu osób nieakceptowalna, więc nie ośmieszajcie się twierdząc, że w tym dniu powinniśmy iść jedynie z flagą w ręku, uśmiechem na twarzy i z hasłem "Polska jest wspaniała, a my czujemy się wolnymi ludźmi" na ustach, bo do tej wolności jak na razie jest nam naprawdę daleko.

Łódź-Andrzejów
Posty: 221
Rejestracja: 18.09.2013, 18:43

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Łódź-Andrzejów » 15.11.2013, 01:39

Legia_girl pisze:
Na tegorocznym Marszu w porównaniu do 2 ostatnich nie działo się zupełnie NIC. Wy jednak jesteście już tak pochłonięci medialną prowokacją, że niedługo i raca waszym zdaniem stanie się przedmiotem niezwykle niebezpiecznym. Zdumiewające jest to, jak niezwykle łatwo łykacie tą medialną propagandę, robienie z igły widły.
Tam w podanym wyżej linku prof. Zybertowicz próbował wytłumaczyć redaktorzynie jak to jest z tymi pelikanami łykającymi medialną papkę ale jej przytłaczający umysł tego nie zrozumiał. Podobnie jest z tą resztą zaćmionych mózgów które nie potrafią myśleć samemu,logicznie tylko widzą jeden i ten sam wybrany przez osoby trzecie obraz powtarzany w kółko.

twierdza śródmieście
Posty: 81
Rejestracja: 11.11.2010, 13:42

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: twierdza śródmieście » 15.11.2013, 01:57

Moim zdaniem tam, niejednego "Kowalskiego" też cieszy że jest zadyma :)
Dlaczego Palikot wszedł do sejmu? A no dlatego że robił hałasu, a ludzie myśleli - "będą jaja, zagłosuje na niego".

BTW. moim zdaniem polowa wpisów tutaj to podstawione pismaki.
:)

zwykły chłopak
Posty: 49
Rejestracja: 08.01.2013, 03:15

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: zwykły chłopak » 15.11.2013, 02:09

ambiwertyk pisze: W każdym większym mieście działają squoty, odbywają się koncerty itd itp etc. Na ulicy też częściej spotkasz kogoś kto ma na sobie symbolikę "lewacką" niż patriotyczną. Więc o jakiej defensywie Ty piszesz?
Już ktoś się ciebie pytał z jakiej ekipy jesteś, ale nie raczyłeś odpowiedzieć. Może napisz chociaż z jakiego miasta? Jest wyjątkowo ciekawy, bo chyba jeszcze nikt w tym temacie nie zgrywał takiego mądrego pisząc równocześnie tak wiele pół-prawd oraz farmazonów.




PS parę osób pisało o PiS, że pocisnęli kibolstwo dymiące na MN - przecież to naturalne… Ruch Narodowy też pocisnął, to chyba oczywiste, że w mediach nikt nie będzie chwalić "zadymiarzy". Powiem więcej nie tylko PiS i RN cisną "chuliganów" - mało to oświadczeń stowarzyszeń kibicowskich potępiających awantury, czy nawet piro?
Ktoś inny sugerował, że jak dojdą do władzy to będę robili z nami to co PO albo i gorzej. Szczerze wątpię (choć pewności oczywiście nie mam), bo sporo wskazuje, że tak nie będzie. Przede wszystkim spójrzmy na linię konfliktu: PiS + środowiska konserwatywne i część katolickich typu Radio Maryja VS PO, Palikot, SLD, GW, TVN, itp = cała reszta mainstreamu, układu, salonu - zwał jak zwał.
- z powodu różnic ideowych ci drudzy nigdy nie będą bronić kibolstwa. No wyobrażacie sobie wyborczą krytykującą PiS za walkę z kibicami :) Albo broniącą kibiców po antysemickiej oprawie albo awanturze z "brudasami" :)

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bnm » 15.11.2013, 02:22

Tak swoją drogą, nie wiem czy zauważyliście ale pomimo tego że nie wiele się działo na marszu, to mocno dostało się rykoszetem po 11 listopada Pełowcom. W dodatku w reżimowych mediach byli dosyc mocno obsmarowywani za chociażby brak zabezpieczeń koło ambasady itd. Także są te kolejne kamyki do zapełniającej się trumienki peło.

Solonez
Posty: 135
Rejestracja: 29.04.2012, 19:58

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Solonez » 15.11.2013, 02:31

Obrazek
Rosyjscy narodowcy uważnie śledzą opór białej Europy i witają go solidaryzując się z odrodzeniem i wzrostem ducha narodowego Europejczyków, wyrażającego się także w manifestacjach i innych politycznych akcjach narodowych i ultraprawicowych takich jak „Marsz Niepodległości” w Warszawie. Ale jesteśmy zaniepokojeni antyrosyjskimi prowokacjami, które miały miejsce podczas „Marszu Niepodległości” w dniu 11 listopada. Ubolewamy, że Polacy, do tej pory, traktują nas jak wrogów i łączą Rosjan z komunistami a Rosję ze Związkiem Sowieckim. Narodowcy w Rosji walczą dzisiaj o utworzenie rosyjskiego państwa narodowego a Rosjanie nie dążą do podbicia Polski albo kogokolwiek innego. Wprost przeciwnie, my mamy dzisiaj wspólnych wrogów, a jest to syjonistyczny i islamski globalizm. Dążą one do ujarzmienia naszych narodów, do zniszczenia tradycyjnych kulturalnych i religijnych wartości i zasiedlenia naszych krajów azjatyckimi emigrantami. Te siły chcą zderzyć nas wzajemnie i zniszczyć najsilniejsze i najtwardsze słowiańskie warownie chrześcijaństwa, katolicką Polskę i prawosławną Rosję. Dlatego wzywamy polskich narodowców do zapomnienia o historycznych sprzecznościach i starych konfliktach, do rezygnacji z antyrosyjskiej i rusofobicznej retoryki i pomyśleniu o wspólnej współpracy i walce o wspólne cele. Na manifestacji rosyjskich narodowców w Moskwie 4 listopada, polscy działacze już wystąpili z hasłami rosyjsko-polskiej przyjaźni.
Źródło:

[link]

[link]

ABC1935

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: ABC1935 » 15.11.2013, 07:52

strona-praska pisze:
Użytkownik ABC_1935 pisze: "Zawsze będę za awanturami na ulicy albo na meczach, ale nie (...) na Marszu Niepodległości. I to bez żadnego celu czy prowokacji, gdzie gra się toczy o wiele większą stawkę. A straty wizerunkowe są ogromne

No i staliście się gwiazdami gadzinówki z Czerskiej :)
Półmózgi z Czerskiej zacytowaliście mój post ale nie moje słowa! Jeśli chcecie robić ze mnie gwiazdę to proszę wkleić właściwe (czytaj moje) wypowiedzi. Pozdrawiam gorąco ABC1935.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Ósmy Pasażer » 15.11.2013, 08:13

ambiwertyk
Oczywiście, że odróżniam. I myślę że całkiem nieźle. Wyrazić nastrój można każdego dnia. W dniach takich świąt jak 11.11 należałoby zachować się poważnie. Poza tęczą, to żadna z tych akcji nie zakończyła się sukcesem. Squot jak stał tak stoi. A za budkę pokłony w kierunku wiadomym.
Zachowywać się poważne? Przecież to radosne i wesołe świeto, ponoć.
Czy każde wyrażanie nastrojów społecznych kończy się sukcesem? Czy może zadymy lewackich antyglobalistów powodują że biedni stają się bogaci?
Skoroś taki strateg i logistyk to proponuje abyś zgłosił się do koordynowania następnego Marszu. Tylko żebyś dat przyjścia do pracy nie pomylił , my świętujemy 11 a nie 9. ;)
Napisz zatem co chciałeś wyrazić swoim tekstem. Bo 10-lecia temu (dajmy na to w PRL) takie marsze były zakazane. W okresie międzywojennym, też były trochę inne realia. Weź np pod uwagę, że w pewnym momencie doszło do rozwiązania ONR.
Realia zawsze są inne. Chciałem nieśmiało zwrócić uwagę że różego rodzaju ekscesy i awantury były o wiele wcześniej i z punktu widzenia społeczno-historycznego to nic nadzwyczajnego.
Ok. Nie dawno w Wwa chciano odwołać HGW. Zabrakło ludzi.
Frekwencja na marszach to jedno. Ale trzeba myśleć też o tym aby frekwencja odpowiednich osób w dniu wyborów była jak najwyższa.
Akurat standardy demokratyczne mam w okolicach ujścia kiszki stolcowej i wcale mi nie zależy na frekwencji :)
Piszesz z punktu widzenia "zadymiarza" ;)
Nie zmienia to jednak faktu, że oni są i działają.
Czyli zostaje skarżenie się policji że "ci źli robią sobie koncert", tak jak wy, przepraszam, oni to robią. Dziękuję ale nie.
Nie napisałeś jak często spotykasz ludzi w koszulkach patriotycznych ;)
A to też jak trafić w totka.
Aha, ja też pamiętam akcje z lat 90. Wtedy rzeczywiście inaczej to wszystko wyglądało ;-)
W sezoniem letnim chyba byłeś na długich wakacjach skoro nie zauważyłeś dość dużej ilości mniej lub bardziej wyszukanych wzorów patriotycznych.
Skoro pamiętasz to masz porównianie.

mariuszstalowa
Posty: 137
Rejestracja: 30.03.2010, 16:08

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: mariuszstalowa » 15.11.2013, 09:43

Prosze obejrzec od 30 min- mysle ,ze Cejrowski dokladnie zobrazowal jacy powinni byc patrioci - niszczac przytym redaktora http://www.youtube.com/watch?v=L0Dr0rWwm78

maystero
Posty: 266
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: maystero » 15.11.2013, 09:45

Chciałem w tą intrygująca dyspute wtracic tylko jedna uwage...

Jesli ktos mysli ze ze Ruch Narodowy ma szanse dostac sie do Sejmu to na takie dictum moge zareagowac tylko w jeden sposob -->> :D
Zwykli ludzie boja sie zbyt mocnych skretów w lewo czy prawo a brac kibicowska to ledwie ulamek wyborczego elektoratu.


Takze proponuje zejsc niektorym na ziemie.

croppekkk
Posty: 763
Rejestracja: 26.02.2007, 21:27

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: croppekkk » 15.11.2013, 10:01

Fedelta pisze:
adi138 pisze:Polecam poszukać gdzieś na necie wczorajszego (13.11.2013) odcinka "Nie ma żartów" ze Superstacji.

Jakiś profesor z Torunia świetnie jechał po prowadzącej, która wiadomo jak była nastawiona i do czego próbowała sprowadzic rozmowe.

Wrzuciłbym nagranie ale jakos nie moge znaleźć, moze ktos znajdzie albo nagrywał to niech wrzuci.
Dokładnie. Bardzo dobry występ Zybertowicza.
[link]
Jest to nagranie na jutube?

diablos
Posty: 57
Rejestracja: 13.02.2010, 10:35

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: diablos » 15.11.2013, 10:53

maystero pisze:Chciałem w tą intrygująca dyspute wtracic tylko jedna uwage...

Jesli ktos mysli ze ze Ruch Narodowy ma szanse dostac sie do Sejmu to na takie dictum moge zareagowac tylko w jeden sposob -->> :D
Zwykli ludzie boja sie zbyt mocnych skretów w lewo czy prawo a brac kibicowska to ledwie ulamek wyborczego elektoratu.


Takze proponuje zejsc niektorym na ziemie.
Pamietasz LPR? Takie same spiewki byly w mediach,ze partia w okolicach 1% poparcia,a potem nie mogli przezyc jak to sie stalo. Przegrali kolejne bo oddali PiS elektorat.
Przestac powielac te same brednie robiacych sondaze na zamowienie.
~Fortune favors the brave~

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: bunio5 » 15.11.2013, 11:06

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

@C@b
Posty: 106
Rejestracja: 04.11.2013, 12:24

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: @C@b » 15.11.2013, 11:25

Rafał Ziemkiewicz - "Plusy dodatnie plusy ujemne" (m.in. Winnicki)
http://www.youtube.com/watch?v=ykth10G8q5s

Autonom
Posty: 127
Rejestracja: 22.01.2012, 15:35

Re: Marsz Niepodległości 2013

Post autor: Autonom » 15.11.2013, 12:12

Bez kompromisów i zbędnego pier***enia

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CfUqbXSnNKE[/youtube]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dzekus, genom1, kadoo, umulung, Xsexx i 483 gości