4-6 MAJ - KOMENTARZE

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Zablokowany
tomo

Post autor: tomo » 08.05.2007, 18:50

A Radomiak to nie ustawia się w lasach z powodu uczulenia na pyłki czy jak?



jersey
Posty: 88
Rejestracja: 06.03.2007, 11:59

Post autor: jersey » 08.05.2007, 18:53

Tygrys- nie zapedzaj sie tak....

komi
Posty: 213
Rejestracja: 07.03.2007, 16:03

Post autor: komi » 08.05.2007, 18:56

ich sprawa

Łukasz
Posty: 28
Rejestracja: 18.03.2007, 23:04

Post autor: Łukasz » 08.05.2007, 19:02

nordic pisze:ku***,nie wytrzymalem!

Kolego LYSY!!:

Od nas NIKT nie lezal, po lewej stronie hali dostaliscie baty, bo z tego co zauwazylem to zaliczyliscie 3 lub 4 K.O. wiec tam jest wasza porazka.Na remis uwazam starcie "po srodku" tj. miedzy obiektami.Tam walczyla garstka ale tez nikt nie padl na beton 8) Spiecie trwalo dobre 1-2 minuty,po czym za plecami na syrenach wjezdzaja radiolki i lodowka.Kazdy sie zrywa m.in. wasi, (nie pisz tylko o jednym czlowieku lgarzu!, bo bylo ich wiecej, kilku kulejacych od Was przygarniamy po czym wracaja na stadion-nie dojezdzamy ich) bo nikt nie ma ochoty byc zawinietym.

To bylo raz!
A dwa: w momencie spiecia bije sie 25 osob z Arki (jaki sklad byl sami wiecie, stad taka duma Was rozpiera 8) ) ,a te 49 o ktorych piszesz to bylo kolo godz.11:00 (przypomne ze spiecie ma miejsce kolo 10:20-10:30)w trakcie rozpoczecia meczu,bo sie buce pospozniali na zbiorke.

Jestem sam ciekaw tych Waszych filmikow.
Czekam na privie i w kazdym miejscu i czasie w Gdyni.
Jedno jest pewne: nie potraktujemy nastepnych mini-derbow juz tak ulgowo (niestety mlodziez nie spisala sie na miare naszych oczekiwan)

A do reszty Polski:
bez podniety..no chyba ze lubicie fantastyke i s-fiction korespondenta TMK-a :D )

I na koniec kilka rodzynkow z relacji:

"Ponoć Arki było 49 sztuk"-tylu naliczyslimy gdy spoznialscy sie pojawili o 11.00

"Bitka jest ostra choć krótka, Arka ogólnie obita"- szczegolnie ze od nas kazdy pozostal na nogach, a od Was wystapily K.O. :lol: To co z tymi od Was ktorzy polamani zaplatali sie w nasze szeregi? Noo ludzie...sami sobie przeczycie i farmazon w Polske idzie-w tym jestescie dobrzy 8)

"Dzwonił do mnie hool Arki przedstawiając mi ich wersję. Nie zgadzam się z nią."- no ba! :lol:

A wiec na koniec cos ode mnie: Wasza glowna ekipa vs nasi mlodziezowcy=Wasza porazka, ze wskazaniem na remis pomiedzy budynkami.I to nie podlega dyskusji! Howg!
Co Ty piszesz, ze 4 z Bałtyku mialo Ko w walce po lewej stronie hali jak starcie był tylko miedzy budynkami.
Łukasz Jaworzno!

RTS-SIWY
Posty: 12
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: RTS-SIWY » 08.05.2007, 19:03

WHITE-RED pisze:Po pierwsze Gratulacje dla Baltyku za obicie arki :D :D

Po drugie kolezka "stone island" sam musisz byc jebniet... skoro piszesz bzdury o sypniewskim Kazdy ma prawo robic co chce , a jak byly pilkarz chuligan ci nie odpowiada to moze sam zadzialaj :lol: plus dla sypka :D

Trzymam kciuki za Bałtyk.......
zmień dilera bo cie oszukuje
a tu coś na ochłonięcie dla ciebie :wink:
[link]
WOJOWNIKÓW DWÓCH WIDZEW & RUCH

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 08.05.2007, 19:19

Górnik Łęczna był ostatnio w Łodzi na Widzewie, a jak mieli jechać do Poznania to sie tłumaczyli kłopotami po Górnik-Pogoń. W Gdyni też chyba nie byli.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Post autor: jebaka_ » 08.05.2007, 19:22

Wnuczek Jadzi pisze:
jebaka_ pisze:Wyluzuj się trochę. Koleś podał info zaczepne, ale prawdziwe.
Niektórzy przesadzają z tymi sugestiami co do banów dla innych.
P.S. Gieksy osobiście nie lubię, ale ta ostatnia oprawa(przynajmniej na fotach) wyszła im zajebiście. Szkoda, że nie macie lepszego stadionu, bo efekt byłby zdecydowanie lepszy.
Pzdr
Chyba masz problemy z interpretowaniem słowa pisanego.
Nie napisałem ze to info nieprawdziwe tylko ze jedno do drugiego ma tyle co piernik do wiatraka i jak kazdy bedzie po kazdej podanej liczbie szukal odpowiednika w nizsze nizszej (a takiego zawsze znajdzie) to sie tu zrobi burdel jeszcze wiekszy niz jest.

P.S. PH1964 Albo "godosz" albo "mowisz" zdecyduj sie bo nawet ja mimo ze gorol jestem to widze ze ta twoja "godka" jest taka jakas na siłe i strasznie smiesznie sie ją czyta :lol:
chyba przemóżdżyłeś z tym tekstem. generalnie w takie dyskusje się nie wdaję, ale widzę, że niezły z ciebie sapnik, więc mam tylko do ciebie małą sugestię: odpierdol się.
pzdr

Savi AG
Posty: 22
Rejestracja: 02.03.2007, 11:07
Lokalizacja: Arka Gdynia

Post autor: Savi AG » 08.05.2007, 19:33

fcb pisze:Górnik Łęczna był ostatnio w Łodzi na Widzewie, a jak mieli jechać do Poznania to sie tłumaczyli kłopotami po Górnik-Pogoń. W Gdyni też chyba nie byli.

Nie byli ani tu ani tu i już chyba nigdy nie przyjadą :lol:


Obym się mylił...
M.Z.K.S. ARKA GDYNIA

Heniek
Posty: 77
Rejestracja: 28.04.2007, 18:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Heniek » 08.05.2007, 19:34

[

zmień dilera bo cie oszukuje
a tu coś na ochłonięcie dla ciebie :wink:
[link][/quote]

Nie no Sypek pełen respekt, rzuć tą wódke w pizdu i śmigaj na siłownie. Jeszcze bedą z ciebie ludzie :D

nordic
Posty: 28
Rejestracja: 09.03.2007, 18:04

Post autor: nordic » 08.05.2007, 19:49

Łukasz pisze: Co Ty piszesz, ze 4 z Bałtyku mialo Ko w walce po lewej stronie hali jak starcie był tylko miedzy budynkami.

Otoz nie bylo.Zapytaj sie kolegow :lol:

dąbrowa1980
Posty: 5
Rejestracja: 08.05.2007, 19:46
Lokalizacja: gdynia

Post autor: dąbrowa1980 » 08.05.2007, 20:02

Do wypowiedzi: nornic
Podkreślam nornic!!!

Czasem jak czytam niektóre wypowiedzi to zastanawia mnie trzy rzeczy:

1: skąd się bierzecie
2: skąd masz niusy
3. czemu tak słabo czytasz


„Nawet na 10 lat więzienia może zostać skazany chuligan, który zaatakował policjanta ręcznym miotaczem gazu na placu obok stadionu Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do zdarzenia doszło tuż przed niedzielnym meczem piłki nożnej o mistrzostwo IV ligi pomiędzy drużynami Arka II Gdynia - Bałtyk.
Na placu obok stadionu GOSiR przy ul. Olimpijskiej, zgromadziło się tuż przed meczem po kilkudziesięciu pseudokibiców obu drużyn ubranych w barwy klubowe. Zaczęły się przepychanki pomiędzy nimi i wyzwiska. W każdej chwili mogło dojść do regularnej bójki. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować sympatyków gdyńskich klubów. W pewnym momencie ubrany w barwy Bałtyku 25- letni Marcin W., mieszkaniec Zieleniewa (woj. kujawsko - pomorskie) zamiast dowodu osobistego wyjął ręczny miotacz gazu i zaatakował nim policjanta. Próbował go też uderzyć i kopnąć.
Funkcjonariusz miał mocno podrażnione oczy oraz zatoki nosowe informuje Donata Kozieniec, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji.- Konieczne było udzielenie mu pomocy lekarskiej. Napastnik uciekł chwilę po ataku. Po meczu napadnięty rozpoznał agresywnego kibica, kiedy ten przechodził przez bramę stadionu. Natychmiast został on zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Sprawca w trakcie zajścia był pod wpływem narkotyków.
Teraz agresywnym sympatykiem Bałtyku Gdynia zajmie się sąd. Za czynną napaść na funkcjonariusza policji grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.”


Znam chłopaka…szacunek za akcje!!!!!!!!!!

Trzymaj się ziomek po drugiej stronie muru!!!!!!!!

Fakt dym był ok. na gołe łapy , to precedens w naszych starciach z Arka…..

OBY TAK DALEJ !!!

A Łysy…chmmm ja go znam wielu go zna a reszta Go ocenia.

Haim
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 7
Rejestracja: 28.04.2007, 13:16

Post autor: Haim » 08.05.2007, 20:02


dąbrowa1980
Posty: 5
Rejestracja: 08.05.2007, 19:46
Lokalizacja: gdynia

Post autor: dąbrowa1980 » 08.05.2007, 20:05

sorki wkradł sie błąd literowy....

nordic

dąbrowa1980
Posty: 5
Rejestracja: 08.05.2007, 19:46
Lokalizacja: gdynia

Post autor: dąbrowa1980 » 08.05.2007, 20:09

Do wypowiedzi: nordic
Podkreślam nordic!!!

Czasem jak czytam niektóre wypowiedzi to zastanawia mnie trzy rzeczy:

1: skąd się bierzecie
2: skąd masz niusy
3. czemu tak słabo czytasz


„Nawet na 10 lat więzienia może zostać skazany chuligan, który zaatakował policjanta ręcznym miotaczem gazu na placu obok stadionu Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do zdarzenia doszło tuż przed niedzielnym meczem piłki nożnej o mistrzostwo IV ligi pomiędzy drużynami Arka II Gdynia - Bałtyk.
Na placu obok stadionu GOSiR przy ul. Olimpijskiej, zgromadziło się tuż przed meczem po kilkudziesięciu pseudokibiców obu drużyn ubranych w barwy klubowe. Zaczęły się przepychanki pomiędzy nimi i wyzwiska. W każdej chwili mogło dojść do regularnej bójki. Funkcjonariusze postanowili wylegitymować sympatyków gdyńskich klubów. W pewnym momencie ubrany w barwy Bałtyku 25- letni Marcin W., mieszkaniec Zieleniewa (woj. kujawsko - pomorskie) zamiast dowodu osobistego wyjął ręczny miotacz gazu i zaatakował nim policjanta. Próbował go też uderzyć i kopnąć.
Funkcjonariusz miał mocno podrażnione oczy oraz zatoki nosowe informuje Donata Kozieniec, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji.- Konieczne było udzielenie mu pomocy lekarskiej. Napastnik uciekł chwilę po ataku. Po meczu napadnięty rozpoznał agresywnego kibica, kiedy ten przechodził przez bramę stadionu. Natychmiast został on zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Sprawca w trakcie zajścia był pod wpływem narkotyków.
Teraz agresywnym sympatykiem Bałtyku Gdynia zajmie się sąd. Za czynną napaść na funkcjonariusza policji grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.”


Znam chłopaka…szacunek za akcje!!!!!!!!!!

Trzymaj się ziomek po drugiej stronie muru!!!!!!!!

Fakt dym był ok. na gołe łapy , to precedens w naszych starciach z Arka…..

OBY TAK DALEJ !!!

A Łysy…chmmm ja go znam wielu go zna a reszta Go ocenia.

Trele Morele
Posty: 129
Rejestracja: 07.03.2007, 19:31
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Trele Morele » 08.05.2007, 20:53

tomo pisze:A Radomiak to nie ustawia się w lasach z powodu uczulenia na pyłki czy jak?
Tak.
Pozatym niechcemy niszczyc przyrody.
Latem beda kleszcze wiec tez sie niebedziemy w lasach ustawiac.Jesien i zima tez odpada bo bedzie mokro zimno :lol: :lol:
The doom of a nation can be averted only by a storm of flowing passion,but only those who are passionate themselves can arouse passion in others

Haim
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 7
Rejestracja: 28.04.2007, 13:16

Post autor: Haim » 08.05.2007, 21:09

Paffendorf - Lalala girl

tomo

Post autor: tomo » 08.05.2007, 21:36

Trele Morele pisze:
tomo pisze:A Radomiak to nie ustawia się w lasach z powodu uczulenia na pyłki czy jak?
Tak.
Pozatym niechcemy niszczyc przyrody.
Latem beda kleszcze wiec tez sie niebedziemy w lasach ustawiac.Jesien i zima tez odpada bo bedzie mokro zimno :lol: :lol:
Trele Morele mam nadzieje , że nie odebrałeś mojego pytania jako napinke?! :D Jakoś w waszych relacjach o tych lasach tak często , że unikacie itp, to nie wytrzymałem i się zapytałem czemu :D

Pzdr

nordic
Posty: 28
Rejestracja: 09.03.2007, 18:04

Post autor: nordic » 08.05.2007, 21:41

Do "dabrowa1980"

elegancko podkresliles relacje jakiegos pismaka,ktorego napewno nie bylo w trakcie tego,co sam opisal.Pewnie oparl sie na kronice milicyjnej z tego weekendu.Twoje zapytanie z pkt.1 i 3 pozostawie bez odpowiedzi lecz z komentarzem "slaba prowokacja" 8)

Twoj nick wskazuje wiek i miejsce zamieszkania pewnej dzielnicy Gdyni wiec moze bysmy sie ustawili i poagadali o tym i owym,co? 8) (patrz pkt.2 Twych pytan/zastanowien)
czekam na priv

rafallo89
Posty: 12
Rejestracja: 06.05.2007, 11:22

Post autor: rafallo89 » 08.05.2007, 21:46

co do Radomiaka ...lepiej sie z nimi nie ustawiać po lasach bo czasem im sie coś pomiesza z liczbami heh...

kass
Posty: 16
Rejestracja: 08.05.2007, 18:20

Post autor: kass » 08.05.2007, 21:59

maik5 pisze:bardzo fajna polemika, dotyczaca Katowic i Warszawy
a teraz fakty:
1) ilosc kibicow zalezy od źrodła podania:
-Gks podaje: Legia 7tys. Gks 7tys.
-w tvn i w GW podali ze na Legii 10tys.,Gks nie podali,wiec nie wiemy czy bylo 5tys czy 7tys
-od kilkku lat na Legii podaja maks.11tys.,poniewaz MO zabronila wiecej

5)Warszawa nigdy nie miała 2mln mieszkańców a liczna 1,7mln tez jest mało prawdopodobna! po drugie duza czesc to napływowcy, którzy albo sa w Warszawie tylko w tygodniu i wracaja w weekendy do domow(stad m.in.duzo f-c warszawa!!!) albo zostaja ale nie kibicują
Głupia ta polemika, i wygląda na usprawiedliwianie mieszkańców stolicy
mimo to dołączę do dyskusji i nieco doprecyzuję te fakty:

Ad.1 90minut.pl [wg mnie liczby widzów podają dosyć rzetelnie]
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin 6 maja, 14:30 (8.000)
Na ostatnim meczu poprzedniego sezonu (z Wisłą Kraków) było 14 tys. osób, może nawet więcej; nawet w tym sezonie były mecze gdzie było więcej niż 11k kibiców.

Ad.5 Liczba mieszkańców Warszawy (2006)
- liczba ludności - 1 700 500
- aglomeracja - 2 870 000 (połowa moich znajomych z pracy dojeżdża z przedmieść, bo w samym mieście ciężko o rozsądną cenę za mieszkanie)
Dodam, że to jest liczba osób zameldowanych, studenci i tzw. 'ludność napływowa' nie melduje się, póki nie musi (stąd m.in. akcja PO "głosuj bez meldunku" przed ostatnimi wyborami)

Jednym słowem: deszcz, nie deszcz (nieważne, bo to nie pierwszy raz w tym sezonie) to i tak wstyd, że na mecze na Łazienkowską przychodzi mniej więcej tyle samo ludzi co na... żeby już nie wspominać tej GieKSy - powiedzmy na Lechię w 6-cio krotnie mniejszym Gdańsku, czy Jagę w 8-razy mniejszym Białymstoku.

Commando Mocher
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 23
Rejestracja: 27.02.2007, 20:11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Post autor: Commando Mocher » 08.05.2007, 22:06

Brawo Bałtyk! Czas wyjść z cienia ...
Poszło w Polskę (niezależnie od komentarzy)
(L)

coci_1
Posty: 67
Rejestracja: 26.02.2007, 22:26

Post autor: coci_1 » 08.05.2007, 22:30

....z cienia?Jakiego cienia?Zawsze tluklismy rywala tylko nikt w Polsce nam nie wierzyl,ale teraz mamy porobione filmiki i fotki-hehe :wink:
Pozdro

dąbrowa1980
Posty: 5
Rejestracja: 08.05.2007, 19:46
Lokalizacja: gdynia

Post autor: dąbrowa1980 » 08.05.2007, 22:38

"(...) "slaba prowokacja"

Twoj nick wskazuje wiek i miejsce zamieszkania pewnej dzielnicy Gdyni wiec moze bysmy sie ustawili i poagadali o tym i owym,co? (patrz pkt.2 Twych pytan/zastanowien)
czekam na priv"


.....Amen!!

Fan_Gwardii
Posty: 334
Rejestracja: 26.02.2007, 23:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Fan_Gwardii » 08.05.2007, 22:40

coci_1 pisze:....z cienia?Jakiego cienia?Zawsze tluklismy rywala tylko nikt w Polsce nam nie wierzyl,ale teraz mamy porobione filmiki i fotki-hehe :wink:
Pozdro
... to pokaz te filmiki?
Obrazek

encore
Posty: 214
Rejestracja: 18.03.2007, 16:22

Post autor: encore » 08.05.2007, 22:46

fcb pisze:Górnik Łęczna był ostatnio w Łodzi na Widzewie, a jak mieli jechać do Poznania to sie tłumaczyli kłopotami po Górnik-Pogoń. W Gdyni też chyba nie byli.
Po pierwsze w jakiej ilości byli w Łodzi? 66 osób na jeden z najbliższych wyjazdów. Sam chyba przyznasz że coś nie tak musi się dziać w ekipie jeśli jedzie taka liczba.
Po drugie nie porównuj Poznania czy Gdyni do Łodzi. To jest ponad dwa razy taka droga. Kibice Górnika z tego co pamiętam, chyba tylko trzy razy byli tak daleko w 1 lidze(Poznań, Szczecin i Wodzisław Śl.). Mogę się mylić.

dąbrowa1980
Posty: 5
Rejestracja: 08.05.2007, 19:46
Lokalizacja: gdynia

Post autor: dąbrowa1980 » 08.05.2007, 22:47

"(...) "slaba prowokacja" (...)


(...) PS3.Wielce szanowny czarny c*** wAM w dupe za niezamazanie twarzy na fotkach i wrzucenie tego na net!
Teraz Wy sie staniecie gwiazdami cyberprzestrzeni,macie to jak w banku! "


....Amen!!!

szyderca
ban
Posty: 78
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31
Lokalizacja: pochodzi małpa?

Post autor: szyderca » 08.05.2007, 23:16

Commando Mocher pisze:Brawo Bałtyk! Czas wyjść z cienia ...
Poszło w Polskę (niezależnie od komentarzy)
A co? Bałtyk wygrał?:)

Trele Morele
Posty: 129
Rejestracja: 07.03.2007, 19:31
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Trele Morele » 08.05.2007, 23:31

rafallo89 pisze:co do Radomiaka ...lepiej sie z nimi nie ustawiać po lasach bo czasem im sie coś pomiesza z liczbami heh...
lepiej to Ty sie zajmij soba heh.

tomo.Jakie czesto??Nieprzypominam sobie zebysmy czesto unikali lasow :lol: jesli juz t z powodo w ktore przedstawilem powyzej :wink:

Polemika dotyczaca lasow wydaje mi sie zbedna/niewspominajac o niektorych dennych komentarzach/
Jedni wola lasy a My wolimy stadion.Co w tym dziwnego??
Dwadziescia lat sie kibice napieprzali po glowach na stadionach i ulicach i bylo dobrze.Teraz sie niekorym welbach popierdzielilo ze trzeba w lesie.
Gówno trzeba :lol: :lol:
The doom of a nation can be averted only by a storm of flowing passion,but only those who are passionate themselves can arouse passion in others

chojny widzew
Posty: 128
Rejestracja: 23.04.2007, 10:52
Lokalizacja: Łódź Chojny

Post autor: chojny widzew » 08.05.2007, 23:31

Niezależnie czy Bałtyk wygrał czy nie sam fakt postawienia się Arce czy wręcz rozpoczęcia awantury i poprowadzenia wyrównanej walki zasługuje na pochwałe (oceniam zdarzenie z przebiegu relacji). I tu mam pytanie do kumatych Arkowców. Na zdjęciach wasz skład wyglądał mocno przeciętnie. Wizualnie zdecydowanie lepiej się Bałtyk prezentował choć wiadomo ze pozory czsem mylą. Czy to obecnie Wasz najlepszy skłąd jaki możecie wystawić czy po prostu głoówna ekipa nie brała udziału w walce ??? Pytam bo wiem że porozpadała wam się troche ekipa po Grabiszyńskiej

powisle
Posty: 24
Rejestracja: 28.04.2007, 05:04
Lokalizacja: zielone płuca stolicy

Post autor: powisle » 08.05.2007, 23:41

kass pisze:
maik5 pisze:bardzo fajna polemika, dotyczaca Katowic i Warszawy
a teraz fakty:
1) ilosc kibicow zalezy od źrodła podania:
-Gks podaje: Legia 7tys. Gks 7tys.
-w tvn i w GW podali ze na Legii 10tys.,Gks nie podali,wiec nie wiemy czy bylo 5tys czy 7tys
-od kilkku lat na Legii podaja maks.11tys.,poniewaz MO zabronila wiecej

5)Warszawa nigdy nie miała 2mln mieszkańców a liczna 1,7mln tez jest mało prawdopodobna! po drugie duza czesc to napływowcy, którzy albo sa w Warszawie tylko w tygodniu i wracaja w weekendy do domow(stad m.in.duzo f-c warszawa!!!) albo zostaja ale nie kibicują
Głupia ta polemika, i wygląda na usprawiedliwianie mieszkańców stolicy
mimo to dołączę do dyskusji i nieco doprecyzuję te fakty:

Ad.1 90minut.pl [wg mnie liczby widzów podają dosyć rzetelnie]
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin 6 maja, 14:30 (8.000)
Na ostatnim meczu poprzedniego sezonu (z Wisłą Kraków) było 14 tys. osób, może nawet więcej; nawet w tym sezonie były mecze gdzie było więcej niż 11k kibiców.

Ad.5 Liczba mieszkańców Warszawy (2006)
- liczba ludności - 1 700 500
- aglomeracja - 2 870 000 (połowa moich znajomych z pracy dojeżdża z przedmieść, bo w samym mieście ciężko o rozsądną cenę za mieszkanie)
Dodam, że to jest liczba osób zameldowanych, studenci i tzw. 'ludność napływowa' nie melduje się, póki nie musi (stąd m.in. akcja PO "głosuj bez meldunku" przed ostatnimi wyborami)

Jednym słowem: deszcz, nie deszcz (nieważne, bo to nie pierwszy raz w tym sezonie) to i tak wstyd, że na mecze na Łazienkowską przychodzi mniej więcej tyle samo ludzi co na... żeby już nie wspominać tej GieKSy - powiedzmy na Lechię w 6-cio krotnie mniejszym Gdańsku, czy Jagę w 8-razy mniejszym Białymstoku.
normalnie myslalem ze przemilcze te debilne komentarze no ale juz nie wyrabiam :?
jakby przyszło 30 tysiecy piknikow to byscie wszyscy byli zadowoleni? co to ma w ogole do rzeczy ile osob sie pojawia na meczach u siebie - dla mnie moze przyjsc i 5 tysiecy i tez bedzie gitara bo prawdziwa siłe pokazuje sie na wyjazdach a te pokazalismy tydzien temu w Krakowie, jutro powtorzymy w Łecznej a o Poznan tez sie nie martwcie :wink:
smieszy mnie porownywanie nas go Gieksy, Polonii (łoł totalny) - kazdy miał swoj czas w ekstraklasie i jakos pamietam dobrze z ostatniej wizyty na bukowej ze ledwo sie w 3 tysiace zebraliscie wiec troche wiecej pokory zycze bo na jedna runde to sie kazdy moze spiac jak jest "atmosfera" na mecze (przykłady Szczecina,Kielc,Krakowa i wielu innych miast).
ja naprawde wole jak na mecz przyjdzie 5 tysiecy normalnego towarzystwa niz 13 tysiecy z czego polowa to nie wie po co sie na meczu pojawiła (co nas pewnie czeka juz niedlugo na meczu z RTSem) dlatego proponuje wszystkim zeby sobie darowali porownywanie frekwencji bo to rownie glupia dyskusja jak "kto od kogo skserował skserowana z zachodu piosenke" :wink:
gwałcic, rabowac - Warszawa musi panowac!!

Rudeboys72
Posty: 48
Rejestracja: 28.02.2007, 21:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Rudeboys72 » 09.05.2007, 02:08

ja pierdolę,ludzie z jakiej choinki się pourywaliście?Czy na szacunek zasługuje ekipa na którą przyjdzie cały stadion?Na mnie taka Barca,Real,czy Man Utd.nie robią żadnego wrażenia,co z tego,ze stadion jest w c*** nabity,jak przyjedzie kilkusetosobowa ekipa gości i to ich będzie słychać na stadionie a nie dziesiątki tysięcy gospodarzy...już o tym kiedyś pisałem,ilość nie zawsze ma przełożenie na jakość...co do Gieksy to byłem na Bukowej i poza prawie pełnym Blaszokiem cieniutko u nich było z kibicami,pomimo tego(pomijając akustykę Blaszoka)pamiętam,że wokalnie b.fajnie się zaprezentowali,pewnie,że fajnie jak na stadion przychodzi dużo wiary ale niestety przychodzi ona tylko wtedy,jak np.na Łazienkowskiej grają ekipy z górnej półki, inna sprawa,że to właśnie b.często Ci "przypadkowi kibice"potrafią rozjebać cały doping(vide:Legia-Lech)...to chyba tyle w tym temacie....
WARSZAWIACY z krwi i kości,cała Polska nam zazdrości.

tomo

Post autor: tomo » 09.05.2007, 06:58

Trele Morele pisze:
tomo.Jakie czesto??Nieprzypominam sobie zebysmy czesto unikali lasow :lol: jesli juz t z powodo w ktore przedstawilem powyzej :wink:

Polemika dotyczaca lasow wydaje mi sie zbedna/niewspominajac o niektorych dennych komentarzach/
Jedni wola lasy a My wolimy stadion.Co w tym dziwnego??
Dwadziescia lat sie kibice napieprzali po glowach na stadionach i ulicach i bylo dobrze.Teraz sie niekorym welbach popierdzielilo ze trzeba w lesie.
Gówno trzeba :lol: :lol:
A jednak..odebrałeś to jako napinke.. :roll: Pisane jest w każdej relacji z meczu R-O więc sobie zażartowałem..

A co do Twojego tłumaczenia.Jak się ma słabą ekipe sportową to się lasów unika..W sumie logiczne..

Lepiej czasem przemilczeć pewne sprawy , niz pisać takie brednie..

:roll:



Z mojej strony EOT

rafallo89
Posty: 12
Rejestracja: 06.05.2007, 11:22

Post autor: rafallo89 » 09.05.2007, 09:04

Trele Morele....co do do lania na stadionach, Radomiak jednak i lasy czasem lubi :) ....ale ty pewnych rzeczy zapewne nie wiesz i nie wiesz co sie dzieje w ekipie...ale to już zostawiam tobie...bez napinki...już nie odp na twoje posty.. .pozdro

honolu
Posty: 15
Rejestracja: 03.04.2007, 21:28

Post autor: honolu » 09.05.2007, 09:19

Jesli wiecie więcej od Trele Morele, to niema sensu dalej dyskutować.

Bez odbioru

KdS
Posty: 28
Rejestracja: 26.02.2007, 20:48

Post autor: KdS » 09.05.2007, 09:25

chojny widzew pisze:Niezależnie czy Bałtyk wygrał czy nie sam fakt postawienia się Arce czy wręcz rozpoczęcia awantury i poprowadzenia wyrównanej walki zasługuje na pochwałe (oceniam zdarzenie z przebiegu relacji). I tu mam pytanie do kumatych Arkowców. Na zdjęciach wasz skład wyglądał mocno przeciętnie. Wizualnie zdecydowanie lepiej się Bałtyk prezentował choć wiadomo ze pozory czsem mylą. Czy to obecnie Wasz najlepszy skłąd jaki możecie wystawić czy po prostu głoówna ekipa nie brała udziału w walce ??? Pytam bo wiem że porozpadała wam się troche ekipa po Grabiszyńskiej
Chyba wizualnie pomyliłeś ekipy.
Tylko Arka Gdynia | Rumska Kohorta

SKR_Arka_Gdynia
Posty: 6
Rejestracja: 07.05.2007, 20:15

Post autor: SKR_Arka_Gdynia » 09.05.2007, 09:32

coci_1 pisze:....z cienia?Jakiego cienia?Zawsze tluklismy rywala tylko nikt w Polsce nam nie wierzyl,ale teraz mamy porobione filmiki i fotki-hehe :wink:
Pozdro
Człowieku to weź mi pokaż ten filmik :/ ja mam bez kitu dosyć juz tych waszych rewelacji. za 2 dni bedzie ze sie w ogole nie postawilismy tylko spier*** przed wami. i co Ty mowisz o tych zdjeciach ? 3 foty na których gówno widać ze starcia. żal was czytać juz

coci_1
Posty: 67
Rejestracja: 26.02.2007, 22:26

Post autor: coci_1 » 09.05.2007, 13:20

....ale beka :lol: .Nikt nie zalapal.Filmikow oczywiscie nie ma,nie ma juz nawet artykulu "o victorii"p.Lysego na forum Baltyku.
Pozdro
...i ARKA GDYNIA!

szyderca
ban
Posty: 78
Rejestracja: 03.03.2007, 18:31
Lokalizacja: pochodzi małpa?

Post autor: szyderca » 09.05.2007, 13:23

jakbyśmy chcieli pisać o każdej awanti z Wisłą K., to trza byłoby uruchomić nowe forum. Powiem tak:generalizujemy:P, raz na wozie...raz pod wozem:)

KALMAR
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 17
Rejestracja: 02.03.2007, 21:28
Lokalizacja: Polska

Post autor: KALMAR » 09.05.2007, 15:50

tomo pisze:
Trele Morele pisze:
tomo.Jakie czesto??Nieprzypominam sobie zebysmy czesto unikali lasow :lol: jesli juz t z powodo w ktore przedstawilem powyzej :wink:

Polemika dotyczaca lasow wydaje mi sie zbedna/niewspominajac o niektorych dennych komentarzach/
Jedni wola lasy a My wolimy stadion.Co w tym dziwnego??
Dwadziescia lat sie kibice napieprzali po glowach na stadionach i ulicach i bylo dobrze.Teraz sie niekorym welbach popierdzielilo ze trzeba w lesie.
Gówno trzeba :lol: :lol:
A jednak..odebrałeś to jako napinke.. :roll: Pisane jest w każdej relacji z meczu R-O więc sobie zażartowałem..

A co do Twojego tłumaczenia.Jak się ma słabą ekipe sportową to się lasów unika..W sumie logiczne..

Lepiej czasem przemilczeć pewne sprawy , niz pisać takie brednie..

:roll:



Z mojej strony EOT
Ekipa Radomiaka (oczywiście ta sportowa "starsza"), niejednego by zaskoczyła !
A to że lasy czsem lubią to odpowiednie osoby i to z konkretnych ekip wiedzą !
Bez odbioru 8)
Neutralny

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, banach3, Bugi2017, davidtychy, KSGKSW, KsGWlkp., Manuel, Mistek, Orzech, Udenhout88, Vapel i 187 gości