www.warhouse.pl

Mniejsze ekipy - FC większych

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

\G/liwice48
Posty: 20
Rejestracja: 02.01.2012, 19:40
Lokalizacja: Lepsza Strona Miasta

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: \G/liwice48 » 26.10.2013, 10:11

Haha o ku*** to teraz kolega z Odry rozjebał system :-) . Moze wrzucisz jakies fotki lub filmiki tych waszych ekipek żeby kazdy mógł się przekonać? A tak na poważnie to chyba ktoś tutaj po raz kolejny nie zrozumiał tematu....
NASZE SERCA I PIĘŚCI BIJĄ DLA GÓRNIKA! NIE MA LITOŚCI DLA PRZECIWNIKA!



Okay
Posty: 9
Rejestracja: 26.10.2013, 09:28

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Okay » 26.10.2013, 10:22

\G/liwice48 pisze:Haha o ku*** to teraz kolega z Odry rozjebał system :-) . Moze wrzucisz jakies fotki lub filmiki tych waszych ekipek żeby kazdy mógł się przekonać? A tak na poważnie to chyba ktoś tutaj po raz kolejny nie zrozumiał tematu....
Tutaj masz np. filmik z Kietrza https://www.youtube.com/watch?v=Njv9K-1UqRs
I co wszystko jasne chyba co?

Poza tymi wymienionymi to nasze chłopaki są jeszcze na meczach innych drużyn ale bez udzielania się kibicowsko. To są kluby: Górnik Pszów, Wisła Strumień, Forteca Świerklany, Energetyk-ROW, Górnik Radlin, Pierwszy Chwałowice, Piast Cieszyn, MKS Czerwionka, Naprzód Rydułtowy, Rymer Niedobczyce. Ale tam nikt z nas się nie udziela to też nie wpisałem ich na listę. A więc temat zrozumiałem.
TYLKO ODRA WODZISŁAW, ukochany MKS

M.O.W.
Posty: 222
Rejestracja: 26.02.2007, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: M.O.W. » 26.10.2013, 10:45

Proszę o nie branie tej osoby i jej wpisów serio. Prowokator, który chce rozpocząć kolejną napinkę albo łebek z 6 klasy, któremu nie chce robić się zadania domowego.

A do ciebie chłopcze - to, że na meczach NIEKTÓRYCH spośród tych klubów pojawiają się nasi kibice lub kręcą tam doping czy nawet pojadą na wyjazd NIE ZNACZY, że można je wszystkie od razu traktować jako nasze fc. Tym bardziej, że na większości z nich nic się nie dzieje...
Już nie mówiąc o tym, że niektóre spośród podanych przez ciebie to nasze kosy. Żenada.

Okay
Posty: 9
Rejestracja: 26.10.2013, 09:28

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Okay » 26.10.2013, 11:05

M.O.W. pisze:Proszę o nie branie tej osoby i jej wpisów serio. Prowokator, który chce rozpocząć kolejną napinkę albo łebek z 6 klasy, któremu nie chce robić się zadania domowego.

A do ciebie chłopcze - to, że na meczach NIEKTÓRYCH spośród tych klubów pojawiają się nasi kibice lub kręcą tam doping czy nawet pojadą na wyjazd NIE ZNACZY, że można je wszystkie od razu traktować jako nasze fc. Tym bardziej, że na większości z nich nic się nie dzieje...
Już nie mówiąc o tym, że niektóre spośród podanych przez ciebie to nasze kosy. Żenada.
Chyba napisałem dokładnie że w Rybniku, Radlinie i Pszowie nikt się z nas nie udziela na meczach, ale to nie znaczy że naszych kibiców tam nie ma. Wiesz ilu od nas w tych miastach mieszka? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Gdzie niby w tej liście naczych Fc jest jakaś kosa? No?
Zamiast siedzieć w domu to radzę Ci się zainteresować tym co się dzieje kibicowsko w regionie, a nie tylko zaliczyć 1 wyjazd do Opola.
Dzisiaj też napewno pójdziesz na mecz bo wstęp wolny? To popytaj ludzi i nie pisz takich ceregieli tutaj.
Pytam ponownie gdzie ty widzisz kosy z tych Fc co napisałem? Bo ja nie widze nigdzie.
TYLKO ODRA WODZISŁAW, ukochany MKS

M.O.W.
Posty: 222
Rejestracja: 26.02.2007, 21:05
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: M.O.W. » 26.10.2013, 11:50

Czytanie ze zrozumieniem? Wiesz jak brzmi ten temat? Kogo obchodzi gdzie kto mieszka?
Poza tym wyraźnie piszesz:
to nasze chłopaki są jeszcze na meczach innych drużyn ale bez udzielania się kibicowsko.
To się zdecyduj - albo mieszkają w tych miastach, albo chodzą na mecze tych klubów, które z kilkoma wyjątkami są naszymi kosami.
Jeżeli to pierwsze to pomyliłeś tematy, jeżeli to drugie to nie są to nasi ludzie - nie wyobrażam sobie kibica Odry wybierającego mecze ROW-u, Górnika Radlin czy innych Chwałowic.

Zupełnie odrębną sprawą jest to, że sporo osób z tych miejscowości i dzielnic jeździ na Odrę i udziela się w różnych kibicowskich aspektach. Nie robią tego jednak jako kibice tych klubów! Widziałeś na meczach Odry ludzi w barwach WSP Wodzisław, Pilszcza, Rudnika, Zebrzydowic o Głubczycach już nie mówiąc?
Wyjątki to Kietrz i ewentualnie Wilchwy, Rogoźna, Gorzyce, Łaziska Rybnickie.

Prywatne wycieczki olewam.

Okay
Posty: 9
Rejestracja: 26.10.2013, 09:28

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Okay » 26.10.2013, 12:42

M.O.W. chyba logiczne jest to że Pilszcz albo Rudnik nie mają tylu kibiców co Kietrz. Nie trudno zauważyć, ale pomimo tego to są to kibice Odry i jeżdżą na mecze na Odrę i na swój lokalny klub i dopingują. Popytaj sobie ludzi na meczach to się zdziwisz ilu ich jest. I dlaczego niby kibice naszych Fc mają przyjść na mecz do Wodzisławia w szaliku klubu Fc? Skoro mają szale Odry?
Jedynie Kietrz przyjeżdża w szalach Włókniarza i wywiesza flagę, ale to najmocniejszy Fc i można tu już mówić bardziej o zgodzie niż o Fc. Co pokazało spotkanie pucharowe w ubiegłym sezonie w Kietrzu. A w Zebrzydowicach to jeden gościu co ogarnia lokalny klub to znany na Odrze ziom, czyli nietrafiona opcja dla Ciebie z tymi Zebrzydowicami.
Gdyby każdy Fc musiał u nas wywieszać flagi to płota by zabrakło.

A w temacie jest "Mniejsze ekipy - FC większych" i takimi mniejszymi są te kluby co wypisałem i koniec kropka.
TYLKO ODRA WODZISŁAW, ukochany MKS

\G/liwice48
Posty: 20
Rejestracja: 02.01.2012, 19:40
Lokalizacja: Lepsza Strona Miasta

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: \G/liwice48 » 26.10.2013, 13:18

Okay pisze:
\G/liwice48 pisze:Haha o ku*** to teraz kolega z Odry rozjebał system :-) . Moze wrzucisz jakies fotki lub filmiki tych waszych ekipek żeby kazdy mógł się przekonać? A tak na poważnie to chyba ktoś tutaj po raz kolejny nie zrozumiał tematu....
Tutaj masz np. filmik z Kietrza https://www.youtube.com/watch?v=Njv9K-1UqRs
I co wszystko jasne chyba co?

Poza tymi wymienionymi to nasze chłopaki są jeszcze na meczach innych drużyn ale bez udzielania się kibicowsko. To są kluby: Górnik Pszów, Wisła Strumień, Forteca Świerklany, Energetyk-ROW, Górnik Radlin, Pierwszy Chwałowice, Piast Cieszyn, MKS Czerwionka, Naprzód Rydułtowy, Rymer Niedobczyce. Ale tam nikt z nas się nie udziela to też nie wpisałem ich na listę. A więc temat zrozumiałem.
To ze na Włókniarzu czasem się coś dzieje to ja wiem tylko chodzi mi o pozostałe kluby jakie wymieniłeś bo zdaje się ze nie tylko mi ale tez i innym uzytkownikom tego forum ciężko jest uwierzyc w te bzdury. Jezeli chodzi o to co napisałeś ze pojedyncze osoby od Was pojawiaja sie na meczach w Rybniku, Rydułtowach, Pszowie czy Radlinie to aż śmiać się chce . Nawet twój kolega po szalu się z ciebie śmieje . c**** wiesz a się udzielasz dlatego nie zamierzam z tobą dłużej dyskutować.
NASZE SERCA I PIĘŚCI BIJĄ DLA GÓRNIKA! NIE MA LITOŚCI DLA PRZECIWNIKA!

MłodyHKS
Posty: 47
Rejestracja: 25.07.2013, 12:42

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: MłodyHKS » 26.10.2013, 18:21

Chłopak z Wodzisławia chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem, zresztą nie tylko on... Jasno napisałem, że w tym temacie podajemy nazwy ekip, kibicujących aktywnie u siebie i na meczach większych klubów, których są FC, a nie nazwy klubów z miejscowości, gdzie są FC danego klubu, przecież z tej listy co wymienił "Okey" to aktywne, zorganizowane grupy są tylko w.... Heh, w sumie to nigdzie...

JerseyStilon
Posty: 235
Rejestracja: 10.02.2011, 19:27
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: JerseyStilon » 26.10.2013, 19:07

Stilon Gorzów: Orzeł Międzyrzecz, Lubniewiczanka Lubniewice.
Moje wypowiedzi - mój punkt widzenia.

moranka
Posty: 171
Rejestracja: 31.03.2007, 15:15

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: moranka » 27.10.2013, 13:59

GŚ1920 pisze:
Darłoviak pisze:Północna Polska
Lechia- KP Starogard, Chojniczanka, Pomezania Malbork
Arka- Orkan Rumia, Kaszubia Kościerzyna, Gryf Wejherowo
Legia- Wielim Szczecinek
Pogoń-Piast Choszczno, Dąb Dębno, Odra Chojna
Rega Trzebiatów, do rodziny Pogonii.

sosna1 pisze:GieKSa - Górnik 09 Mysłowice,MK Górnik Katowice,MKS Lędziny
pytam z ciekawosci bo sie nie orientuje - czy te druzyny maja 'mlyny' u siebie i jezdza na wyjazdy?
No do Pogonii można zaliczyć więcej miast typu Gryfino, Police, Stargard, Przecław, Mirosławiec, Drawsko Pomorskie, Wałcz, jest tam sporo kibiców Pogonii, którzy wolą jeździć na T-Mobile Ekstraklasę niż na iść na swoje mecze w niższych ligach ; )

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Jurand ze Spychowa » 27.10.2013, 14:03

Czy kibice Kuźni Ustroń, bo wiem, że tacy są, udzielają się na jakiejś drużynie ?

dziecko armageddonu
Posty: 256
Rejestracja: 21.12.2012, 12:57

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: dziecko armageddonu » 28.10.2013, 00:56

Ruch Radzionków sympatyzowal kiedyś z Górnikiem Zabrze? Bo o FC chyba nie ma co mówic, ale cos mi świta że kiedyś w latach 90 na meczu coś krzyczeli o KSG

oRt
Posty: 60
Rejestracja: 04.10.2009, 21:10

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: oRt » 30.10.2013, 23:32

dziecko armageddonu pisze:Ruch Radzionków sympatyzowal kiedyś z Górnikiem Zabrze? Bo o FC chyba nie ma co mówic, ale cos mi świta że kiedyś w latach 90 na meczu coś krzyczeli o KSG
We wczesnych latach 90-tych Radzionków jeszcze jako dzielnica Bytomia była kojarzona z Ksg jako czysty FC (flaga). Potem pojawiła się drużyna Cidrów w EX i chlopaki z biegiem czasu poszli swoją drogą, choć co u nie których sympatie pozostały. Do dzisiaj jest neutral. (choć może to nie ta liga kibicowska).

Lewy SieR/Rpowy
Posty: 311
Rejestracja: 16.01.2011, 18:25

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Lewy SieR/Rpowy » 31.10.2013, 23:53

Jako czysty FC Górnika to Radzionków był kojarzony ale nie na poczaku lat 90-tych lecz w drugiej połowie lat 80-tych kiedy Górnik hurtowo zdobywał mistrzostwa Polski.
Na poczatku lat 90-tych mieliśmy do czynienia z precedensem że na płotach na Narutowicza 11 wisiały flafi Radzionkowa, Polonii i Górnika a kibice Cidrów skandowali hasła i piosenki sławiące wszystkie te trzy kluby. Ot ,taka ówczesna specyfika.
A kto dzisiaj na Cidrach sympatyzuje prywatnie innym śląskim druzynom?
To chyba indywidualna i prawatna sprawa sprawa każdego z nas.

konter1948
Posty: 13
Rejestracja: 03.04.2007, 16:13
Lokalizacja: PL

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: konter1948 » 01.11.2013, 12:30

altgr pisze:A chlopaki z Walcza zdecydowali sie juz komu kibicuja po upadku zgody Legia/Pogon bo chlopaki w mysl zasady BSNT twierdzili, ze sa fc zarowno Legii jak i Pogoni ?

Jeszcze się zastanawiamy,ale obiecujemy,że jak już się zdecydujemy to ty pierwszy będziesz o tym wiedzieć! Pasuje ? ps. ku*** co za typ..
JLB

sajders
Posty: 9
Rejestracja: 16.08.2013, 22:14

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: sajders » 07.11.2013, 20:57

A od kiedy coś się dzieje w Ziębicach na Sparcie

tMK.
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 23:09

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: tMK. » 07.11.2013, 22:15

19SZ27 pisze:
tMK. pisze:no może i tak, ale chłopaki z WM nadal jeżdżą na mecze.
Raptem kilka osób może jeździć na Jagę z Ruchu WM(dosłownie na palcach jednej ręki policzysz tych jeżdżących), reszta została pogoniona w c*** i nie mamy z nimi nic wspólnego.
a tak zapytam z ciekawości dzieje się jeszcze coś kibicowsko na Ruchu?
TVN - NIE OGLĄDAM!
GW - NIE CZYTAM!
PO - NIE GŁOSUJĘ!

ATU
Posty: 229
Rejestracja: 23.09.2009, 12:47

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: ATU » 08.11.2013, 09:49

tMK. pisze:
19SZ27 pisze:
tMK. pisze:no może i tak, ale chłopaki z WM nadal jeżdżą na mecze.
Raptem kilka osób może jeździć na Jagę z Ruchu WM(dosłownie na palcach jednej ręki policzysz tych jeżdżących), reszta została pogoniona w c*** i nie mamy z nimi nic wspólnego.
a tak zapytam z ciekawości dzieje się jeszcze coś kibicowsko na Ruchu?
Od dawna nie dzieje się tam nic. Jeżeli coś mi umknęło niech mnie ktoś poprawi.
Jak wszyscy za jednego, tak ja sam za wszystkich.

ŚNIEŻNY WARAN
Posty: 285
Rejestracja: 16.01.2010, 13:18
Lokalizacja: GÓRY

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: ŚNIEŻNY WARAN » 08.11.2013, 19:26

sajders pisze:A od kiedy coś się dzieje w Ziębicach na Sparcie
Zbierają się u siebie czasami w kilkanaście osób, wywieszą flagę, pośpiewają, powyzywają. Ostatnio wybrali się na wyjazd który podobno coś źle się dla nich skończył ;)

altgr
Posty: 305
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: altgr » 08.11.2013, 19:36

konter1948 pisze:
altgr pisze:A chlopaki z Walcza zdecydowali sie juz komu kibicuja po upadku zgody Legia/Pogon bo chlopaki w mysl zasady BSNT twierdzili, ze sa fc zarowno Legii jak i Pogoni ?

Jeszcze się zastanawiamy,ale obiecujemy,że jak już się zdecydujemy to ty pierwszy będziesz o tym wiedzieć! Pasuje ? ps. ku*** co za typ..
Krotka pilka - jestescie fan clubem Legii czy Pogoni ? Wiele razy temat poruszany i zawsze mowiliscie, ze jezdzicie jako fc Legii i Pogoni(a nie np fc Pogoni do Warszawy wspierac zgodowicza - Legie). Nie musisz sie spinac, sa dwa fan cluby teraz czy jak ? Zwykle pytanie, bo sytacja bardzo ciekawa.
ŁKS Łódź Polska !

Mirek Jowisz
Posty: 103
Rejestracja: 04.11.2013, 13:58

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Mirek Jowisz » 08.11.2013, 19:57

Ziębice oficjalnie nie są FC Śląska i tak jak pisze Śnieżny Baran. Raczej nie wspominają tego wyjazdu najlepiej

sajders
Posty: 9
Rejestracja: 16.08.2013, 22:14

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: sajders » 08.11.2013, 22:19

Sporo osób można spotkać na wrocłąwskich trybunach z tej miejscowości mowa o Ziębicach.

Lonely Rider
Posty: 44
Rejestracja: 08.12.2011, 19:35

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Lonely Rider » 11.11.2013, 00:43

Sparta Ziębice to w ogóle jakaś niepoważna "ekipa". Klimat raczej wiejsko-alkoholowy-zabawowy + cyganie w młynie.

SPS1
Posty: 34
Rejestracja: 26.11.2012, 16:07

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: SPS1 » 23.11.2013, 20:26

a ja chciałbym zapytać o taką ciekawostke, czy na jakiejś ekipie z większego miasta (powiedzmy od 50tys w góre) ma ktoś jeden z najlepszych FC na dzielnicy złożonej z samych domków jednorodzinnych?

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: FzgW » 25.11.2013, 19:02

Czy ty ku*** widzisz co napisałeś?

monterinio
Posty: 186
Rejestracja: 04.01.2012, 20:00

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: monterinio » 26.11.2013, 09:11

haha rozjebał system

piter
Posty: 327
Rejestracja: 26.02.2007, 19:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: piter » 26.11.2013, 12:24

post roku 2013, a na pewno jeden z kandydatów :) buhahah

sajders
Posty: 9
Rejestracja: 16.08.2013, 22:14

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: sajders » 26.11.2013, 19:48

rodzina Kowalskich ma 7 domów na jednym osiedlu w Gliwicach i kibicują TORCIDZIE

Pitfas
Posty: 272
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Pitfas » 26.11.2013, 20:49

Okay idąc Twoim tokiem myślenia ,taki Ruch,Górnik czy Legia mieli by po setki takich "fc" . Widzisz miałem przyjemność być na kilku meczach drużyn które wymieniłeś i tam się nic nie dzieje.

Okay
Posty: 9
Rejestracja: 26.10.2013, 09:28

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Okay » 22.04.2014, 10:39

Kolejny fanklub naszej Odry robi szale, jest progres.
http://naprzodkrzyzkowice.futbolowo.pl/ ... liki-.html
TYLKO ODRA WODZISŁAW, ukochany MKS

chiacyntjagoda
Posty: 40
Rejestracja: 11.10.2013, 18:27

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: chiacyntjagoda » 23.04.2014, 11:53

Czy Naprzod Jedrzejow dziala wciaz samotnie czy jest FC Korony? Jesli osobno to czy sa jacyc koroniarze w Jedrzejowie i jakie sa stosunki miedzy nimi a kibicami Naprzodu.

Dzieki za odpowiedz.

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: daniKSC » 23.04.2014, 12:38

Okay pisze:Kolejny fanklub naszej Odry robi szale, jest progres.
http://naprzodkrzyzkowice.futbolowo.pl/ ... liki-.html
no progres pierwsza klasa, przejmujecie Śląsk

Peoes
Posty: 339
Rejestracja: 07.03.2011, 11:18
Lokalizacja: GB

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Peoes » 23.04.2014, 13:28

Mój Boże.
Moje wypowiedzi są oficjalnym stanowiskiem tylko i wyłącznie mojej osoby.

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Richat » 23.04.2014, 17:01

Lewy SieR/Rpowy pisze:Jako czysty FC Górnika to Radzionków był kojarzony ale nie na poczaku lat 90-tych lecz w drugiej połowie lat 80-tych kiedy Górnik hurtowo zdobywał mistrzostwa Polski.
Na poczatku lat 90-tych mieliśmy do czynienia z precedensem że na płotach na Narutowicza 11 wisiały flafi Radzionkowa, Polonii i Górnika a kibice Cidrów skandowali hasła i piosenki sławiące wszystkie te trzy kluby. Ot ,taka ówczesna specyfika.
A kto dzisiaj na Cidrach sympatyzuje prywatnie innym śląskim druzynom?
To chyba indywidualna i prawatna sprawa sprawa każdego z nas.
Pare lat wstecz nie było przypadkiem ustawki w małych liczbach pomiędzy Cidrami, a Torcidą? Jeśli coś pomieszałem to przepraszam, ale tak mi sie coś kojarzy.

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: DiglettOi » 24.04.2014, 00:35

chiacyntjagoda pisze:Czy Naprzod Jedrzejow dziala wciaz samotnie czy jest FC Korony? Jesli osobno to czy sa jacyc koroniarze w Jedrzejowie i jakie sa stosunki miedzy nimi a kibicami Naprzodu.

Dzieki za odpowiedz.
Naprzód skupia się tylko na swoim klubie, nie jest niczyim FC. Pewnie pare osób czasem odwiedza stadion w Kielcach, swego czasu Naprzód był FC Korony a i dobrze trzymają się z chłopakami z Sędziszowa, którzy są FC Korony, są zapraszani na turnieje w Kielcach, bywały wspólne akcje, więc stosunki jak najbardziej pozytywne. Koroniarze na pewno jacyś w Jędrzejowie są, ale większość fanatyków wspiera swój lokalny klub.
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

Gerrarrd
Posty: 253
Rejestracja: 04.10.2009, 15:01

Re: Mniejsze ekipy - FC większych

Post autor: Gerrarrd » 24.04.2014, 00:51

Richat pisze:
Lewy SieR/Rpowy pisze:Jako czysty FC Górnika to Radzionków był kojarzony ale nie na poczaku lat 90-tych lecz w drugiej połowie lat 80-tych kiedy Górnik hurtowo zdobywał mistrzostwa Polski.
Na poczatku lat 90-tych mieliśmy do czynienia z precedensem że na płotach na Narutowicza 11 wisiały flafi Radzionkowa, Polonii i Górnika a kibice Cidrów skandowali hasła i piosenki sławiące wszystkie te trzy kluby. Ot ,taka ówczesna specyfika.
A kto dzisiaj na Cidrach sympatyzuje prywatnie innym śląskim druzynom?
To chyba indywidualna i prawatna sprawa sprawa każdego z nas.
Pare lat wstecz nie było przypadkiem ustawki w małych liczbach pomiędzy Cidrami, a Torcidą? Jeśli coś pomieszałem to przepraszam, ale tak mi sie coś kojarzy.
Owszem, parę dobrych lat temu była.
Natomiast mam wrażenie, że w Radzionkowie z większych klubów to jesteśmy darzeni największą sympatią (lub też najmniejszą antypatią ;) ). Być może jest to jeszcze związane właśnie z latami 80/90.
Zresztą u nas też nigdy nie było jakiegoś ciśnienia na Cidry. Przede wszystkim to całkiem inna liga, a druga sprawa, dla kibiców Górnika z tych okolic kosą nr 1 jest zdecydowanie Polonia.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Berto R, GreenwichMeanTime, W.F.H. i 341 gości