Komentarze-9-12 marca!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
minona
Posty: 69
Rejestracja: 21.08.2016, 19:47

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: minona » 13.03.2018, 00:16

Niewiele można sie tu doczytac.Dla osób tak samo zirytowanych jak ja daje cynk gdzie mozna przeczytac cos ciekawego.

KKS Kalisz-Bałtyk Gdynia -relacja Bałtyku

Miłej lektury,a reszta niech sie nauczy,ze to nie miejsce na dyskusje tylko krótkie relacje dla tych co lubią o tym poczytac.

[link]



zgadnijkto
Posty: 50
Rejestracja: 04.05.2016, 20:41

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: zgadnijkto » 13.03.2018, 01:09

Ja p*******... ku*** czy zawsze musi byc taka gowno-burza ? Nic nie powinno byc puszczane w neta w dzisiejszych czasach. Zadne grille grzybobranie czy inne wymysly. Chcą to idą nie to nie nie wazne kto wygral wazne jest to ze podjeli rekawice. Zakonczcue temat bo przez takie cis potem sa problemy YBH'01
BHBD

Maciąg
Posty: 77
Rejestracja: 05.08.2017, 18:17

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Maciąg » 13.03.2018, 01:23

minona pisze:
13.03.2018, 00:16
Niewiele można sie tu doczytac.Dla osób tak samo zirytowanych jak ja daje cynk gdzie mozna przeczytac cos ciekawego.

KKS Kalisz-Bałtyk Gdynia -relacja Bałtyku

Miłej lektury,a reszta niech sie nauczy,ze to nie miejsce na dyskusje tylko krótkie relacje dla tych co lubią o tym poczytac.

[link]
Bałtyk w relacji podaje 4 bratanków z Węgier.Dlaczego jasno nie napisza że był Ferencvaros?Może dlatego że wieksze liczby wegrów bywaja na Śląsku wrocław?

Mich22
Posty: 96
Rejestracja: 11.03.2018, 02:49

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Mich22 » 13.03.2018, 02:14

Bardzo fajny mecz w Kaliszu, KKS elegancko konkretny młyn, ale bardzo pozytywnie zaskoczył też Bałtyk. Ponad 100 osób z oprawą na wyjeździe ekipy której podobno nie ma robi wrażenie !!

Bard_Adam
Posty: 17
Rejestracja: 28.09.2016, 11:47

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Bard_Adam » 13.03.2018, 05:26

Niedoszukiwałbym się tu drugiego dna. Bałtyk nigdy nie zerwał kontaktów z FTC z tego co mi wiadomo. 5 lat temy rozpoczął się u nich długi konflikt. Z tego co mówili musieli pokładać swoje wewnętrzne tematy żeby móc mieć z kimś zgody. Dziś po konflikcie nie ma śladu a ci odpowiedzialni za ferment zostali pogonieni. Więcej na tym forum się nie dowiecie.

Bałtyk od roku działa solidnie jak na swoje warunki z ekstraklasowymi rywalami na tym smaym terenie będąc wiecznie na 4 poziomie rozgrywek.

Tak lubię Bałtyk więc piszę subiektywnie. Znam wielu porządnych chłopaków z Bałtyku tak więc piszę info potwierdzone. Oni tu nie piszą.

Ferencavarosu ze Śląskiem na Legii nie było wcale więcej. Śląsk i Bałtyk nie mają problemu, że Fradi trzymają z oboma ekipami. W ogóle Śląsk i Bałtyk to nie jest rzadna kosa. Spotykali się na turniejach nawet Śląsk ich zaprosił na turniej dawno temu. Chyba nigdy nie było antypatii a ze względu na starych skinów to raczej było spoko z obu stron.

Myślę, że temat wyczerpany, flagi FTC powiesili aż dwie więc nie muszą pisać, że był to Ferencvaros.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Bączyński » 13.03.2018, 08:33

Ciekawe jest to co piszesz,ale to jednak Bałtyk zakończył zgodę z Fradi po czym napisali,że to przez ich kontakty ze Śląskiem.Kolejna sprawa,że poza wizytą Węgrów na meczu z Lechem w 2014 w około 40 osób,turnieju w 2015 we Wrocławiu i turnieju na Węgrzech,wizyty są raczej śladowe (kilkuosobowe).

Bard_Adam
Posty: 17
Rejestracja: 28.09.2016, 11:47

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Bard_Adam » 13.03.2018, 13:12

Że ci sie chciało parówko rejestrować żeby farmazon puścić i fapać pudygwana z radości hehe

Ludzie Charakterni? to jakieś nowe hasło?

Ekipa Kategorii C została rozwiązana ale ty parówo o tym nie wiesz. Założyciel Kategorii widziany był w Warszawie na kadrze z resztą Bałtyku. Ale tego też wiedzieć nie możesz klawiaturowy wojowniku. Bałtyk nigdzie się na forach nie udziela, nawet u siebie przestali pisać. Ty wracaj na trojmiasto.pl sam ze sobą dyskusje prowadzić farfoclu.

pilnik
Posty: 18
Rejestracja: 29.10.2015, 13:50

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: pilnik » 13.03.2018, 13:17

[youtube][/youtube]
Bard_Adam pisze:
13.03.2018, 13:12
Że ci sie chciało parówko rejestrować żeby farmazon puścić i fapać pudygwana z radości hehe

Ludzie Charakterni? to jakieś nowe hasło?

Ekipa Kategorii C została rozwiązana ale ty parówo o tym nie wiesz. Założyciel Kategorii widziany był w Warszawie na kadrze z resztą Bałtyku. Ale tego też wiedzieć nie możesz klawiaturowy wojowniku. Bałtyk nigdzie się na forach nie udziela, nawet u siebie przestali pisać. Ty wracaj na trojmiasto.pl sam ze sobą dyskusje prowadzić farfoclu.
Mowisz ze ich znasz ale nie wspomnisz o tym ze teraz nie stanowia zadnej sily. To ze jezdza to fakt ale glownie starsze roczniki a mlodych brak. Sami przyznaja o tym u siebie na forum i S.P. Lysy tez o tym pisal jasno i bez farmazonow. Zostali sami starsi kibice bez zadnej sily H.

Egon1983
Posty: 352
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Egon1983 » 13.03.2018, 15:40

pilnik pisze:
13.03.2018, 13:17
[youtube][/youtube]
Bard_Adam pisze:
13.03.2018, 13:12
Że ci sie chciało parówko rejestrować żeby farmazon puścić i fapać pudygwana z radości hehe

Ludzie Charakterni? to jakieś nowe hasło?

Ekipa Kategorii C została rozwiązana ale ty parówo o tym nie wiesz. Założyciel Kategorii widziany był w Warszawie na kadrze z resztą Bałtyku. Ale tego też wiedzieć nie możesz klawiaturowy wojowniku. Bałtyk nigdzie się na forach nie udziela, nawet u siebie przestali pisać. Ty wracaj na trojmiasto.pl sam ze sobą dyskusje prowadzić farfoclu.
Mowisz ze ich znasz ale nie wspomnisz o tym ze teraz nie stanowia zadnej sily. To ze jezdza to fakt ale glownie starsze roczniki a mlodych brak. Sami przyznaja o tym u siebie na forum i S.P. Lysy tez o tym pisal jasno i bez farmazonow. Zostali sami starsi kibice bez zadnej sily H.
Co nie zmienia faktu, ze jak trzeba będzie to wyjdą do walki wszyscy a nie jak teraz banda wyselekcjonowanych szczurków która po trzech treningach walk ulicznych i w bluzach po starszym rodzeństwie gra wirażki i charakterniaków... Brawo Bałtyk.

Kwachu
Posty: 1
Rejestracja: 04.06.2016, 13:19

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Kwachu » 13.03.2018, 15:53

info z TMK pisze:
12.03.2018, 18:15
W jakich liczbach i jaki czas sparingu Unia Tarnów vs Orlęta Radzyń Podlaski?
10 vs 10 czas ok 1:10

SP11
Posty: 50
Rejestracja: 19.10.2015, 16:17

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: SP11 » 13.03.2018, 17:15

Kwachu pisze:
13.03.2018, 15:53
info z TMK pisze:
12.03.2018, 18:15
W jakich liczbach i jaki czas sparingu Unia Tarnów vs Orlęta Radzyń Podlaski?
10 vs 10 czas ok 1:10
Dla ścisłości spring młodymi składami.

HrabiaMC
Posty: 2
Rejestracja: 13.03.2018, 08:53

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: HrabiaMC » 13.03.2018, 18:07

Bard_Adam pisze:
13.03.2018, 13:12
Że ci sie chciało parówko rejestrować żeby farmazon puścić i fapać pudygwana z radości hehe

Ludzie Charakterni? to jakieś nowe hasło?

Ekipa Kategorii C została rozwiązana ale ty parówo o tym nie wiesz. Założyciel Kategorii widziany był w Warszawie na kadrze z resztą Bałtyku. Ale tego też wiedzieć nie możesz klawiaturowy wojowniku. Bałtyk nigdzie się na forach nie udziela, nawet u siebie przestali pisać. Ty wracaj na trojmiasto.pl sam ze sobą dyskusje prowadzić farfoclu.
Rozwiązana ciekawe przez kogo?Poprostu nie jeżdżą bo nie tolerują frajerstwa.
I tak zalogowałem się specjalnie, żebym mógł prostować między innymi Twoje farmazony typu "poukładać wewnętrzne sprawy",które nie zostały nigdy poukładane.I konflikt nie rozpoczął się 5 lat temu tylko wcześniej.Wiec widać ,że nie jesteś z Bałtyku , a jak jesteś to reprezentujesz "ekipę" z trybun stadionu Rugby.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: info z TMK » 13.03.2018, 18:16

SP11 pisze:
13.03.2018, 17:15
Kwachu pisze:
13.03.2018, 15:53
info z TMK pisze:
12.03.2018, 18:15
W jakich liczbach i jaki czas sparingu Unia Tarnów vs Orlęta Radzyń Podlaski?
10 vs 10 czas ok 1:10
Dla ścisłości spring młodymi składami.
Dzięki panowie za normalne odpowiedzi. Jak widać można.

Kilim
Posty: 1
Rejestracja: 23.01.2017, 14:06

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Kilim » 13.03.2018, 19:25

Korona Kielce w weekend potknęła się o Petrę??

stachuzrdg
Posty: 266
Rejestracja: 25.03.2013, 07:34

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: stachuzrdg » 13.03.2018, 19:55

Kilim pisze:
13.03.2018, 19:25
Korona Kielce w weekend potknęła się o Petrę??
Tak, przegrali 2-0 bramki Damian Byrtek i Giorgi Merebaszwili
:twisted:

KKS1
Posty: 34
Rejestracja: 14.12.2014, 16:27

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: KKS1 » 13.03.2018, 21:11

[link]

Gornik czy Ruch?

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: optymistasks » 13.03.2018, 21:32

Sprawa z ekipą Bałtyku jest taka:
W roku 2003 pozbawieni i godni pożałowania kibice drugiego klubu z Gdyni pocięli nas nożami w pamiętnej akcji, kiedy to na gołe łapy zaczęli obrywać. Jednak od tego czasu wiele się w Bałtyku posypało - wielu się przestraszyło, a kilku zachowało całkiem niefajnie. To że drugi klub z Gdyni i jego tępi kibice zachowują się bez honoru, to nie usprawiedliwia równie słabego zachowania z naszej strony.
A więc chronologia: 2003 - 2004: wielu odchodzi, koniec pewnej epoki. Nasze wyjazdy - nawet w 5 osób - i trzaskanie się ze wszystkimi odeszły do historii.
Za to pojawił się nowy styl, że tak powiem: zamiatanie pod dywan, oraz pójście na ilość; w związku z tym ( tak mniej więcej od roku 2005 - 2006 - za sprawą pewnego osobnika ) przyszli do ekipy ludzie nic nie mający wspólnego z jakimkolwiek rozeznaniem kibicowskim. Tak, tzw konflikt u nas wtedy się zaczął, nie "5 lat temu", jak pisze jakiś anonim.
Od tego czasu wszystkie próby postawienia spraw do pionu niestety spełzały na niczym, a z czasem wynaturzona grupka sympatyków, których sprowadził, powiedzmy "rabin", poczęła się legalnie tytułować ekipą Bałtyku i tak jest do dziś.
Dziś nikt tam już nie pamięta o dawnych, honorowych czasach Bałtyku, a na mecze - tak jak na ten w Kaliszu - jeżdżą ludzie skompromitowani ( widzę co najmniej dwóch na zdjęciu z sektora ), byli policjanci, oraz gros ludzi nawet z piknikowaniem nic nie mających wspólnego.
Kategoria C posiada nadal większość flag Bałtyku...i to wszystko co posiada, gdyż żadnej innej aktywności nie ma i pewnie już nie będzie. Fakt, winą naszej grupy ludzi, tych powiedzmy, którzy się ze wstydliwymi nowymi porządkami nie zgodziło, jest niemoc - nie udało się nam wyrzucić skompromitowanych, na pysk ze stadionu. To nas wyrzucono. Smutne...
ale nie zmienia to faktu że obecna pseudo grupka słabych moralnie ludzi, nie może być nazywana ekipą Bałtyku; skoro reszta Polski sobie chce, niech ich nazywa i największymi chuliganami, czy kim tam jeszcze - prawda jest wstydliwa, bolesna, ale prawda.
Ja do durnych ludzi nie mam pretensji, nawet za to że mnie od lat wyzywają od wszystkich najgorszych i wymyślają historyjki typu pedofil, jadł gówno, narkoman i co tam jeszcze...
Pretensje mam do siebie i naszej grupy, żeśmy nie dali rady stawić czoła tej degeneracji...
Wielki zarzut mam do "rabina" ( tym bardziej że nie przeprosił i słowa nie powiedział skruchy ), za to że sprowadził na Bałtyk złodziejaszków i pozerów bez połowy mózgu.
Ruch kibicowski na Bałtyku może odżyć, ale tylko od zera - nic wspólnego z tymi co jeżdżą teraz mieć to nie może.
Kto napisał tego posta...? No chyba wiecie...

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: HanysRSL » 13.03.2018, 22:55

KKS1 pisze:
13.03.2018, 21:11
[link]

Gornik czy Ruch?
Na Pogoń same pikole chodzą.

Kraina Pomarańczy
Posty: 7
Rejestracja: 04.09.2017, 23:08

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Kraina Pomarańczy » 13.03.2018, 23:09

@optymistasks

Z tego co piszesz wynika, ze Bałtyk wpadł w kryzys w 2003, czyli mnie więcej wtedy kiedy Arka (po Oporowskiej). Arka pomimo problemów Was wtedy tak regularnie gnębiła czy to konflikt wewnętrzny na Bałtyku spowodował Wasz upadek? Mógłbyś to dokładniej opisać? Po drugie chyba było wiele okresów w ostatnich 10 latach gdy Bałtyk miał bardzo słaby młyn - pomimo tego Wasza grupa nie potrafiła odzyskać władzy na SKSie. Dlaczego? Po trzecie piszesz, ze ludzi którzy od kilkunastu lat są na kibolskim szlaku jako Bałtyk nie można nazywać ekipa - ilu spośród 100 obecnych w Kaliszu jest skompromitowanych? I jak na konflikt / prawdziwość obecnej ekipy zapatrywali sie oldskule np ŚP. Łysy czy Wasze zgody? Konflikt wewnętrzny w tak małej ekipie jak Wasza to często gwóźdź do trumny

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Darcos » 13.03.2018, 23:58

Baltyk charakterna ekipa moze tak bylo z 10 lat temu .Pojechanie raz do roku dobra liczba na wyjazd nie robi z Kadlubow ekipy z charakterem a tolerowanie bylych funkcjonariuszy (zreszta jak byli jeszcze w czynej sluzbie to tez jezdzili)bujajacych sie na wyjazdy to jak mozna nazwac ? Podawanie miejsca zbiorki na wyjazd do Kalisza na ostania chwile tez jest charakterne czy moze jednak oznacza cos innego ?

matador88
Posty: 205
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: matador88 » 14.03.2018, 00:21

Ja lubię mówić o faktach, a fakty są takie, że Bałtyk jedzie na wcale nie najbliższy wyjazd do Kalisza w 100 osób. Nieźle się przy tym prezentując. Jakaś grupa dinozaurów (oczywiście oddając im szacunek) przestaje mieć kontrolę nad niewielką ekipą Bałtyku co świadczy tylko o tej grupie. Jak osłabła na przestrzeni lat, jak brak było następnych pokoleń i świeżej krwi. Wygląda tak, że teraz te dinozaury plują na obecnych, oczerniają ich, mędrkują zza kalwiatur, a przecież finalnie chodzi chyba o klub - BAŁTYK GDYNIA. Jak dinozaury tak się czują "bardziej Bałtykiem od Bałtyku" to niech założą swój klub i zaczną na niego chodzić. Jeśli nie, skończcie sentymentalne pierdolenie ludzi pełnych niemocy. Już widzę jak taka np Lublinianka jedzie tyle kilosów w 100 (a Lublin do Gdyni wdzięczny przyklad). Wypada więc docenić wyjazd Kadłubów i życzyć im (i nam wszystkim) takich eskapad więcej, bo to jest wartość dodana dla całej sceny.
PS. Darcoś bardziej "charakterni" tak zbiórki ogłaszają ;)

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Gedania Gdansk » 14.03.2018, 03:32

optymistasks pisze:
13.03.2018, 21:32
Sprawa z ekipą Bałtyku jest taka:
W roku 2003 pozbawieni i godni pożałowania kibice drugiego klubu z Gdyni pocięli nas nożami w pamiętnej akcji, kiedy to na gołe łapy zaczęli obrywać. Jednak od tego czasu wiele się w Bałtyku posypało - wielu się przestraszyło, a kilku zachowało całkiem niefajnie. To że drugi klub z Gdyni i jego tępi kibice zachowują się bez honoru, to nie usprawiedliwia równie słabego zachowania z naszej strony.
A więc chronologia: 2003 - 2004: wielu odchodzi, koniec pewnej epoki. Nasze wyjazdy - nawet w 5 osób - i trzaskanie się ze wszystkimi odeszły do historii.
Za to pojawił się nowy styl, że tak powiem: zamiatanie pod dywan, oraz pójście na ilość; w związku z tym ( tak mniej więcej od roku 2005 - 2006 - za sprawą pewnego osobnika ) przyszli do ekipy ludzie nic nie mający wspólnego z jakimkolwiek rozeznaniem kibicowskim. Tak, tzw konflikt u nas wtedy się zaczął, nie "5 lat temu", jak pisze jakiś anonim.
Od tego czasu wszystkie próby postawienia spraw do pionu niestety spełzały na niczym, a z czasem wynaturzona grupka sympatyków, których sprowadził, powiedzmy "rabin", poczęła się legalnie tytułować ekipą Bałtyku i tak jest do dziś.
Dziś nikt tam już nie pamięta o dawnych, honorowych czasach Bałtyku, a na mecze - tak jak na ten w Kaliszu - jeżdżą ludzie skompromitowani ( widzę co najmniej dwóch na zdjęciu z sektora ), byli policjanci, oraz gros ludzi nawet z piknikowaniem nic nie mających wspólnego.
Kategoria C posiada nadal większość flag Bałtyku...i to wszystko co posiada, gdyż żadnej innej aktywności nie ma i pewnie już nie będzie. Fakt, winą naszej grupy ludzi, tych powiedzmy, którzy się ze wstydliwymi nowymi porządkami nie zgodziło, jest niemoc - nie udało się nam wyrzucić skompromitowanych, na pysk ze stadionu. To nas wyrzucono. Smutne...
ale nie zmienia to faktu że obecna pseudo grupka słabych moralnie ludzi, nie może być nazywana ekipą Bałtyku; skoro reszta Polski sobie chce, niech ich nazywa i największymi chuliganami, czy kim tam jeszcze - prawda jest wstydliwa, bolesna, ale prawda.
Ja do durnych ludzi nie mam pretensji, nawet za to że mnie od lat wyzywają od wszystkich najgorszych i wymyślają historyjki typu pedofil, jadł gówno, narkoman i co tam jeszcze...
Pretensje mam do siebie i naszej grupy, żeśmy nie dali rady stawić czoła tej degeneracji...
Wielki zarzut mam do "rabina" ( tym bardziej że nie przeprosił i słowa nie powiedział skruchy ), za to że sprowadził na Bałtyk złodziejaszków i pozerów bez połowy mózgu.
Ruch kibicowski na Bałtyku może odżyć, ale tylko od zera - nic wspólnego z tymi co jeżdżą teraz mieć to nie może.
Kto napisał tego posta...? No chyba wiecie...
Tak jak w ''Zasadzie dynamiki Newtona'' kazdej akcji towarzyszy reakcja, lecz nalezy pamietac, ze te sily sie nie rownowaza. Chcieliscie wykorzystac wiadome wydarzenia i jak strus wyciagneliscie glowe z piasku. Frajersko atakowaliscie pojedynczych Rugbystow, gdzie wiedzieliscie, ze w Gdyni sa nietykalni, wcale nie na gole lapy kroiliscie malolatow i pojedynczych kibicow.
Akcja= Reakcja.
A obecnie jestescia banda dziwnych ludzi, mundurowi, jakis przerzut, itp

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: przeciętne IQ » 14.03.2018, 04:45

optymistasks pisze:
13.03.2018, 21:32
Kto napisał tego posta...?
Ubierz się.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: optymistasks » 14.03.2018, 08:04

Pomimo Waszych polemik sytuacja na Bałtyku niestety jest taka jak ją opisałem. Role są rozpisane od lat około 15, a rozłożenie racji jest takie właśnie. Nie jest tak, jak ktoś pisze, że "dinozaury straciły władzę", bo w grupce jeżdżącej teraz są tak samo - albo bardziej - stare dziady, ale różnica jest taka że wśród nas nie ma skompromitowanych i byłych policjantów, oraz taka, że my w sytuacjach wyjazdowych, czy innych, zachowalibyśmy się inaczej...Mówiąc krótko - bilibyśmy się;
Natomiast styl bycia bez charakteru jaki prezentuje plastikowa grupka NSR jest zachowaniem takich zwykłych ciap, które jadą na wyjazd, wchodzą do klatki i wracają - jak zorganizowana wycieczka emerytów do kina.
Na NSR po prostu nie ma młodych...Dlaczego? Dlatego że swego czasu porzucone zostały zasady, a jaki chłopak z dzielnicy wbije się w ekipę która oferuje styl ciapa...?
Z kibicami drugiego klubu z Gdyni nie polemizuję, gdyż odkąd pamiętam znam ich z zachowań kompletnie pozbawionych honoru, a więc przyganiać to mogą sobie...
Łysego natomiast już nie zapytacie i go w to nie mieszajcie, aczkolwiek rok, półtora przed jego śmiercią pozerzy z NSR i jego straszyli. A zdanie jego było takie, co mam nawet jeszcze chyba gdzieś na w-app:
"Przyznasz że byłem cierpliwy i dawałem im wiele szans, czekałem kilka lat, ale teraz już koniec". Tak to nazwał mój Przyjaciel.

HrabiaMC
Posty: 2
Rejestracja: 13.03.2018, 08:53

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: HrabiaMC » 14.03.2018, 08:22

matador88 pisze:
14.03.2018, 00:21
Ja lubię mówić o faktach, a fakty są takie, że Bałtyk jedzie na wcale nie najbliższy wyjazd do Kalisza w 100 osób. Nieźle się przy tym prezentując. Jakaś grupa dinozaurów (oczywiście oddając im szacunek) przestaje mieć kontrolę nad niewielką ekipą Bałtyku co świadczy tylko o tej grupie. Jak osłabła na przestrzeni lat, jak brak było następnych pokoleń i świeżej krwi. Wygląda tak, że teraz te dinozaury plują na obecnych, oczerniają ich, mędrkują zza kalwiatur, a przecież finalnie chodzi chyba o klub - BAŁTYK GDYNIA. Jak dinozaury tak się czują "bardziej Bałtykiem od Bałtyku" to niech założą swój klub i zaczną na niego chodzić. Jeśli nie, skończcie sentymentalne pierdolenie ludzi pełnych niemocy. Już widzę jak taka np Lublinianka jedzie tyle kilosów w 100 (a Lublin do Gdyni wdzięczny przyklad). Wypada więc docenić wyjazd Kadłubów i życzyć im (i nam wszystkim) takich eskapad więcej, bo to jest wartość dodana dla całej sceny.
PS. Darcoś bardziej "charakterni" tak zbiórki ogłaszają ;)

Fakty są takie, że pojechali w 100 osób w tym konfidenci! Ale Tobie to nie widocznie przeszkadza.
....i niech tam sobie jeżdżą i dalej żyją w swoim kłamstwie.Od nas nikt już nie chodzi na Bałtyk i chodzić nie będzie.Tyle w temacie.

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 14.03.2018, 09:24

HanysRSL pisze:
13.03.2018, 22:55
KKS1 pisze:
13.03.2018, 21:11
[link]

Gornik czy Ruch?
Na Pogoń same pikole chodzą.
Bardziej mozna stwierdzic ze pikole sympatyzujacy też Górnikiem...

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: LegionKing » 14.03.2018, 09:25

PapaPedro1947 pisze:
12.03.2018, 23:45
Tak ciężko nawet na logikę przemyśleć sprawy, iż Łomża pewnie była zebrana na swój wyjazd, a skoro został odwołany to za pewne ruszyli wspierać ukladowiczów na meczu z Ruchem. Tudzież również Jaga zebrana w przeddzień wyjazdu na Lecha postanowiła poszukać wrażeń i nie ma co tu kombinować dalej. Amen
Jedynych wrażeń śmieszna Jagusia to szuka w transparentach takich jak do nas o Romeo i Julii i pokazywanie gołych dup jak staliśmy pod sektorem czy ostatni wyjazd do Poznania przekreślona Legia i podpis, ten ŁKS Łomża to ma więcej jaj od nich.

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: wen33 » 14.03.2018, 11:40

Kilka osób z Korony gubi drogę pod sektor gości.
https://www.youtube.com/watch?v=KZWo1gg3vtM

BaltykOldSchool
Posty: 20
Rejestracja: 14.03.2018, 11:23

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: BaltykOldSchool » 14.03.2018, 12:19

To jest ofcjalne konto grupy kumpli, fanatyków Bałtyku zwanych czasami "ekipą". Znamy swoje miejsce w szeregu i za wielką ekipę się nie ważamy. Cieszymy się, że nam się uda pojechać w 25 osób na daleki wyjazd, a stówa to nasz ogromny sukces to prawda. Starzy?
A to chuligan musi być młody? Kibis, fanatyk czy ultras młody musi być? Stary czterdziestoparo letni typ co od 30 lat śmiga na mecze to nie fanatyk bo nie nosi oktagonu? Od starego w ryja dostać nie możesz? Masz 21 lat a typ 40 i w c*** doświadczenia a tobie wydaje się, że ćwiczysz BJJ i jesteś bogiem? Stary owszem nie będzie latał po lasach i polanach czy ustawiał się na trasach albo wjeżdżał na chaty, pod szkoły itd. Stary ma prace rodzine, i odskocznie w postaci ukochanego klubu i kumpli przy których nadal czuje się relatywnie młodo. Mamy niewielką grupę zapaleńców od lat tą samą więc niech nie dziwi średnia wieku 30-35 a są i starsi. Jest niewielka grupa młodych chociaż chielibyśmy żeby było ich więcej to na 4 ligę przy dwóch ekstraklasowych ciężko kogoś sciągnąć nowego.

Zmuszeni zostaliśmy do założenia konta chociaż niewiele to zmieni. W internetach, a wcześniej zinach, i każdej możliwej formie byliśmy zawsze oczerniani. Wylewano na nas pomyje i robiono najgorszych. Nie ma się co dziwić tak jest w miastach derbowych, a silniejszy jest głośniejszy. Ale ... Założyliśmy oficjalne konto śladem najlepszych "oświadczaczy" z Polski. Będziemy napierdalać oświadczenia a jak. Może nawet grafikę kiedyś pierdolniemy, a co?!

A póki co to - Konflikt nie jest od 2003 i goła parówo dobrze o tym wiesz bo udzielałaś sie długo potem aż bezpodstawnie (powiedz, że widziałaś papiery, a skłamiesz bo nie widziałaś, a słyszałaś, że ktoś widział) oskarżyłeś i zdradziłeś Bałtyk Gdynia. Konflikt rozpoczął się nie po pocięciu nas przez nieznanych nam dziwaków , którzy nas zaatakowali a przegrywając pobiegli do aut po tasaki i noże. Nie zostaliśmy też łbie podpisujący się Gedania pocięci za rugbystów. Za rugbystę dostał typ co rugbystę skroił w autobusie, raz! Był to frajer pogoniony z Bałtyku 20 lat temu, z Dąbrowy, zresztą jak znasz temat i prawdę a nie słyszałeś od kolegów to wiesz, że kłamiesz. Dopisywanie nam sprzętu to już tragikomedia. Pewni ludzie latali ze sprzętem po Polsce, ciężko pocięli nas i np. KKS Kalisz. Ale cięli i Lechię. Sami od kosy też stracili człowieka (który kiedyś chodził na Bałtyk, a może nie?) więc nam Gedania o przerzutkach nie pisz nic bo p*********. Kłamstwo powtórzone 1000 razy nie staje się prawdą. Goebbels was oszukał, a te metody stosujecie do wszystkich swoich wrogów ale na nas najbardziej. Nie kroiliśmy pojedyńczych typów a napadaliśmy na całe grupy, tak było z waszą flagą Arkoholicy czy może opowiedziano ci inną bajkę? Konflikt był od czasu jak jeden zarzucił coś drugiemu bo usłyszał od śledzi, a nie miał na to papierów żadnych dowodów. 4 maksimum 5 osób odbiło i użyli nazwy z flagi Kategoria C i tyle. Na Bałtyku już nie bylwali potem (raz chyba jeden porządny przyjechał pogadać. Teraz tu sobie podszczekuje goły gównojad co sra sie od wielu lat i nigdzie go nie ma poza marszem gdzie doataje po cipie od brudasów i w tv ich zagania "kto co byl i wogoóle". Poza tym powołuje sie na przyjazń z człowiekie, który przsestał go szanować za podjazdy pod żone ziomka. Prowadzi blog i pierdoli jaki jest katolicki i patriotyczny a łamie przykazania jak każdy zboczeniec. Przyklaskują im śledzie , radując się że można sobie popisać o Bałtyku ku*** jak nie funkcjonariusze i konfidenci to stare typy i może zombi? Ale wiadomo oni tak mają. Papiery dawać na tych fukcjonariuszy i konfidentów co byli w Kaliszu albo spiąć sraki jedni z drugimi bo za bezpodstawne zarzuty do wora! A jest jeszcze jeden klakier tez odjebany co sprzedawał ziomków i okradał swoich (Pogoń Lębork powiesiła transparent ... c*** ci w d***, zweryfikowany został pogoniony i teraz sieje ferment i sprzedaje byłych kumpli jak Biedronka fankfurterki i chleb w sobote wieczorem). Oni nie mają nic do gadania. Wspólnie walczą z Bałtykiem i pogonieni i śledzie razem sobie wtórują na przykład pod komentarzami na trojmiasto.pl podają się za Bałtykowców rzucając ksywami jak leci i sami sobie odpowiadają. Wiemy bo sprawdziliśmy sobie ip. i widać jak typ pod tą samą ksywą nakurwia wpisy jeden pod drugim jakby był kimś innym. No ale wiemy, że w internetach nie wygramy dlatego umówiliśmy się między sobą, a nie ma nas dużo, że nic nie piszemy nigdzie. Potem jeden z drugim od nas widzą wpisy podpisane swoimi ksywami. Bawią się k**** w najlepsze. Tyle im zostało bo na Bałtyk jeździć nie mogą. Nigdzie nie mogą, no może ich przygarną ci drudzy. Nie mogą nic zrobić to obrażaja i walczą klawiaturą. Wolimy życie od internetów, tymbardziej ze frędzle od nas z miasta walcza w internetach gdzie się da próbujac oczerniać nas od wielu lat. Dalej będą to robily wszelkie odpulone dewianty bedą na nas zawsze pisały no a w internecie sie ich połamac nie da. Znaleść też ich sie nie da bo jak się do nich jedzie to tylnimi drzwiami spierdalają i kitraja sie przez godzony po parkach. Dla nas koniec tematu. Nie bedziemy wiecej sie z maćkiem z klanu i josefem fritzlem pojedynkować i przekrzykiwać. Nie zrozumcie nas źle. Są honorowi Śledzie. Oczywiście, że są i jak wszędzie są też placki. Tak samo w Kategorii C byli dobrzy kolesie co się nasłuchali a nie widzieli nic. NIestety uwierzyli w kłamstwa i odeszli. Ale goła nigdy nie była nawet częścią Kat C. (bluze miała hahaha) Goła chciała być ale mieli tylko 5 miejsc w aucie. hahahaha

Tym komentarzem Bałtyk Gdynia kończy jakąkolwiek polemikę z frędzlami czy to z drugiego klubu z Gdyni co piszą nową historię (Gedania wiesz, kto to był, siedział sobie w beczce, okradał swoich, nie miał sprzetu ale pogoniony 20 lat temu! więc nie kłam, chyba że jesteś za młody i ci ktoś opowiedział) i z gołą (jadłaś gówno bo założyłaś się z kolegami niezwiązanymi z Bałtykiem, jeżeli to nie prawda to napisz nieprawda, ale pamiętaj, że łamiesz przykazanie "nie kłam", dobrałaś się do żony ziomka? dobrałaś - nie porządaj żony bliźniego swego ani żadnej rzeczy, która jego jest, żaliłeś się w telewizji, że zostałeś pobity przez grupę ludzi i powiedziałeś kto? tak było, spierdalałeś z chaty jak przyjechaliśmy rozmawiać, tak było i wiele innych frajerskich numerów. Mieszkasz cwelu w anglii i piszesz od lat w internetach ale na Bałtyku a nawet na kadrze ani na żadnym meczu nie byłeś wile wiele lat. Jesteś psychicznie chorą dewiantką fałszywą kurwą! zakompleksioną. Pokaż papiery na konfidentów. NIe widziałeś? Bo ich nie ma. NIkt przez Bałtyk nigdy nie siedział!!! a w drugą strone tak...nawet teraz siedzi!). A ten trzeci co sprzedawał kolegów to też frajerzyna i krzykacz. Tak to jest, że wszystkie k**** jak im złamiesz serce to krzyczą głośno.

Koniec tematu od nas na nic nie odpiszemy w tej kwestii.
Obrazek

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: tuwimianin. » 14.03.2018, 13:09

HanysRSL pisze:
13.03.2018, 22:55
KKS1 pisze:
13.03.2018, 21:11
[link]

Gornik czy Ruch?
Na Pogoń same pikole chodzą.
Dawniej na Pogoń chodzili ludzie z Górnika. Jak Pogoń grała w kosza z Unią Tarnów ( dawno temu ), to nawet kibice Wisłoki wspierali ich w Tarnowie.
IGLOOPOL DĘBICA

Darcos
Posty: 98
Rejestracja: 30.11.2017, 17:27

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Darcos » 14.03.2018, 14:55

Popytaj dwóch kolegów z wyjazdu do Kalisza jak było na wyjazdach z Arka w pierwszym sezonie w eklapie, Bałtyk słaby to się pobujam z mocniejszym na wyjazdy może to nie przeszkadza że jeździli z Arka na wyjazdy a teraz spokojnie śmigają sobie na Bałtyk

BaltykOldSchool
Posty: 20
Rejestracja: 14.03.2018, 11:23

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: BaltykOldSchool » 14.03.2018, 15:43

Haha zalecasz nam pogadanie w naszej grupie, ba! popytanie kolegów. Masz trzy posty odkąd zarejestrowałeś się w listopadzie. Każdy o Bałtyku. Jesteś kolejnym kontem jednego z dewiantów c*** wie kogo reprezentujesz. Nas durniu bez szkoły jest maks 200 osób na tę chwilę fanatyków i kilkaset osób sympatyków. Grupa wyjazdowa liczy obecnie od 5 do 105 osób. Czy myślisz, że jak pierdolniesz popytaj kolegów, to jesteś ku*** wiarygodny? W tak małej grupie wszyscy się znają. Napisaliśmy ci na priva co myślimy o takich wypowiedziach. Jak już mówiliśmy publicznie komentować nie będziemy ani prostować żadnego farmazonu bo nam brak chęci do walki z wiatrakami.
Obrazek

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: optymistasks » 14.03.2018, 17:27

Nic niczego nie kończy ciapy. Możecie sobie tu pisać oświadczenia i mnie wyzywać wymyślnie - tak jak to od zawsze czynicie. Nie czytałem tych bzdur od momentu gdy znowu mnie jakiś kompromit nazwał parówą.
Jesteście jacy jesteście, wielu ludzi nie chce mieć z wami nic wspólnego z powodów oczywistych. Papiery to możecie se opisywać na forach internetowych, ja bez żadnych papierów wiem kto dawał na psy, a jak chcecie to mogę tu zaraz urządzić serial w odcinkach i opisywać poszczególne przypadki...
\Siedźcie na tym śmierdzącym NSR ciapy i żyjcie w swoim świecie kłamstwa. Nikt normalny nigdy się do was nie zbliży...

bernard
Posty: 13
Rejestracja: 30.01.2018, 11:53

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: bernard » 14.03.2018, 18:23

Jakbyś mógł to załóż osobny temat bo nie tylko ja ale większość kibiców z chęcią chciałaby się dowiedzieć o konfidentach , krzywych akcjach na Bałtyku

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Zupełnie Zielony. » 14.03.2018, 18:42

tuwimianin. pisze:
14.03.2018, 13:09
HanysRSL pisze:
13.03.2018, 22:55
KKS1 pisze:
13.03.2018, 21:11
[link]

Gornik czy Ruch?
Na Pogoń same pikole chodzą.
Dawniej na Pogoń chodzili ludzie z Górnika. Jak Pogoń grała w kosza z Unią Tarnów ( dawno temu ), to nawet kibice Wisłoki wspierali ich w Tarnowie.
Głupoty piszesz, zresztą jak zwykle. Wyżej w temacie dokładnie ktoś napisał że na Pogoń chodzili i chodzą głównie pikole sympatyzujący z KSG. Co do wspierania ich przez Wisłokę w Tarnowie to zrobiliśmy to tylko dlatego, bo akurat kilka osób z KSG (z dzielnicy) wybierało się na ten mecz.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

FF1981
Posty: 122
Rejestracja: 15.09.2010, 08:30

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: FF1981 » 14.03.2018, 19:29

KKS1 pisze:
13.03.2018, 21:11
[link]

Gornik czy Ruch?
W drugiej polowie lat '90(96-97 rok) bylem na meczu Iskra Częstochowa-Pogoń Ruda Śląska i gości dopingowala grupka wśród której były barwy Ruchu.Dopingowali śpiewając min,,Pogoń Nowy Bytom".

pjona_ziom
Posty: 723
Rejestracja: 12.01.2009, 16:48

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: pjona_ziom » 14.03.2018, 19:48

Biały, pisze:
12.03.2018, 15:25
Jaka liczba Stalówki w Jastrzębiu?
Na mecz z GKS 1962 Jastrzębie ruszamy autokarami i autami w ok. 260 osób.
Nec temere
Obrazek
Nec timide

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: Beha » 14.03.2018, 20:13

FF1981 pisze:
14.03.2018, 19:29
KKS1 pisze:
13.03.2018, 21:11
[link]

Gornik czy Ruch?
W drugiej polowie lat '90(96-97 rok) bylem na meczu Iskra Częstochowa-Pogoń Ruda Śląska i gości dopingowala grupka wśród której były barwy Ruchu.Dopingowali śpiewając min,,Pogoń Nowy Bytom".
Oni chyba barwy niebiesko-białe mają. Kiedyś złapałem typa w tym szalu i się dziwiłem co to Nowy Bytom..

gahgah1
Posty: 4
Rejestracja: 09.03.2018, 19:11

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: gahgah1 » 14.03.2018, 20:18

LegionKing pisze:
14.03.2018, 09:25
PapaPedro1947 pisze:
12.03.2018, 23:45
Tak ciężko nawet na logikę przemyśleć sprawy, iż Łomża pewnie była zebrana na swój wyjazd, a skoro został odwołany to za pewne ruszyli wspierać ukladowiczów na meczu z Ruchem. Tudzież również Jaga zebrana w przeddzień wyjazdu na Lecha postanowiła poszukać wrażeń i nie ma co tu kombinować dalej. Amen
Jedynych wrażeń śmieszna Jagusia to szuka w transparentach takich jak do nas o Romeo i Julii i pokazywanie gołych dup jak staliśmy pod sektorem czy ostatni wyjazd do Poznania przekreślona Legia i podpis, ten ŁKS Łomża to ma więcej jaj od nich.

Ty jedynie czego szukasz to spiny przez kabel. Ot fanatyk zylety.

optymistasks
Posty: 78
Rejestracja: 13.03.2018, 19:31

Re: Komentarze-9-12 marca!

Post autor: optymistasks » 14.03.2018, 20:26

bernard pisze:
14.03.2018, 18:23
Jakbyś mógł to załóż osobny temat bo nie tylko ja ale większość kibiców z chęcią chciałaby się dowiedzieć o konfidentach , krzywych akcjach na Bałtyku
Kończę książkę, co nie oznacza że się na jej łamach jakoś specjalnie koncentruje na kompromitach; na Bałtyku miało miejsce milion piękniejszych spraw...Gdy przeczytacie...a zresztą, wszystko w swoim czasie...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aesthetic_Perfection, deblabla, DZnr1, eRichone, jebacorganyscigania, lebeer i 197 gości